18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dowcip

Gluee • 2019-11-26, 17:07
Zajączek miał ochotę na seks. Idzie przez las i szuka partnerki. Spotyka zwiniętego w kłębek jeża. Obchodzi go dookoła i zupełnie nie może się zorientować, gdzie jest przód, a gdzie tył. Wreszcie mówi:
- Ty, jeż mógłbyś chociaż puścić bąka, to miałbym jakiś punkt odniesienia.

Rozmawiają biskup i arcybiskup.

- A co księże arcybiskupie robicie z prezerwatywami? - pyta się biskup.
- Nic. Staramy się wypiardywać.

buczkog

2019-11-26, 20:44
Ciekawe gdzie podziało się kilka komentarzy którym dałem po piwku??? Na dodatek co to w ogóle jeszcze robi w poczekalni zamiast gnić w sucharach.

ziomandrzej

2019-11-26, 21:12
buczkog napisał/a:

Ciekawe gdzie podziało się kilka komentarzy którym dałem po piwku??? Na dodatek co to w ogóle jeszcze robi w poczekalni zamiast gnić w sucharach.



Administracja robi nowy dział - popielnik. Będą tam trafiać materiały zagrażające życiu i zdrowiu. Najsuchsze z najsuchszych.

Presty

2019-11-26, 22:57
"Zajączek miał ochotę na seks. Idzie przez las i szuka partnerki. Spotyka zwiniętego w kłębek jeża. Obchodzi go dookoła i zupełnie nie może się zorientować, gdzie jest przód, a gdzie tył. Wreszcie mówi:
- Ty, jeż mógłbyś chociaż puścić bąka, to miałbym jakiś punkt odniesienia."

Wersja 2.0

Ginekolog na stażu w pogotowiu.
Zaczyna się jego trzecia zmiana, nagle wyrostek robaczkowy.
Lecąc na ryj rozcina babkę.
- "Boże choć jeden włosek dla orientacjji"


~Velture

2019-11-26, 23:59
Wszystko fajnie. Tak nie za ch*jowo.

Doj***łbym się tylko, że jak gada biskup z arcybiskupem to już mnie wk***iłeś. Biskup i arcybiskup są tak wysoko, że to nie oni pierdzą prezerwatywami tylko inni pierdzą ich prezerwatywami.

SupremeLeader

2019-11-27, 01:58
Velturałkę napisał/a:

Wszystko fajnie. Tak nie za ch*jowo.
Doj***łbym się tylko, że jak gada biskup z arcybiskupem to już mnie wk***iłeś. Biskup i arcybiskup są tak wysoko, że to nie oni pierdzą prezerwatywami tylko inni pierdzą ich prezerwatywami.



A może byli z wizytą u papieża???

DoubleBorger

2019-11-27, 02:00
Żarty inne niż sytuacyjne są rzadko ciekawe. Może tylko pasty w swoim dziwactwie potrafią zaciekawić :/

VinceXXX

2019-11-27, 02:30
Chyba bóg Cię opuścił...

Ja...........ro

2019-11-27, 03:36
Zdecyduj sie k***a. To w koncu nie robia z tymi prezerwatywami nic czyli NIC, czy jednak staraja sie wypiardywać, czyli jednak coś robia?
A potem zdziwienie, ze syf w komentarzach, wprowadzasz zamieszanie, piszesz bzdury i bledy logiczne, nic dziwnego, ze nikt sie nie smieje skoro takie bzdury kolo dowcipu nawet nie staly

Dzisiaj

2019-11-27, 07:09
"wypiardywać."

- czyli ktos piardzi lub puszcza piady? :homer:

Gluee

2019-11-27, 08:11
Jak to mówią angliki z fartem...

niemamskarpet.

2019-11-27, 08:36
~Velturałkę napisał/a:

Wszystko fajnie. Tak nie za ch*jowo.
Doj***łbym się tylko, że jak gada biskup z arcybiskupem to już mnie wk***iłeś. Biskup i arcybiskup są tak wysoko, że to nie oni pierdzą prezerwatywami tylko inni pierdzą ich prezerwatywami.



niemożliwe ! kościół jest przeciwko zabezpieczaniu się :P

gustav665

2019-11-27, 13:08
to jest chyba jakiś sponsorowany temat