18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dosyć, znaczy dosyć.

~_Yarko_ • 2019-09-22, 20:09
Następna, która nie wie kiedy przestać.


dfc77

2019-09-22, 20:13
A biały nauczyciel boi się zareagować, bo reszta dałaby mu oklep za rasizm.

saves

2019-09-22, 20:30
To była lekcja ataku w stadzie. Na następnej będą sie uczyć zbiorowego UUUUUUUUUU!!!!!!!

~Velture

2019-09-22, 20:33
@up
W mediach by powiedzieli, że biały hetero chrześcijanin rasistowsko molestował dwoje szóstkowych uczniów.

Zadziwia mnie za każdym razem jak w 99% przypadków nikt nie reaguje kiedy baba leci z łapami do faceta ale jak facet w końcu dostanie o raz za dużo i postanowi spacyfikować k***ę to nagle wszyscy szok, niedowierzanie i oburzenie, że jak to, że czemu, no jak facet okropny brutalnie niewinną niewiastę zaatakował, jak mogło do tego dojść, cóż mogło być tego przyczyną, o losie nigdy się nie dowiemy.

donkapusta

2019-09-22, 20:42
Kogo nie poprzesz to jesteś rasistą. No może lepiej dziewczynę, bo przynajmniej feministki..., ale nie bo może to jest dwunasta, albo siedemnasta płeć?

aaaaaaaaaaaaaa

2019-09-22, 20:51
Z bólem muszę stwierdzić, że szanuję murzyna za wyjątkowe opanowanie...

~sensualna

2019-09-22, 21:11
~Velture napisał/a:

@up
W mediach by powiedzieli, że biały hetero chrześcijanin rasistowsko molestował dwoje szóstkowych uczniów.
Zadziwia mnie za każdym razem jak w 99% przypadków nikt nie reaguje kiedy baba leci z łapami do faceta ale jak facet w końcu dostanie o raz za dużo i postanowi spacyfikować k***ę to nagle wszyscy szok, niedowierzanie i oburzenie, że jak to, że czemu, no jak facet okropny brutalnie niewinną niewiastę zaatakował, jak mogło do tego dojść, cóż mogło być tego przyczyną, o losie nigdy się nie dowiemy.



po prostu przeginacie ;) nie wątpliwie macie więcej siły i na prawdę wystarczy tylko plaskacz bądź dwa na opamiętanie

aaaaaaaaaaaaaa

2019-09-22, 21:17
sensualna napisał/a:

... wystarczy tylko plaskacz bądź dwa na opamiętanie



Na tym filmie widać naprawdę wyraźnie, że wściekłej suce niewątpliwie plaskacze nie wystarczą.
Zwróć uwagę jak napisałem wyrazy "naprawdę" i "niewątpliwie"...
:mrgreen:

Tr...........ty

2019-09-22, 21:59
Zrozumiałbym, że biała pani może być zaskoczona, ale samica murzyna zna przecież ich "kulturę" i wie, że szybciej samica dostanie wpie**ol, niż drugi samiec

23456789

2019-09-22, 22:54
Baba bije chłopa nikt nie reaguję, gdy chłop się wkurzył nagle obrończyni się znalazła..

MrNeko

2019-09-22, 23:01
Starajcie się filmiki z liveleak wrzucać na inne playery bo ten się tnie po chwili i zmusza do wejścia na ich stronę

motylek1x2

2019-09-22, 23:44
murzyn murzynowi murzynem ... jak to tu pasuje

SupremeLeader

2019-09-23, 00:52
sensualna napisał/a:

na prawdę wystarczy tylko plaskacz bądź dwa na opamiętanie



Pruszyłaś moją wyobraźnię

;-)

lateralustool

2019-09-23, 09:40
U kumpla w domu kierując się w stronę toalety zobaczyłem nad włącznikiem wgniecenie a raczej 4 male dołki ułożone blisko siebie poziomo wiec pytam

-Co Ci się stało w ścianę ?
-zona mnie wk***iła i miałem wybór albo w ścianę albo w szczękę
-to nie możesz tego zaszpachlować ?
-niech to będzie znak ostrzegawczy żeby nie przeginała

jak t jest ze kobiety często przesadzają w ten sposób i myślą ze są bezkarne i nic im nie grozi?


sensualna napisał/a:

po prostu przeginacie nie wątpliwie macie więcej siły i na prawdę wystarczy tylko plaskacz bądź dwa na opamiętanie



plaskacz to może opamięta kobietę do 65kg a co z większą kobieta 90kg+? bo ja wiem ze taki liść tylko by ja rozjuszył i rozpoczęła by się szermierka na pięści :)
nie popieram tego nie lubię damskich bokserów ale rozróżnić trzeba znęcającego się nad kobietami h*ja do zabicia a kogoś kto po prostu się broni

Insperio

2019-09-23, 11:13
Dlatego polecam profilaktyczny wpie**ol raz w tygodniu :mrgreen: