18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dosyć, znaczy dosyć.

~_Yarko_ • 2019-09-22, 20:09
Następna, która nie wie kiedy przestać.


sereja3

2019-09-23, 14:21
~Velture napisał/a:


Zadziwia mnie za każdym razem jak w 99% przypadków nikt nie reaguje kiedy baba leci z łapami do faceta ale jak facet w końcu dostanie o raz za dużo i postanowi spacyfikować k***ę to nagle wszyscy szok, niedowierzanie i oburzenie, że jak to, że czemu, no jak facet okropny brutalnie niewinną niewiastę zaatakował, jak mogło do tego dojść, cóż mogło być tego przyczyną, o losie nigdy się nie dowiemy.



Ja kobiety nie uderzę, ale takie zachowanie jak ta z filmu nie jest godna by się nazywać kobietą. Można po ryju trzaskać.


bocianoff

2019-09-23, 19:55
sensualna napisał/a:

po prostu przeginacie nie wątpliwie macie więcej siły i na prawdę wystarczy tylko plaskacz bądź dwa na opamiętanie



to wypie**alajcie po rozum do głowy. ja do bydlaka, który jest większy i ma więcej siły nie skaczę z łapami, bo wiem, że mnie zapie**oli samym pstryczkiem, a do tego nie będzie myślał o tym, że plaskacz zupelnie by wystarczył. te p*zdy wiedzą, że facet jest silniejszy i jak raz przypie**oli, to baba zgaśnie, ale mimo wszystko skaczą z łapami i tłuką po twarzy. a uderzenie w twarz potrafi wyprowadzić z równowagi. i ch*j