18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

DOświadczenie vs. młodość

~Velture • 2019-08-05, 23:46
Dziadek by wszystkim sadolom wpie**olił :-P


tazmandu

2019-08-06, 00:45
Po prostu, najzwyczajniej w świecie, zazdroszczę gościowi zwinności i szybkości. W swoich najlepszych latach chyba nie byłem tak sprawny.

Kristoff

2019-08-06, 00:54
tazmandu napisał/a:

Po prostu, najzwyczajniej w świecie, zazdroszczę gościowi zwinności i szybkości. W swoich najlepszych latach chyba nie byłem tak sprawny.



przestań pie**olić jal potluczony. całe życie przed Tobą jeszcze wiele możesz osiągnąć tylko musisz mysleć pozytywnie i być przekonanym że ci sie uda. wróć do swojej pasji, zacznij robić to co lubisz a na pewno osiągniesz sukces i w wieku tego gościa będziesz tak samo sprawny albo bardziej. albo i nie.

cuurniprime

2019-08-06, 01:39
@up Dokładnie! Zobacz jak homozabawy na macie zrobiły z dziadka kozaka. A podobno pedalstwo jest nie zdrowe ;-)

zbynekmaslanka

2019-08-06, 01:56
Obejrzcie sobie jakiś cykl filmów "fake martial arts" (czy jakos tak) podobne sztuczki jak te tutaj. Konkluzja z tego typu sztuczek jest taka ze taki "dziadek" ( kung fu master) zwyczajnie współpracuje z uczniami i odwrotnie . Bardzo to przypomina to tutaj.

Ja...........ro

2019-08-06, 05:03
zbynekmaslanka napisał/a:

Obejrzcie sobie jakiś cykl filmów "fake martial arts" (czy jakos tak) podobne sztuczki jak te tutaj. Konkluzja z tego typu sztuczek jest taka ze taki "dziadek" ( kung fu master) zwyczajnie współpracuje z uczniami i odwrotnie . Bardzo to przypomina to tutaj.



może sie ch*ja znam, ale nie przypomina. O ile to nie jest jakieś karate czy inne gówno tylko wygląda na zapasy ew jakies judo, gość próbuje dziadka tylko złapać a nie fejkowo uderzać by sam siłą woli paść na glebę... w kazdym razie dziadek jest wyraźnie szybszy i świetnie przewiduje jego ruchy. jak dla mnie nie fejk

Gambi

2019-08-06, 05:40
Ogarnijcie się. To jest pokazówka jak w karate czy kungfu. Jak by Pan starszy spróbował go dusić zza pleców, to nie dał by rady dokończyć. Nie miał by sił. Koleś mógł by z nim chodzić na plecach przez 15 minut. Panowie, starość nie radość. Pogódźmy się z tym.

Nie oznacza to, że jest złym trenerem. Jest sprawny i potrafi pokazać uczniom co mają robić. Jest w stanie pokazać im ruchy i techniki które mają wykonać.

Kotek_terrorysta

2019-08-06, 07:11
Gambi napisał/a:

Ogarnijcie się. To jest pokazówka jak w karate czy kungfu. Jak by Pan starszy spróbował go dusić zza pleców, to nie dał by rady dokończyć. Nie miał by sił. Koleś mógł by z nim chodzić na plecach przez 15 minut. Panowie, starość nie radość. Pogódźmy się z tym.
Nie oznacza to, że jest złym trenerem. Jest sprawny i potrafi pokazać uczniom co mają robić. Jest w stanie pokazać im ruchy i techniki które mają wykonać.



Duszenie ma to do siebie, że najczęściej nie jest duszeniem. Bo nie chodzi o pozbawienie powietrza tylko ucisk na żyły. Jak się je lekko ucisnie podnosi się ciśnienie w mózgu. Organizm żeby, apobiec udarowi momentalnie obniża ciśnienie krwi i delikwent mdleje po 3-5 sekundach.
Ale. Wszyscy wiedzą gdzie na szyi są tętnice, bo na nich się sprawdza tętno. A gdzie są żyły to mało kto wie.

Więc taki dziadzio który ma doświadczenie nie byłby noszony na plecach przez 15minut.

Wystrzegaj się strych mężczyzn, mających fach w którym większość umiera młodo.

sereja3

2019-08-06, 08:01
Cytat:

Dziadek by wszystkim sadolom wpie**olił :-P




Dzisiaj

2019-08-06, 09:05
Miszcz : sprobuj zlapac mnie za noge.
Uczen : ok!
M : ale ejjj! Nie za lewa!
M : ejj k***a lap za noge ale nie ma pchania!
M : czekaj az powiem start!
M : zlap mnie za prawa noge ale nie tak wysoko ciolku! Troche nizej!
M : nizej!
M : dobrze ale nie mozesz mnie ciagnac!
U : mialo nie byc pchania...
M : nie ma pchania ani ciagniecia!
M : uwaga... start!
M : stop! Nie liczy sie, nie bylem przygotowany!
M : uwaga... ej ale cofnij sie troche! Uwaga... start!
M : nie liczy sie, to byla rozgrzewka. Teraz na serio!
M : uwaga... start!
M : WIDZICIE JAK UCIEKLEM? NIE ZLAPAL MNIE ZA NOGE ! LATA DOSWIADCZENIA! SAMODOSKONALENIE, DIETA I MEDYTACJA!

fansubaru

2019-08-06, 09:09
taka sytuacja

Dzisiaj napisał/a:

Miszcz : sprobuj zlapac mnie za noge.
Uczen : ok!
M : ale ejjj! Nie za lewa!
M : ejj k***a lap za noge ale nie ma pchania!
M : czekaj az powiem start!
M : zlap mnie za prawa noge ale nie tak wysoko ciolku! Troche nizej!
M : nizej!
M : dobrze ale nie mozesz mnie ciagnac!
U : mialo nie byc pchania...
M : nie ma pchania ani ciagniecia!
M : uwaga... start!
M : stop! Nie liczy sie, nie bylem przygotowany!
M : uwaga... ej ale cofnij sie troche! Uwaga... start!
M : nie liczy sie, to byla rozgrzewka. Teraz na serio!
M : uwaga... start!
M : WIDZICIE JAK UCIEKLEM? NIE ZLAPAL MNIE ZA NOGE ! LATA DOSWIADCZENIA! SAMODOSKONALENIE, DIETA I MEDYTACJA!



Taka sytuacja

Nellum

2019-08-06, 13:16
dziadek rozj***łby 90% sadoli piwko dla niego :P

ProVVe

2019-08-06, 17:03
Nellum napisał/a:

dziadek rozj***łby 90% sadoli piwko dla niego



Chyba każdy rozj***łby 90% dziadka! Szach i mat

mesjans

2019-08-06, 17:49
Chyba rozj***ł dupy wszystkim sadolom, kolo robi ruch a on już siedzi mu na dupie.

zakmen

2019-08-06, 22:07
Większość tych sztuczek nic nie da w starciu z sebą machającym nożem na oślep.