18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dostawca żarcia

CrazyEdek • 2022-10-15, 12:48
Nie da się ukryć.


OldMann

2022-10-15, 12:59
pomijając juz nawet oczywisty aspekt moralny takiego czynu, to gość jest totalnym ultra debilem, zamiast normalnie opie**olić jedzonko np. w aucie nie wzbudzając podejrzeń to ten dzban zrobił to w windzie na oku kamery 8-) co za zjeb :lol:

Budrys2000

2022-10-15, 13:04
OldMann napisał/a:

pomijając juz nawet oczywisty aspekt moralny takiego czynu, to gość jest totalnym ultra debilem, zamiast normalnie opie**olić jedzonko np. w aucie nie wzbudzając podejrzeń to ten dzban zrobił to w windzie na oku kamery co za zjeb



Jakby nie był debilem to nie pracowałby jako dostawca żarcia.

alojz

2022-10-15, 13:55
Budrys2000 napisał/a:

Jakby nie był debilem to nie pracowałby jako dostawca żarcia.



Można kopać rowy, a równocześnie rozkminiać złożoność swiata - to, że ktoś piastuje ważne stanowisko zarabiając miliony wcale nie świadczy o jego mądrości. Bogatych kretynów od ch*ja jest na świecie.

PabloSkills

2022-10-15, 14:44
alojz napisał/a:

Można kopać rowy, a równocześnie rozkminiać złożoność swiata - to, że ktoś piastuje ważne stanowisko zarabiając miliony wcale nie świadczy o jego mądrości. Bogatych kretynów od ch*ja jest na świecie.



Ale nie zmienia to faktu, że jest debilem, który rozwozi żarcie.

Sztruks

2022-10-15, 16:16
Jakby nie ruszał kamery nikt by nie szczaił

Petebb

2022-10-15, 16:18
Sztruks napisał/a:

Jakby nie ruszał kamery nikt by nie szczaił



dokladnie mialem to samo pisac. Nikt by nie przegladal tego nagrania a ze kamera zostala uszkodzona to musieli sprawdzic dlaczego :)

silwerbalk

2022-10-15, 18:02
Chowaj się przed kamerą.... Na przeciwko lustra .... :roll:

pudel82x

2022-10-15, 21:50
Budrys2000 napisał/a:

Jakby nie był debilem to nie pracowałby jako dostawca żarcia.



Ja pracuje w UK jako dostawca żarcia i pewnie w 2 dni zarabiam tyle co ty w miesiąc.

Wiewór

2022-10-15, 23:49
alojz napisał/a:

Można kopać rowy, a równocześnie rozkminiać złożoność swiata - to, że ktoś piastuje ważne stanowisko zarabiając miliony wcale nie świadczy o jego mądrości. Bogatych kretynów od ch*ja jest na świecie.



Debile czesto mowia ze Gates nie skończył studiów a został najbogatszym człowiekiem świata. Tylko ze Gatesa wyj***li z Harvardu a nie wyższej szkoly rolniczej w Radomiu na specjalizacji hodowla kur niosek i uprawa kompostu z gnoju.

Debil w Polsce może zostać np prezesem NBP jeśli zapisze się do PiS i wie komu wejść w dupe.
W rzeczywistości każdy inny debil zostaje w Polsce kierowca tira lub rozwozi kebaby u Hakmeda.
Mozecie sobie poprawność ego ale rzeczywistości nie zmienicie.

OnCo

2022-10-16, 00:08
alojz napisał/a:

Można kopać rowy, a równocześnie rozkminiać złożoność swiata - to, że ktoś piastuje ważne stanowisko zarabiając miliony wcale nie świadczy o jego mądrości. Bogatych kretynów od ch*ja jest na świecie.



No, on to ma sporo do rozkminiania

artiee

2022-10-16, 00:09
alojz napisał/a:

Można kopać rowy, a równocześnie rozkminiać złożoność swiata - to, że ktoś piastuje ważne stanowisko zarabiając miliony wcale nie świadczy o jego mądrości. Bogatych kretynów od ch*ja jest na świecie.



No ale on akurat jest debilem, zresztą ma ryj nieskalany myśleniem.

cesarz1982

2022-10-16, 01:27
pudel82x napisał/a:

Ja pracuje w UK jako dostawca żarcia i pewnie w 2 dni zarabiam tyle co ty w miesiąc.



I na zarcie nie wydajesz

:lol:

Budrys2000

2022-10-16, 07:47
pudel82x napisał/a:

Ja pracuje w UK jako dostawca żarcia i pewnie w 2 dni zarabiam tyle co ty w miesiąc.



Ja z moimi polskimi zarobkami mieszkam we własnym 150 metrowym domu, a ty ze swoimi w UK wynajmujesz pokój z czterema inymi dostawcami żarcia ;-)

Cipczan

2022-10-16, 09:45
budrys2000 i pabloskills czy jak tam się pedały nazywacie. Jesteście pajacami. Nawet k***y nie wiecie, jak wam życie dopie**oli za takie podejście do świata.