18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dostawa sracza

CrazyEdek • 2018-11-07, 13:10
Szybko i na czas


~Velture

2018-11-07, 13:22
No to standardowo zaraz się zleci grupa pie**oląca o tym "jaka płaca taka praca" itp.

crossdressphyxia

2018-11-07, 13:46
"Lest we forget how fragile we are"


mazga50

2018-11-07, 16:21
A kolor skóry kuriera, nie ma tu nic do rzeczy oczywiście...

Lucian201

2018-11-07, 17:10
Trochę wina wysyłającego paczka w żaden sposób nie zabezpieczona , pracuję na magazynie i codziennie odbieram od kilku do kilkunastu paczek , więc widzę jak kurierzy mają te paczki poukładane . Zero zabezpieczeń wszystko lata od lewej do prawej po całej pace , poza tym jak czasami im dojebią 100+ paczek do rozwiezienia na dzień to się z nimi nie pie**olą bo po prostu nie mają na to czasu , a pensja nie jest zła 2300-2500 na rękę na start

Essent

2018-11-07, 17:27
A wiecie jak ciężki jest taki kibel ? Nie pracuję na magazynie ale się domyślam :kawa:

albazsanagycjib

2018-11-07, 18:24
Po to są te zj***ne wózki do przewożenia kartonów, żeby ich debile pokroju typa z filmiku nie turlali po betonie z zawartością. To niesamowite - czy w PL czy za oceanem, kurierzy to takie dz**ki.

Wszelkie ew. uwagi, że może za mało płacą, a może za dużo pracy? To jakby piekarze srali do chleba, to też by się ktoś zajadał ze smakiem, bo może piekarzowi ciężko?

@Lucian201 kurierzy nie mają się z paczkami pie**olić, tylko mają je dostarczyć w danym dniu, o danej porze, pod wskazany adres. Dlatego przesyłki dostarczane kurierem zawsze biorę za pobraniem, żeby mi k***y gdzieś pod drzewem nie zostawiły za pokwitowaniem jakiegoś żula albo nie odesłali opłaconej przesyłki jako niepobranej, chociaż w życiu do mnie z nią nie przyjechali.

ciastek0302

2018-11-07, 18:28
co za debil zamawia sracza/umywalkę przez neta? Rozumiem z odbiorem własnym ale kurierem?

LuzaQ

2018-11-07, 19:02
up
może kupił używany na olx :D

Antek01

2018-11-07, 19:26
Jak się robota nie podoba to zmień. Ot cała filozofia odnośnie tego jak to komuś w pracy ciężko.

latino_lover

2018-11-07, 19:48
@UP
Fizole zawsze wolą marudzić, a w ostateczności wołać rząd o pomoc.

ellsworth

2018-11-07, 21:19
Lucian201 napisał/a:

Trochę wina wysyłającego paczka w żaden sposób nie zabezpieczona , pracuję na magazynie i codziennie odbieram od kilku do kilkunastu paczek , więc widzę jak kurierzy mają te paczki poukładane . Zero zabezpieczeń wszystko lata od lewej do prawej po całej pace , poza tym jak czasami im dojebią 100+ paczek do rozwiezienia na dzień to się z nimi nie pie**olą bo po prostu nie mają na to czasu , a pensja nie jest zła 2300-2500 na rękę na start


Do przewozu takich ładunków trzeba mieć zrobiony kurs na przewóz rzeczy. Szczegółów nie znam, ale nie ma ch*ja żeby nie uczyli ich jak zabezpieczać ładunek w czasie transportu! Po prostu nie ma ch*ja! Tacy debile powinni z własnej kieszeni płacić za uszkodzony towar i jeszcze zostać wystrzelani po mordach.

edek.bajzel

2018-11-07, 22:20
chyba odbiorcy mocno nie cisnęło ze sraniem,
bo ja czasem bym nie wybrzydzał

Antek01

2018-11-08, 20:02
ellsworth, gówno uczą. Idziesz do takiej roboty, to dostajesz auto i w teren. Akurat mam styczność z kierowcami, którzy rozwożą przesyłki najczęściej paletowe, to większość dopiero po tym jak wyj***ła im się paleta na aucie, nauczyli się jak jest ustawiać. Tym bardziej w kurierce chcesz by uczono jak układać paczki? Proszę Cię...