18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dostała nową rurę do zabawy

~Sunday • 2020-08-07, 06:40

Radość była wielka :mrgreen:

Asuritta

2020-08-07, 08:11
Jak małpy ... skacze na rurke jak małpy po drzewie , machaja dupami jak małpy by je ktoś wydymał , atakują jak małpy w stadzie na 1 ofiare, kradną jak małpa małpie ...

moze brakującym ogniewem jest murzyn miedzy małpą a człowiekiem ? tylko poprawność polityczna zabrania tego oznajmić ...

luja27

2020-08-07, 09:42
Jak czarna tak głupia :mrgreen:

Juzwa

2020-08-07, 09:43
Skóra w kolorze gówna nie jest przypadkowa. Ta małpka jest głupia właśnie jak gówno.

Pralpunkt

2020-08-07, 10:32
pie**olicie ja bym taką czekoladkę wydymał

Ce...........00

2020-08-07, 11:00
Pralpunkt napisał/a:

pie**olicie ja bym taką czekoladkę wydymał



A potem w szpitalu lekarz Ci powie że złapałeś tyle chorób wenerycznych że baza programu Avast nie może się zaktualizować.

Karboksylator

2020-08-07, 19:13
więcej radości dałaby jej tylko opona na łańcuchach

genokiller14

2020-08-08, 08:23
Asuritta napisał/a:

Jak małpy ... skacze na rurke jak małpy po drzewie , machaja dupami jak małpy by je ktoś wydymał , atakują jak małpy w stadzie na 1 ofiare, kradną jak małpa małpie ...
moze brakującym ogniewem jest murzyn miedzy małpą a człowiekiem ? tylko poprawność polityczna zabrania tego oznajmić ...



O k***a ale mi zrobiłeś rozkminę xD Najśmieszniejsze jest to że chyba masz racje. W końcu nasi przodkowie też kiedyś mieszkali w lepiankach z gówna itp. ale w końcu postęp poszedł do przodu i jakoś się rozwinęliśmy. Tysiące lat cywilizacji i nauki robi swoje (tak samo kultury Azjatyckie). A murzyny to tak jak by ledwo z szałasów z gówna wyszli i nagle się od nich wymaga honoru, szacunku czy uczciwości kiedy my mieliśmy tysiące lat by się tego nauczyć a oni ledwo co weszli w ten świat normalnego człowieka. To tak jak by wyjąć z jakiejś puszczy amazońskiej jakiegoś dzikusa, ubrać go, dać iphona, sportowy samochód i wymagać od niego by potrafił się zachować jak normalny człowiek xD

To wychodzi na to że najlepiej by ich było dozbroić, wytłuką się sami a niedobitki do zoo, rezerwatów czy innego muzeum jako ten brakujący element w ewolucji