18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Dostał za()szczurzenie...

krzyks • 2016-09-06, 17:24
Ciekawe, czy chomiki sadistica też przechodzą taką motywację :roll:


TB303

2016-09-06, 17:27
No to ja sobie pójdę po popcorn i poczekam na rozwój wydarzeń, w komentarzach. Zrobić też komuś? Mam dużo tego :amused:

wulfgarval

2016-09-06, 17:28
To nie pierwszy filmik tego typu. Widzę, że przestali je zjadać :) Mogli też wziąć ją pod buta, nawet mysz potrzebuje się czasami rozerwać :)

nelbox

2016-09-06, 17:49
@up @up
to może ja zacznę. trzeba być mocno niedoj***nym psychicznie chorym żałosnym nieudacznikiem, żeby męczyć zwierzęta.

Zbygnieff

2016-09-06, 18:00
@up to nie zwierzę, to szkodnik.

kalijanek

2016-09-06, 18:04
nelbox@ mogę tylko dodać do twojej wypowiedzi słowo "bezbronne"

Wiewór

2016-09-06, 18:09
Zbygnieff napisał/a:

@up to nie zwierzę, to szkodnik.


szkodnik nie jest zwierzęciem. To bardzo interesujące. Możesz to rozwinąć?
hitlerowcy i bolszewicy np. twierdzili, że żydzi to nie ludzie

de...........sz

2016-09-06, 18:21
k***a myszy ci szkoda? To kurewstwo trzeba tępić bo raz to szkodniki, wpie**alają się do domów gryzą kable, meble itp. a dwa roznoszą choroby w tym wściekliznę. w tym miesiącu ubiłem chyba już ze sto w tym jedną rozgniotłem pięścią bo mi k***a po szafce popie**alała. Dziennie jak idę do garażu to pies gania jak poj***ny za tym ch*jstwem. Z początku je łapałem i wymyślałem im jakieś ciekawsze śmierci, ale mnie to już znużyło teraz to tylko zajebie takiej z pięty... przynajmniej pies ma jakąś rozrywkę i sobie poje...

co do filmiku to ta mysz taki strzał z gumki czuja jakby dostała gumowa kulą z bliska, a wierzcie mi to wch*j boli :)


bleblebator1

2016-09-06, 19:10
krzyks napisał/a:

Ciekawe, czy chomiki sadistica też przechodzą taką motywację


Chomiki sadistica napędzają serwery sadistica

mygyry

2016-09-06, 19:16
Teraz jego koledzy założą jedna z największych mysich religii, szkoda że nie zamienił tej wody w wino

remi1982

2016-09-06, 19:50
Zbygnieff napisał/a:

@up to nie zwierzę, to szkodnik.



Gratuluję, jesteś idiotą/idiotką - wybierz sobie.

dewastacjusz napisał/a:

k***a myszy ci szkoda? To kurewstwo trzeba tępić bo raz to szkodniki, wpie**alają się do domów gryzą kable, meble itp. a dwa roznoszą choroby w tym wściekliznę. w tym miesiącu ubiłem chyba już ze sto w tym jedną rozgniotłem pięścią bo mi k***a po szafce popie**alała. Dziennie jak idę do garażu to pies gania jak poj***ny za tym ch*jstwem. Z początku je łapałem i wymyślałem im jakieś ciekawsze śmierci, ale mnie to już znużyło teraz to tylko zajebie takiej z pięty... przynajmniej pies ma jakąś rozrywkę i sobie poje...

co do filmiku to ta mysz taki strzał z gumki czuja jakby dostała gumowa kulą z bliska, a wierzcie mi to wch*j boli :)



Tępienie szkodników jakimi niewątpliwie są szczury, myszy, gołębie, to jedno. A czym innym jest znęcanie się nad nimi.

nerusss

2016-09-06, 20:03
TB303 napisał/a:

No to ja sobie pójdę po popcorn i poczekam na rozwój wydarzeń, w komentarzach. Zrobić też komuś? Mam dużo tego :amused:



Mam nadzieję że nie żresz tego gówna co się wsadza do mikrofali, jest w nim używany twardy olej, ten twardy olej jest zakazany w wielu krajach np U.S.A, Niemcy, niestety w Polsce jest dalej legalny, jest cholernie szkodliwy i rakotwórczy. Najlepiej weź garnuszek, nalej na dole olej i zasyp ziarnkami popcornu. Jak ja o was dbam drodzy sadole. :D

Toolpa

2016-09-06, 20:42
Wszystko ładnie pięknie, ale po ch*j ten kitajec tak napie**ala ozorem? Tłumaczy jej za co jest kara?

Gizmolka

2016-09-06, 21:36
j***ne kitajce.

Essent

2016-09-06, 22:03
A może ta mysz biedna urwała mu kabel od interneta ??