18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Doskonały marketing

~Velture • 2017-08-12, 11:50
Szykuje nam się ciekawy rok szkolny w USA :amused:


Zadi_

2017-08-12, 12:34
Jarek Kuźniar będzie miał dylemat, bo niby okazja, ale jak to? Powszechny dostęp do broni? Żeby ludzie stali w kolejce po bułki i do siebie strzelali? :shock:

do...........ka

2017-08-12, 14:40
Najważniejsze, to strzelić w gust klienta.
A później, to już wedle uznania.

KlinikaAborcyjna

2017-08-13, 12:57
Wchodzę do biedronki a tu wystawa z bronią, k***a rozmarzyłem się. :kawa:

b0r000

2017-08-13, 19:31
Zrobili literówkę
powinno być "an hero" :amused:

wojtax

2017-08-13, 23:40
To jest tylko k***a smutne, bo tak powinno być wszędzie.

marcin1414

2017-08-15, 02:47
Nie od dziś wiadomo, że gdyby każdy Polak mógł sobie kupić broń na "prawko", to dni kuźniarów, tusków, kaczych i lisów byłyby policzone. A jaka świnia chciałaby zdechnąć przy korycie? Na pewno nie ta postkomunistyczna.

Dżizas_kurde

2017-08-15, 16:41
Przecież to .22LR..... ;) deczko mocniejsze od wiatrówki ;)

Cytat:


Nie od dziś wiadomo, że gdyby każdy Polak mógł sobie kupić broń na "prawko", to dni kuźniarów, tusków, kaczych i lisów byłyby policzone. A jaka świnia chciałaby zdechnąć przy korycie? Na pewno nie ta postkomunistyczna.


Nie od dziś wiadomo że kązdy kretyn jak ty wiedzę o posiadaniu broni i możliwości jej posiadania czerpie z h*ja swojego starego....


Otóż informuję że każdy 18 letni Polak legitymujący się dowodem osobistym może wejśc do każdego sklepu z bronią palną i kupić "na dowód" broń palną czarnoprochową.... bez zezwolenia, rejestracji, badań i zbędnych ceregieli.


Kretynie jeden.

A właśnie przez takich jak ty zidiociałych debili w dalszym ciągu aby dostać broń palną centralnego lub bocznego zapłonu muszę pajacować i udawać sportowca lub kolekcjonera bo przecież k***a "się polaki powyszczelajo ! hurr durr !"