18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

bli3

2016-07-14, 11:36
j***ny pływał w wodzie po kostki...

kaiel

2016-07-14, 11:54
niech ZuS zlikwidują, co ci po kwocie wolnej od podatku, jak cie okradają na ponad tysiaka, co miesiąc

nerusss

2016-07-14, 13:04
No teg0 to bym się w życiu nie spodziewał. o.O

3o...........an

2016-07-14, 13:13
Fajnie sie tam bawisz z kolegami :amused:

REALLYMADBRO

2016-07-14, 13:44
I tak bym się nie zmieścił.....

Davidzior

2016-07-14, 14:33
Widząc takie rzeczy to aż w sercu kłuje :( Czy kiedykolwiek nasza sytuacja się poprawi?

dabster

2016-07-14, 17:10
Byłem ostatnio na szkoleniu technicznym pewnej firmy z dziedziny dializ i terapii nerkozastępczych, był tam właśnie jeden śmieszny gostek ze srilanki, miał 34 lata a wyglądał jak chudy 17latek z koprem pod nosem, mniejsza z tym. Jego kraj kompletnie nic nie produkuje, gospodarka jest nastwiona tylko na import i konsumpcję. Wszystko co jest dostępne na miejscu jest całkiem tanie (jedzenia np. ryby, owoce, hodowlane), służba zdrowia szkoły uczelnie i takie rzeczy są kompletnie za darmo. Problem zaczyna się jak chcesz kupić bardziej luksusowe rzeczy bo podatki od importowanych rzeczy sięgają 3,5x ceny towaru czyli kupują jakieś małe peugeoty w cenie E Klasy w nielichej wersji. Wszelkie inicjatywy gospodarcze mające na celu uniezależnienie od importowanych dóbr są tłumione, do tego stopnia że jakiemuś mechanikowi zarekwirowali auto hybrydowe które sam przerobił na własny użytek. Z drugiej jednak strony mały domek 3 pokoje salon i łazienka kupi się za 6500 euro a jak widać obciążenia podatkowe dla przeciętnego obywatela są niewielkie... Dziwny kraj, taka trochę komuna i demokracja, uznałem że się z wami podzielę ciekawostką :)

Nołlajf

2016-07-14, 17:37
Na początku myślałem że go krokodyl wpie**oli :D

qwerq221

2016-07-14, 19:53
o ch*j tu chodzi?

elfis

2016-07-14, 23:07
@ qwerq221
chodzi o kwoty wolne od podatku , kto prowadzi działalność w tym naszym h*jowym raju dla przedsiębiorców wie o co chodzi , daleko nam do cywilizacji w tym temacie , więcej wyjaśniać nie trzeba , to przykre jednak bo nawet urzedasy w Polsce nie wiedzą że żyją z takich i dzięki takim mają co żreć

C'est Ca

2016-07-15, 01:17
bli3, kto bogatemu zabroni?! :D

NecroForce

2016-07-15, 11:59
bli3 napisał/a:

j***ny pływał w wodzie po kostki...


A my w Polsce pływamy w gównie po uszy :roll:

Ridin

2016-07-15, 19:29
ktoś do wody nasrał

rivajka

2016-07-15, 22:48
dabster napisał/a:

Byłem ostatnio na szkoleniu technicznym pewnej firmy z dziedziny dializ i terapii nerkozastępczych, był tam właśnie jeden śmieszny gostek ze srilanki, miał 34 lata a wyglądał jak chudy 17latek z koprem pod nosem, mniejsza z tym. Jego kraj kompletnie nic nie produkuje, gospodarka jest nastwiona tylko na import i konsumpcję. Wszystko co jest dostępne na miejscu jest całkiem tanie (jedzenia np. ryby, owoce, hodowlane), służba zdrowia szkoły uczelnie i takie rzeczy są kompletnie za darmo. Problem zaczyna się jak chcesz kupić bardziej luksusowe rzeczy bo podatki od importowanych rzeczy sięgają 3,5x ceny towaru czyli kupują jakieś małe peugeoty w cenie E Klasy w nielichej wersji. Wszelkie inicjatywy gospodarcze mające na celu uniezależnienie od importowanych dóbr są tłumione, do tego stopnia że jakiemuś mechanikowi zarekwirowali auto hybrydowe które sam przerobił na własny użytek. Z drugiej jednak strony mały domek 3 pokoje salon i łazienka kupi się za 6500 euro a jak widać obciążenia podatkowe dla przeciętnego obywatela są niewielkie... Dziwny kraj, taka trochę komuna i demokracja, uznałem że się z wami podzielę ciekawostką :)



Coś ala komputery i inne pierdoły w polsce. W np. Niemczech procesor czy telewizor za 500 euro kosztuje cie 1/4 twojej wypłaty gdzie w Polsce jest to cała twoja wypłata jesli nie więcej :v