18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dopki.

Dawidof • 2015-07-13, 19:59
Wiecie jaki jest najlepszy odjazd po dopalaczach?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Karetką do szpitala.

Ozajasz

2015-07-13, 20:58
No nie wiem. Mój kolega na przykład był na pogrzebie Freda Flinstona.

HaSz23

2015-07-13, 21:17
up@ to jest h*j ja kiedys po 0,7 wódki nie wiem nawet gdzie byłem

rusekwronki

2015-07-13, 22:01
W mojej miejscowości to do ćpunkow w Zakładzie karnym przylatuje LPR. A parę dni temu w Poznaniu starszy człowiek czkał na karetkę 2 godziny. Gdzie tu sprawiedliwość?

mojewronki kropka peel /2015/07/interwencja-smiglowca-ratowniczego-w-zakladzie-karnym/

JezTuptajacyNoca

2015-07-13, 22:07
HaSz23 napisał/a:

up@ to jest h*j ja kiedys po 0,7 wódki nie wiem nawet gdzie byłem



Może jednak nie pij alkoholu, skoro aż tak Ci nie służy...

T0B1

2015-07-13, 22:49
W TV mówili, że jakiejś babie z pogotowia koleś wybił zęba, bo tak agresywny był po dopalaczach. Ja się zastanawiam, na ch*j to ratować?

Antek01

2015-07-13, 23:32
Dobry odjazd to miał pewnie ten łebek ze Sosnowca (pozdrawiamy BongPieniacza), który w ciągu 3 tygodni 3 razy się tym syfem zatruł. Bonguś, wszyscy tamtejsi tak mają?

ulifont

2015-07-13, 23:52
Antek01
Tak wszyscy.

tomxd00

2015-07-14, 00:03
Lepszy jest ze szpitala do kostnicy :mrgreen:

Unreal38

2015-07-14, 01:40
Karawanem na cmentarz :samoboj:

Dziku11

2015-07-14, 04:32
To nie jest śmieszne, wczoraj specjalnie musiałem brać wolne w robocie żeby jechać pomóc swojej frendzonowej przyjaciółce w wyjściu z psychiatryka bo się tego gówna nawduczała i goniła brata z siekierą po domu, po czym straciła przytomność. Obudziła się dopiero na oiomie, gdzie tępa suka zgodziła się na konsultację psychiatryczną, przewieźli ją do psychiatryka (gdzie nie powiem, za dużo tu służby zdrowia robi) i tam podpisała zgodę. Dwa dni sobie odpoczęła i doszła do siebie, po czym idzie do lekarki i mówi jej, że się czuje dobrze i chce stamtąd wyjść, ta kolejna głupia c**a jej, że nie i tak dzwoni przyjaciółka do mnie, że ma problem, mówię jej, żeby brała sąd i wzięła. Ja oczywiście telefon do rodzinnej prawniczki, piszę pisma i wysyłam jej mejlem, mówię jak ma sprawę sędziemu przekazywać i jak ma to wyglądać. Dzisiaj rano, telefon do mnie "jest nakaz wypisania ze szpitala, przyjedź po mnie". No to, auto od kolegi i jadę po nią (kilkaset kilometrów) przyjeżdżam na miejsce, wchodzę na ten oddział, wchodzę choć nie wolno było do jej sali ona rzuca mi się na szyję, zaczynamy się całować, po czym biorę jej torbę podróżną i razem z wypisem kierujemy się do wyjścia. Byłoby fajnie gdyby to była prawda, lecz niestety, wchodzę do jej sali ona do mnie z tekstem "Ile k***a można na Ciebie czekać" biorę jej tę torbę i wychodzimy, wsiada do tego auta i przez całą drogę k***a nic, ni sp***alaj, ni pocałuj mnie w dupę. Przyjeżdżamy jako, że jej dom jest na jakiś czas dla niej spalony do mnie do domu, tak samo twarz jak kamień, poszła się tylko umyć i poszła spać. Ja w sumie tym wszytkom zaczynam być zmęczony i pewnie dziś też mnie nie będzie w robocie bo pójdę chyba na L4, tak więc przez nią, a właściwie przez te pie**olne syntetyki mam zj***ny weekend, początek tygodnia oraz uj***ną wypłatę na 10.08. Więc drogi autorze takie żarty to sobie zroluj i w dupę wsadź.

malina1f30

2015-07-14, 05:58
Nie mam pojęcia po co władze walczą z tym ścierwem. Tylko kasy w ch*j na to idzie. Jak ktoś ma chociaż troche zdrowego rozsądki to nie przećpie się jakimś syfem :) a wadliwe jednostki eliminują się same, po co im to utrudniać ?

karinata

2015-07-14, 08:35
rusekwronki napisał/a:

parę dni temu w Poznaniu starszy człowiek czkał na karetkę 2 godziny.


Dobra literówka nie jest zła. :amused:

tr...........ta

2015-07-14, 10:00
Radwan94 mam nadzieje że żartujesz, stary ! W Twojej historii to nie dopalacze są winne całej sytuacji a Twoje frajerstwo !