18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Dopalacze znów atakują

Jamaleq94 • 2015-07-11, 20:01
Cytat:

Atak w karetce. "Lekarza kopnął, ratowniczce wybił ząb"


Dwoje ratowników medycznych zostało pobitych w Katowicach przez agresywnego pacjenta - poinformował Artur Borowicz, dyrektor Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach. Do ataku doszło w karetce, w obecności policjantów. Skuty mężczyzna był pod wpływem dopalaczy.


W ciągu doby liczba zatruć po zażyciu dopalaczy na Śląsku wzrosła już do ponad 70. Dotyczy to tylko zgłoszeń na pogotowie. Wśród osób, które trafiły do szpitala jest m.in. kobieta w ciąży. Większość przypadków może dotyczyć "Mocarza", trującej substancji, która powoduje wzrost agresji i może prowadzić do zatrzymania krążenia.

Policjanci z wydziału zwalczającego przestępczość narkotykową w katowickiej komendzie sprawdzają, o jaką substancję chodzi. Zlecili w tej sprawie badania toksykologiczne. - Najczęściej pojawia się nazwa Mocarz - powiedział rzecznik katowickiej policji komisarz Jacek Pytel.I ja się k***a pytam - po co tracić czas i pieniądze podatników na takie j***ne ścierwo, najlepiej zostawić niech zdycha. Każdy kto chce zajarać "Podpałkę do grilla" albo inne gówno, powinien podpisać papierek, że w razie czego nie wolno go ratować. :plzdie:

biglog

2015-07-11, 20:21
Daliby delikwentowi działkę/dropsa/czy-ch*j-wie-co-tam-biorą-ćpuny na drugą nóżkę i sprawdzali efekty uboczne, ale nie bo trzeba ratować. A co z badaniami w imię nauki?!

MowilaZeMa18xxx

2015-07-11, 20:23
kto mi powie czemu dziś tylu tych pojebów po dopach w szpitalach jest ? jakaś promocja była w czy jaki ch*j

mygyry

2015-07-11, 20:26
@up może jakiś tydzień kolumbijski w lidlu czy coś

ma...........ka

2015-07-11, 20:51
hehe, czemu jak dopalacze to zawsze na Śląsku?

MaratHS

2015-07-11, 20:54
Jamaleq94 napisał/a:

I ja się k***a pytam - po co tracić czas i pieniądze podatników na takie j***ne ścierwo, najlepiej zostawić niech zdycha. Każdy kto chce zajarać "Podpałkę do grilla" albo inne gówno, powinien podpisać papierek, że w razie czego nie wolno go ratować. :plzdie:


Podpisuje się pod tym, "nogyma" i "rencoma". Każdy jakiś tam rozum ma i mniej więcej wie do jakich konsekwencji prowadzi ćpanie dopału. Można powiedzieć, że zażywanie takich substancji to świadome godzenie się na rozpie**alanie sobie wnętrzności, a skoro delikwent świadomie się na to zgodził, to niech zdycha... nikt mu tego do nosa czy ryja nie sypał. Selekcja naturalna w najczystszej postaci.

BlckSn

2015-07-11, 20:58
Dopalacze złe, ale jak się śmiecie naćpają zielska to już cacy, wyluzowani i nowocześni. j***ni hipokryci.

MaratHS

2015-07-11, 21:07
BlckSn napisał/a:

Dopalacze złe, ale jak się śmiecie naćpają zielska to już cacy, wyluzowani i nowocześni. j***ni hipokryci.


Zielsko też nie jest dobre, w ogóle każda substancja która zmienia postrzeganie rzeczywistości prędzej czy później odbije się na zdrowiu psychicznym albo fizycznym, ale najczęściej jedno i drugie.
Pamiętam jak do pierwszej i drugiej klasy technikum chodził ze mną taki "rastaman" gdziekolwiek byś go nie zauważył to zawsze skopcony zielskiem na wylot. Później znalazł dziewczynę i się ogarnął, ale od kiedy odstawił ma zajebiste luki w pamięci i jest mega zamulony, więc zioło też nie jest takie cacy cacy jak niektórzy uważają.

SalirSI

2015-07-11, 21:08
@up, chyba cie popie**oliło. We wszystkim są k***a granice. Jak se wypijesz piwo po robocie, to k***a uważasz że jest to to samo jak żul chleje najtańsze i najgorsze gówno byle by jak najbardziej i najszybciej sie naj***ć ?

Jamaleq94

2015-07-11, 21:09
BlckSn napisał/a:

Dopalacze złe, ale jak się śmiecie naćpają zielska to już cacy, wyluzowani i nowocześni. j***ni hipokryci.Gdzie napisałem, że jaram trawę? Kilka razy się zdarzyło, ale szczerze pie**olę to, wolę wypić kulturalnie kilka piwek, lub czasem dać do wiwatu z czystą, ale żadnych prochów ani nic nie toleruję i jak ktos ćpa/wciągą/jara czy cokolwiek innego, od razu jest goniony z mojego towarzystwa.(dobra na trawę jeszcze przymknę oko, ale wszystko inne=pogonienie).

BlckSn

2015-07-11, 21:09
MaratHS napisał/a:


Zielsko też nie jest dobre, w ogóle każda substancja która zmienia postrzeganie rzeczywistości prędzej czy później odbije się na zdrowiu psychicznym albo fizycznym, ale najczęściej jedno i drugie.
Pamiętam jak do pierwszej i drugiej klasy technikum chodził ze mną taki "rastaman" gdziekolwiek byś go nie zauważył to zawsze skopcony zielskiem na wylot. Później znalazł dziewczynę i się ogarnął, ale od kiedy odstawił ma zajebiste luki w pamięci i jest mega zamulony, więc zioło też nie jest takie cacy cacy jak niektórzy uważają.Zaraz Cię gimbusy zjadą, że mają "badania", że "naukofcy powiedzieli", że "on dużo pali i dziuruf w muzgu nie ma"...

MaratHS

2015-07-11, 21:11
SalirSI napisał/a:

@up, chyba cie popie**oliło. We wszystkim są k***a granice. Jak se wypijesz piwo po robocie, to k***a uważasz że jest to to samo jak żul chleje najtańsze i najgorsze gówno byle by jak najbardziej i najszybciej sie naj***ć ?


BlckSn Przepowiadasz przyszłość :D

@SalirSI
"Rastaman" też twierdził, że trzeba palić z umiarem i ten umiar nie za bardzo mu wyszedł na dobre, nawet nie przytył pomimo gastrofazy, ale oczywiście Ty wiesz lepiej, bo go widujesz na co dzień. ;)
Oczywiście można się powołać na właściwości lecznicze jednak warto zaznaczyć, że większość leków które są w aptece to trucizny, jednak podane w odpowiednich dawkach mają działanie lecznicze.

Prometheus_Coprophagus

2015-07-11, 21:15
Coś koło 80 zatruć tym gównem w samym woj. śląskim. Młodzież myśli, że jak coś mogą kupić w sklepie, to ni ch*ja nie zniszczy im zdrowia. :brawo:

BlckSn

2015-07-11, 21:17
Prometheus_Coprophagus napisał/a:

Coś koło 80 zatruć tym gównem w samym woj. śląskim. Młodzież myśli, że jak coś mogą kupić w sklepie, to ni ch*ja nie zniszczy im zdrowia. :brawo:Ale w to, że jak kupią od jakiegoś typa zielsko "bo naturalne i nic im nie będzie" to jak j***ne barany wierzą. :homer:

Jamaleq94

2015-07-11, 21:21
BlckSn napisał/a:Ale w to, że jak kupią od jakiegoś typa zielsko "bo naturalne i nic im nie będzie" to jak j***ne barany wierzą. :homer:3/4 tych rastamanów to w życiu prawdziwej trawy nie jarało, tylko domieszki gówna z domestosem, ale faze ma jak po kilogramie koki :idzwch*j: