18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Dopalacze znów atakują

Jamaleq94 • 2015-07-11, 20:01
Cytat:

Atak w karetce. "Lekarza kopnął, ratowniczce wybił ząb"


Dwoje ratowników medycznych zostało pobitych w Katowicach przez agresywnego pacjenta - poinformował Artur Borowicz, dyrektor Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach. Do ataku doszło w karetce, w obecności policjantów. Skuty mężczyzna był pod wpływem dopalaczy.


W ciągu doby liczba zatruć po zażyciu dopalaczy na Śląsku wzrosła już do ponad 70. Dotyczy to tylko zgłoszeń na pogotowie. Wśród osób, które trafiły do szpitala jest m.in. kobieta w ciąży. Większość przypadków może dotyczyć "Mocarza", trującej substancji, która powoduje wzrost agresji i może prowadzić do zatrzymania krążenia.

Policjanci z wydziału zwalczającego przestępczość narkotykową w katowickiej komendzie sprawdzają, o jaką substancję chodzi. Zlecili w tej sprawie badania toksykologiczne. - Najczęściej pojawia się nazwa Mocarz - powiedział rzecznik katowickiej policji komisarz Jacek Pytel.



I ja się k***a pytam - po co tracić czas i pieniądze podatników na takie j***ne ścierwo, najlepiej zostawić niech zdycha. Każdy kto chce zajarać "Podpałkę do grilla" albo inne gówno, powinien podpisać papierek, że w razie czego nie wolno go ratować. :plzdie:

mygyry

2015-07-11, 21:24
To jest najlepszy przykład nieudolności systemu prawa, bo kretyńskie dzieciaki to były zawsze co wpie**olą w siebie w towarzystwie dla szpanu wszytsko

BongMan

2015-07-11, 21:27
Ale to marihuana jest nielegalna, bo jest zła i w ogóle.

Jamaleq94

2015-07-11, 21:30
BongMan napisał/a:

Ale to marihuana jest nielegalna, bo jest zła i w ogóle.



Każdy narkotyk jest zły, nie ma lepszych albo gorszych, tylko niektóre szybciej wyniszczają. A ja nie chcę, żeby jakiegokolwiek ćpuna z moich podatków leczyli.

BongMan

2015-07-11, 21:38
Zacznijmy od tego, że marihuana to nie narkotyk.

Prometheus_Coprophagus

2015-07-11, 21:38
Cytat:

Ale to marihuana jest nielegalna, bo jest zła i w ogóle.



Znajdź trawę, która nie była maczana w żadnym chemicznym gównie celem zwiększenia "kopniaka".
Zgoda, może gdyby została zalegalizowana i pojawiłaby się dystrybucja opatrzona normami jakości, badaniami, etc - dałoby się kupić czyste, naturalne zielsko. Ale wtedy małolaty zaczęłyby płakać, że kopie mniej, niż za czasów "nielegalu".

BongMan

2015-07-11, 21:40
Nigdy też nie słyszałem, by była konieczność leczenia kogoś z powodu marihuany. A żeby leczyli kogoś z twoich podatków, to najpierw musisz iść do pracy i zacząć je płacić.

@up
Na krzaczku, który każdy mógłby sobie wyhodować, gdyby w tym pie**olonym Bangladeszu Europy istniało jakiekolwiek poszanowanie wolności obywatelskiej.

Jamaleq94

2015-07-11, 21:41
BongMan napisał/a:

Nigdy też nie słyszałem, by była konieczność leczenia kogoś z powodu marihuany. A żeby leczyli kogoś z twoich podatków, to najpierw musisz iść do pracy i zacząć je płacić.



Skoro nie pracujesz no to trochę wstyd w takim wieku ;)

MajkelT

2015-07-11, 21:42
Odpie**olcie sie od marihunaen.

Tolkemit

2015-07-11, 21:46
...i jak zwykle płacz gimbusów i impotentów umysłowych, dla których 'problem' legalizacji marihuany to sprawa najwyższej wagi :roll: