18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Don Stanislao Druga twarz kardynała Dziwisza”

OpenStreetMaps • 2020-11-13, 01:46
Niestety reportaż o Dziwiszu przegapiłem i z tego co widzę już jest pousuwany z CDA i Dailymotion
Liczę na wasz spryt sadole i pomoc w odnalezieniu filmu o tytule :

„Don Stanislao. Druga twarz kardynała Dziwisza”

Ja Księdza kamerdynera Dziwisza nie dążę sympatią bo to właśnie on
wymyślił żeby Kaczyńskiego niezasłużenie pochować na Wawelu.
Tragiczna śmierć to żadna zasługa.

~Angel

2020-11-13, 10:26
Jest do pobrania tutaj:

Kod:
https://rapidu.net/2983631521/Don.Stanislao.Druga.Twarz.Kardynala.Dziwisza.2020.PL.720p.WEB-DL.x264-KROP.mkv

http://wrzucajpliki.pl/mh9y3twxpg6h/Don.Stanislao.Druga.Twarz.Kardynala.Dziwisza.2020.PL.720p.WEB-DL.x264-KROP.mkv

OpenStreetMaps

2020-11-13, 15:20
~Angel napisał/a:

Jest do pobrania tutaj:



Dzięki ! Super film . Czemu skoro prawda nas wyzwoli a w dupę od księdza nie boli to nie celebrują oni mszy świętej w tęczowych sutannach ?

Mitolodzy religijni na pokaz świętoszkowaci i pruderyjni.

Wiewór

2020-11-13, 15:26
Stanisławo nie dość że krył pedofilów to jeszcze krył pedalstwo wśród ksiezy. W Watykanie odpie**ala się taka Sodoma że gejowskie kluby przy tym to są niewinne igraszki.

plastic

2020-11-13, 16:22
Antyklerykalizm to najwazniejszy punkt w bolszewickiej rewolucji, z ktorej kolejnym wydaniem mamy dzis doczynienia. Sam sie wychowalem na "bece z kosciola" ale dzisiaj, choc moj prywatny stosunek do religii nie zmienil sie, to wiem, ze bylem urabiany przez cala mlodosc przez h*jkow z tvn i innych owsiakow.

OpenStreetMaps

2020-11-13, 16:51
plastic napisał/a:

Antyklerykalizm to najwazniejszy punkt w bolszewickiej rewolucji, z ktorej kolejnym wydaniem mamy dzis doczynienia. Sam sie wychowalem na "bece z kosciola" ale dzisiaj, choc moj prywatny stosunek do religii nie zmienil sie, to wiem, ze bylem urabiany przez cala mlodosc przez h*jkow z tvn i innych owsiakow.



A Perun i Weless ?
Pomyśl o tym jak nasi słowiańscy pra-przodkowie byli urabiani ogniem i mieczem przez krzewicieli jedynie słusznej żydowskiej religii.
Przez całe stulecia kto się buntował to ponosił STOS-owną karę.
Religia jest ogólnie potrzebna bo Bogobojność dla wielu jest hamulcem w czynieniu niegodziwości.
Jednak nadmiar religijności prowadzi do skrajności .





Podobnie jak ty nie znoszę bolszewi i wszelkiego lewactwa. Ale Watykanu okupacyjnego pazernego jedynie na dobra materialne też nie lubię.

Wiewór

2020-11-13, 17:19
plastic napisał/a:

Antyklerykalizm to najwazniejszy punkt w bolszewickiej rewolucji, z ktorej kolejnym wydaniem mamy dzis doczynienia. Sam sie wychowalem na "bece z kosciola" ale dzisiaj, choc moj prywatny stosunek do religii nie zmienil sie, to wiem, ze bylem urabiany przez cala mlodosc przez h*jkow z tvn i innych owsiakow.



Wiesz że historia człowieka na polskich ziemiach siega 800k lat? Chrześcijaństwo to sztuczny twór na naszych wlosciach bo czym jest 1000 lat kościoła wobec 800k lat?
Także każdy normalny Polak powinien mieć wyj***ne na chrześcijaństwo i kościół. To nie jest nasza religia i kultura.

bishfinger

2020-11-14, 09:06
Zmiana jest oznaką postępu, choć nie zawsze na lepsze. Kościół katolicki zabrał nam stare wierzenia i przeprowadził rewolucje która pochłonęła ofiary, podobna rewolucja dzieje się n naszych oczach, nie jest do końca jasne jaką wiarę będziemy zmuszeni przyjąć i ile ta rewolucja pochłonie ofiar.
Polecam obejrzeć film Zeitgeist i kilka podobnych, są sprzed kilku a niektóre sprzed kilkunastu lat, ogólnikowo opisują sytuację którą aktualnie mamy czyli kontrolę społeczeństwa, władza światowa, pandemia, globalne ocieplenie esc. Oczywiście są one traktowane jako teorie spiskowe ale ja pamiętam że historia o zbrodni katyńskiej popełnioną przez naszych braci rosjan też była kiedyś teorią spiskową

Wiewór

2020-11-14, 09:15
bishfinger napisał/a:

Zmiana jest oznaką postępu, choć nie zawsze na lepsze. Kościół katolicki zabrał nam stare wierzenia i przeprowadził rewolucje która pochłonęła ofiary, podobna rewolucja dzieje się n naszych oczach, nie jest do końca jasne jaką wiarę będziemy zmuszeni przyjąć i ile ta rewolucja pochłonie ofiar.
Polecam obejrzeć film Zeitgeist i kilka podobnych, są sprzed kilku a niektóre sprzed kilkunastu lat, ogólnikowo opisują sytuację którą aktualnie mamy czyli kontrolę społeczeństwa, władza światowa, pandemia, globalne ocieplenie esc. Oczywiście są one traktowane jako teorie spiskowe ale ja pamiętam że historia o zbrodni katyńskiej popełnioną przez naszych braci rosjan też była kiedyś teorią spiskową



A po co musimy przyjmować jakaś wiarę? W dzisiejszych czasach religie nie mają racji bytu. Bez religii można żyć.

sa...........os

2020-11-14, 12:23
Wiewór napisał/a:

A po co musimy przyjmować jakaś wiarę? W dzisiejszych czasach religie nie mają racji bytu. Bez religii można żyć.



Zwłaszcza bez takich, które nie niosą żadnych wartości duchowych i nie czynią ludzi w żaden sposób lepszymi - jak chrześcijaństwo w dzisiejszym nauczaniu kościoła. Kiedyś można było to usprawiedliwiać trzymaniem prymitywnego plebsu za mordę, dziś KK nawet tej funkcji nie spełnia jak należy. W końcu jaki odsetek chrześcijan żyje zgodnie z zasadami swojej wiary? Ilu z nich miłuje swojego bliźniego? Widzimy codziennie na ulicach tego wspaniałego państwa, gdzie "podobno" 90-ileś procent osób to katolicy.

bishfinger

2020-11-14, 14:08
Mnie też irytują podrabiańcy, ale bo się żyje według pewnych zasad albo nie, ilu mamy takich co do kościoła nie chodzą ale wielkanoc ze święconką już tak, nie utrzymują swoich kapłanów ale boże narodzenie obchodzą bo są prezenty. przykazań nie przestrzegają ale ślub kościelny to by chcieli bo im na organach zagrają.
Teraz jest niemal idealnie, kto chce ten jest katolikiem a kto nie chce droga wolna, konflikt jednych z drugimi jest pozbawiony sensu

PieronJasnySzlag

2020-11-14, 14:30
Wiewór napisał/a:

W Watykanie odpie**ala się taka Sodoma że gejowskie kluby przy tym to są niewinne igraszki.


A skąd taki randomowy gimboateista z sadola może mieć pojęcie co się dzieje w Watykanie? Chyba że za dzieciaka rodzicie sprzedali Cie klerowi za butelke wódki i wylądowałeś w watykanie jako dz**ka, wtedy nawet cie wysłucham :D



Wiewór napisał/a:

A po co musimy przyjmować jakaś wiarę? W dzisiejszych czasach religie nie mają racji bytu. Bez religii można żyć.


Wiara to część ludzkości. Czy to wiara w allaha, czy w Jezusa czy Hari Kriszna czy w lgbt. Chrześcijaństwo to naturalny habitat dla rozwoju i postępu człowieka. Nowy komunistyczny człowiek czyli religia która obecnie siłowo jest wprowadzana zamiast chrześcijaństwa to zezwierzęcenie człowieka, złamanie jego kręgosłupa moralnego i pozbawienie wolnej woli.

Idealnie widać to na przykładzie Francji która już od setek lat próbuje być państwem bezwyznaniowym a w rzeczywistości staje się kalifatem gdzie w biały dzień ucina się głowy. Natura nie lubi pustki. Więc jak tak walczycie z KK to miejcie świadomość że po KK może przyjść gorsze.

skywalker75

2020-11-15, 23:54
Wiewór napisał/a:

Wiesz że historia człowieka na polskich ziemiach siega 800k lat? Chrześcijaństwo to sztuczny twór na naszych wlosciach bo czym jest 1000 lat kościoła wobec 800k lat?
Także każdy normalny Polak powinien mieć wyj***ne na chrześcijaństwo i kościół. To nie jest nasza religia i kultura.



Jak czujesz więzi z neandertalczykami albo innymi włochatymi przodkami to wierz sobie w co chcesz . Dla mnie chrześcijaństwo to początki polskiej państwowości, i właczenie Polski do kręgu kultury zachodniej.

eryk407

2020-11-16, 14:43
Kościół, władza i ludzie w tym kraju to dno. ojciec CHWALEBNY rydzyk to biznesmen bez sumienia. Nienawidzę kościoła, tak samo tych wszystkich księży. Wiem, że wszystkich nie można wrzucać w 1. Ale ten "nasz" "wspaniały" papież to bandyta i ch*j. Popiełuszke zapie**olil żan pol 2 razem z stasiem, bo może chciał wyjawić tajemnicę kościoła hahaha taka wizja tego co mogło być. Tfu na was chrześcijanie tfu na każdą inną religię. Twój mózg twoja wyobraźnia to jest to co powinno Cię kierować do życia a nie j***na religia przez którą ludzie od pokoleń się zabijają, krucjaty ch*je muje żal serio żal mi was wierzyć w coś takiego :)