18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Don Kiszot i jego Dulcyneła

CoJaTamKurwaWiem • 2019-11-22, 05:01
"Jak na Świętego Hieronima jest śnieg albo go ni ma, to Świętego Dziada deszcz pada, albo nie pada"


edmund

2019-11-22, 07:02
będąc młodym bym pomyślał ,,ale to romantyczne,,
teraz myślę ,, kolejna k***a księżniczka i pojeb,,

McQurwa

2019-11-22, 07:54
Niezły z niego pantoflarz

ch...........li

2019-11-22, 08:49
On jej białe odśnieży , a potem ona mu białe wyssie hah! No już wie jak stara na loda namówić! :amused: Odkrył ten magiczny sposób.

niemamskarpet.

2019-11-22, 12:42
ile to człowiek musi się na płaszczyć żeby sobie potem móc dupnąć

Touch_Of_Madness

2019-11-22, 13:13
niemamskarpet. napisał/a:

ile to człowiek musi się na płaszczyć żeby sobie potem móc dupnąć



współczuje ci

Salieri16000

2019-11-22, 13:48
Nie widzę w tym nic śmiesznego- facet ma szacunek dla tej kobiety. Zgrozą byłoby, gdyby ją ciągnął za włosy po tym śniegu...

SirKotek

2019-11-22, 19:03
Bociany w zimie?

edmund

2019-11-22, 19:03
Salieri16000 napisał/a:

Nie widzę w tym nic śmiesznego- facet ma szacunek dla tej kobiety. Zgrozą byłoby, gdyby ją ciągnął za włosy po tym śniegu...



fajnie, tylko że takie nie mają szacunku dla faceta

Salieri16000

2019-11-22, 19:22
edmund napisał/a:

fajnie, tylko że takie nie mają szacunku dla faceta



"Takie", to znaczy "jakie"? A tak w ogóle, to znasz ją, żeby ją oceniać? Myślę, że gdyby im nie było razem dobrze, to nie byłby tak pięknego zachowania, ze strony tego mężczyzny. I jeszcze jedno pytanie: myślisz, że te bite i poniżane szanują swoich "rycerzy"? Szacunek przez strach i ból? Nie tędy droga! Wtedy to nie jest szacunek- to jest podporządkowanie/zniewolenie, a z takich zachowań nie ma nic dobrego, bo albo pan zakatuje panią, albo pani- po którymś z kolei wpie**ol- nie wytrzyma i sięgnie po nóż i wyeliminuje swojego oprawcę, albo skończy sama ze sobą, bo dłużej nie będzie w stanie znosić bólu fizycznego i upokorzeń jakie towarzyszą znęcaniu się...

Mors_Nigra

2019-11-22, 20:55
Salieri16000 napisał/a:

"Takie", to znaczy "jakie"? A tak w ogóle, to znasz ją, żeby ją oceniać? Myślę, że gdyby im nie było razem dobrze, to nie byłby tak pięknego zachowania, ze strony tego mężczyzny. I jeszcze jedno pytanie: myślisz, że te bite i poniżane szanują swoich "rycerzy"? Szacunek przez strach i ból? Nie tędy droga! Wtedy to nie jest szacunek- to jest podporządkowanie/zniewolenie, a z takich zachowań nie ma nic dobrego, bo albo pan zakatuje panią, albo pani- po którymś z kolei wpie**ol- nie wytrzyma i sięgnie po nóż i wyeliminuje swojego oprawcę, albo skończy sama ze sobą, bo dłużej nie będzie w stanie znosić bólu fizycznego i upokorzeń jakie towarzyszą znęcaniu się...



Chyba, że to suka lubi ;)

elda1987

2019-11-22, 21:10
Wydaje mi się, że gdyby mój dziadek dalej żył a babcia by zima ubrała takie trzewiki, to jakby mógł, to by ją na rękach na drugą stronę ulicy przeniósł. Także na swój sposób było to całkiem romantyczne, chociaż zakładanie takich bucikow w taki śnieg :-x

ZaSwojePiję

2019-11-22, 21:52
elda1987 napisał/a:

Wydaje mi się, że gdyby mój dziadek dalej żył a babcia by zima ubrała takie trzewiki, to jakby mógł, to by ją na rękach na drugą stronę ulicy przeniósł. Także na swój sposób było to całkiem romantyczne, chociaż zakładanie takich bucikow w taki śnieg



W co ona ubierała te trzewiki? Małe szaliczki i rękawiczki na obcasik? Czy może chciałeś napisać, że założyła?

gackowaty

2019-11-22, 22:02
możesz to możesz, kobieta doceni i wieczorem jej dupa jest twoja

edmund

2019-11-23, 06:34
Salieri16000 napisał/a:

"Takie", to znaczy "jakie"? A tak w ogóle, to znasz ją, żeby ją oceniać? Myślę, że gdyby im nie było razem dobrze, to nie byłby tak pięknego zachowania, ze strony tego mężczyzny. I jeszcze jedno pytanie: myślisz, że te bite i poniżane szanują swoich "rycerzy"? Szacunek przez strach i ból? Nie tędy droga! Wtedy to nie jest szacunek- to jest podporządkowanie/zniewolenie, a z takich zachowań nie ma nic dobrego, bo albo pan zakatuje panią, albo pani- po którymś z kolei wpie**ol- nie wytrzyma i sięgnie po nóż i wyeliminuje swojego oprawcę, albo skończy sama ze sobą, bo dłużej nie będzie w stanie znosić bólu fizycznego i upokorzeń jakie towarzyszą znęcaniu się...



chyba mnie mnie zrozumiałeś, już o fantazji która cię ponosi nie wspomnę

elda1987 napisał/a:

Wydaje mi się, że gdyby mój dziadek dalej żył a babcia by zima ubrała takie trzewiki, to jakby mógł, to by ją na rękach na drugą stronę ulicy przeniósł. Także na swój sposób było to całkiem romantyczne, chociaż zakładanie takich bucikow w taki śnieg



za twojego dziadka czasów, nie było feministek, ale
to był inny świat

chili-chili napisał/a:

On jej białe odśnieży , a potem ona mu białe wyssie hah! No już wie jak stara na loda namówić! Odkrył ten magiczny sposób.



i to jest właśnie typowa kobieta- interesowna, coś za coś