18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Dolina Smerti

Kurgiel • 2013-02-10, 16:53
Pierwsza z dziewiętnastu części opowiadających o Dolinie Smerti. Ze względu na to, że ktoś ostatnio wrzucił filmiki o remontowanych czołgach ( część o Pz V Panther była spoko - lubię niemieckie uzbrojenie ;) ) stwierdziłem, że może warto zobaczyć jak wygląda to, co dalej można wyciągnąć z ziemi. Filmik po rosyjsku więc trochę nudnawy ale niektóre eksponaty przykuwają uwagę. Z tego co mi wiadomo jest to gdzieś w okolicach smoleńska - jak wszytko co można wygrzebać z ziemi lub powiesić na drzewie.
Miłego oglądania.
Pozostałe części na YT.

Re...........ms

2013-02-11, 15:42
wiesz, że tytuł rosyjski jak to napisałeś "Smerti" to chodzi o śmierci? Czyli "Dolina Śmierci"

Kurgiel

2013-02-11, 20:43
no wiem.
//
ok wiem o co Ci chodzi, chyba ; ) tylko że dolina to po rosyjsku dolina ( w zapisie fonetycznym). na dobrą sprawę faktycznie nie powinienem odmieniać "doliny" jak nie odmieniłem "smerti". tak czy srak wiadomo o co chodzi ;)

Tomek129

2013-02-17, 23:03
Co ciekawe ta dolina nie leży w Rosji tylko na Słowacji. Zapis fonetyczny też pasuje jak pięść do oka. A co do fantów to są świetne. Sam latam z wykrywaczem, z tym że na północy. O takich miejscach można sobie jedynie pomarzyć... Albo pojechać do Kaliningradu :D