Efekt Mandeli

W_Nieznane • 2020-06-03, 14:53
3
Czym jest efekt Mandeli? Jak wyjaśnić to niezwykłe zjawisko?

Zamieszki i protesty w USA po śmierci Georga Floyda

wszystkoousa • 2020-06-02, 14:09
6
8 dni temu jeden z funkcjonariuszy udusił czarnoskórego Georga Floyda. Od tamtej pory zaczęła się w całych Stanach fala protestów jednak wyrażanie sprzeciwu rasizmowi przerodziło się w walki uliczne, napady oraz dewastacje, zapraszam do filmu przeglądowego sytuacje w różnych miastach.

Escort Pony

TT4 • 2020-06-02, 01:00
5
Patent z kieliszkiem zmiata z planszy....Czy tu pasuje? Nie wiem.


Jak powstało 5G? Historia sieci komórkowych

sebek123 • 2020-06-01, 18:19
0


Skąd wzięła się sieć 5G? Co ją poprzedzało? I czy obawy ludzi są uzasadnione? Odpowiedzi na te pytania, wraz z całą historią mobilnej telekomunikacji, poznacie w tym odcinku Prawdziwej Historii.

Historia dolara

wszystkoousa • 2020-06-01, 17:40
6
Od lat 70 w amerykańskich bankach używa się dye-pack. Jest to niewielki ładunek wybuchającej farby umieszczonej w wydrążonym pliku banknotów. Kiedy napastnik żąda od kasjera pieniędzy ten oprócz tych prawdziwych daje mu również plik z bombą. W ten sposób po kilku minutach eksploduje, co w dużym stopniu może pomóc w złapaniu napastnika.

Hipoteza Medei - Nasz Nieoczekiwany Wróg

Gorti • 2020-05-30, 18:43
8
Hipoteza Medei. Czy coś łączyło masowe wymierania na Ziemi? Kto tak naprawdę może być naszym największym wrogiem? Sprawdźmy na czym polega hipoteza Medei.

7
Zeus, Posejdon, Afrodyta, Apollo.. każdy z nas słyszał kiedyś o bogach greckich. W dzisiejszym odcinku wspólnie dokonamy porównania bogów greckich do sumeryjskich bogów Anunnaki.

W lesie dziś nie zaśnie nikt

nightwood • 2020-05-25, 21:48
8
W tym wpisie mam dla was fotorelację z dosyć popularnego, szczególnie w ostatnim czasie miejsca. Mianowicie ze starej opuszczonej leśniczówki położonej w puszczy, która zagrała główną rolę w polskim horrorze „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, który miał premierę w marcu tego roku.

Niektórzy mogliby tu się nie zgodzić twierdząc, że jednak główną rolę zagrały w tym filmie piersi Gąsiewskiej, ale ja jednak stawiałbym bardziej na uroki tej czarującej opuszczonej chatki, którą chce wam pokazać.

Tak się złożyło, że odwiedziłem to miejsce już 5 lat temu, zanim stało się to planem filmowym, ale wtedy było zimno, ponuro i leżał jeszcze śnieg. Teraz widać, że chatka zyskała drugie życie, na potrzeby filmu cały jej front został odmalowany na niebiesko i w środku można natknąć się na pozostałości filmowego wyposażenia. Na ścianach w pomieszczeniach widać nawet jeszcze ślady sztucznej krwi. Wrzucam wam dodatkowo zwiastun horroru, aby lepiej wam zobrazować co tam naprawdę nagrywano.

Na moim blogu więcej zdjęć z chatki https://www.szaryburek.pl/?p=2304
Instagram https://www.instagram.com/szary.burek/Rok 2015


Rok 2020


Opuszczony Basen Liga w Chorzowie

Ci...........ex • 2020-05-25, 16:17
2
Opuszczony Basen Liga w kompleksie doliny górnika na granicy trzech miast było piękne miejsce na którym wypoczywali ludzie z okolicznych miejscowości tętniło życiem teraz tylko parę pustych szkieletów gruzu nic więcej tylko puste ściany i gruz.Za czasów PRL sport i rekreacja była czymś ważnym teraz po wielu latach tylko zostało to niebieska farba i parę murów

X