DMT Molekuła Duszy

ObZen • 2013-02-09, 01:25
13
DMT
3

Geopolityczna mapa Sahelu i Afryki Północnej opracowana przez Le Monde diplomatique zawierająca m.in. trasy przemytu broni, miejsca wydobycia strategicznie ważnych surowców i działań północnoafrykańskiej Al-Kaidy. Natomiast Boko Haram, to grupa domagająca się wprowadzenia szariatu na terenie całej Nigerii, reasumując Allah Akbar. Darfur to region dążący do autonomii, w dalszej kolejności do niepodległości, coś na wzór Sudanu Południowego. Region głównie zamieszkiwany przez Arabów, którzy nie uznają władzy Chartumu, i chcą wypędzić murzynów ze swojego regionu. W przeszłości dokonano tam ludobójstwa, za co został oskarżony prezydent Sudanu Omar al-Baszir. Obecnie trwają tam walki o szklankę wody, a zdechły wielbłąd to zbawienie, ponieważ można z jego garba wydobyć wodę. Azawad to północna część Mali.
Jako ciekawostkę dodam, że agencja Frontex ma swoją siedzibę w Warszawie.


Do tego zdjęcia polecam artykuł http://www.politykaglobalna.pl/2011/04/naszyjnik-z-perel-chiny-okrazaja-indie/


Ps. nie studiuję stosunków międzynarodowych, ba, nawet nie jestem studentem. Pierwszy artykuł

Na kogo stawia Wielka Brytania?

euroislam.pl • 2013-02-08, 18:05
29
Wielka Brytania sama wybiera na kim jej zależy. Możesz pluć na żołnierzy, urządzać demonstracje, wzywać do wprowadzenia szariatu, uważać brytyjski rząd za faszystowski reżim i dostaniesz więcej niż wdowa po zabitym w Afganistanie żołnierzu.

Sprawiedliwe?


Złudzenie czy prawda

BluntedAstronaut • 2013-02-07, 14:47
226
Czarne fotki to nie tylko fekalia, cycki, krew i flaki. A zatem dzisiaj tak dla odmiany troszkę spekulacji na temat fotografii dziwnych obiektów, które noszą znamiona ingerencji inteligentnych istot i są przedmiotem sporych kontrowersji.

Na początek Mars i słynna Marsjańska Twarz:

Sonda Viking 1, 1976:
Mars Reconnaissance Orbiter, 2006. Albo w ciągu 30 lat obcy zdecydowali się troszkę ,,popsuć" twarz, coby nas porządnie nie zaszokować, gdy znowu na nią spojrzymy, albo jest to zwykły zbieg okoliczności:


Taki mały żarcik jakiegoś mistrza photoshopa:


Kolejna ciekawa fotka, marsjańskie oko, Mars Global Surveyor, 1998:


Mars Global Surveyor i krater ,,Wesoła Twarz":
Struktura podobna do egipskich piramid:


Ludzka sylwetka na Marsie:
Czaszki marsjańskich istot:


Z lewej Mariner 9, 1972 a z prawej Mars Oddysey, 2007. Struktura nazwana ,,Inca City". Czyżby ruiny miasta starożytnej marsjańskiej cywilizacji?


Inna ciekawa struktura, pierwsze moje skojarzenie to pozostałość jakiegoś ,,marsjańskiego lotniska":


A tutaj inne, trudne do nazwania obiekty. Twarze, piramidy, młot? Może wy macie jakieś lepsze pomysły na określenie tego co tutaj widzicie:
Na koniec statek obcych, rozbity na Księżycu:Źródło: google, prawda2.info

Prośba do moderatorów: nie wyrzucajcie zdjęć do komentarzy.
maxvolumePL • 2013-02-07, 15:52  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (34 piw)


Zapomniałeś o tym.

David Duke - Jak umierają narody napisy PL

H88tman • 2013-02-06, 21:07
32
Witam wszystkich. Kolejny interesujący dokument Davida Duke'a, o całym tym otaczającym nas kolorowym, tolerancyjnym syfie, z którym musi zmierzyć się Europa. Zapraszam do oglądania.

Katastrofa w Bhopalu

IjonTichy • 2013-02-06, 17:31
11


Mało krwi, ale niezwykle ciekawy temat, przyćmiony przez Czernobyl. Ten dokument znakomicie pokazuje sk***ysyństwo zachodnich koncernów, zresztą kto obejrzy będzie miał własne zdanie...

Czarnobyl

Mateusz.K • 2013-02-06, 12:55
53
Miłego oglądania ;)

Ambrozja z centrum mózgu.

darecki328 • 2013-02-06, 12:43
16
Zapewne wiecie, drodzy Sadyści, czym są psychodeliki. Są to substancje które mają wywołać u biorących halucynacje, wyższe stany świadomości , sen na jawie i różne ciekawe efekty uboczne. Przykładowymi psychodelikami jest szałwia wieszcza, LSD , grzyby halucynogenne ( a właściwie zawarta w nich psylocybina ) . Musicie jednak wiedzieć że istnieje substancja tak potężna że nawet najmocniej kwas jest przy nim porównywalny do Rutinoscorbinu.Zapewne zastanawiacie się o czym mówię. Chodzi mi o substancję o nazwie chemicznej Dimetylotryptamina potocznie zaś zwanej DMT . DMT występuję w wytwarzanym przez południowoamerykańskich indian napoju o nazwie Ayahusca. I tutaj ciekawostka! Każdy z nas ma w sobie te substancje. Jest uwalniana w potężnych ilościach w momencie narodzin i śmierci a czasami również w trakcie snu. Dimetylotryptamina jest produkowana przez gruczoł w mózgu zwanym szyszynką ( w buddyzmie jest ona nazywana Oczami Duszy bądz Czakramem Trzeciego Oka ) . Profesor Alan Watts tak opisał efekty działania DMT: "Załaduj wszechświat do działa. Wyceluj w mózg. Strzelaj"
Osobiście oddałbym dłoń by spróbować Ayahuasci. Jeżeli ktoś jest zainteresowany mogę rozwinąć temat w komentarzach natomiast teraz jeżeli chcecie obejrzyjcie ten dokument :
X