Dziadek z biglem ;)

krajnadwisla • Wczoraj 22:32
3


Franciszek Wołek i jego kolekcja przedwojennych aut
0
Kiedy idziesz zrealizować nowe video o Wolnym Mieście Kraków i znajdujesz tablicę z BZDURAMI HISTORYCZNYMI, to musisz taki tytuł dać! Jakimi? Przed Wami "skrót" burzliwych 31 lat Rzeczpospolitej Krakowskiej, będącej na smyczy Austrii, Rosji oraz Prus!

BITWA o FALKLANDY!

sebek123 • Wczoraj 19:06
1


Podczas zimnej wojny dochodziło do wielu małych konfliktów, niektóre były bezpośrednio związane z rywalizacją między USA, a Związkiem Radzieckim, inne zaś nie. Do tej drugiej grupy należała wojna o Falklandy. Zwycięstwo Żelaznej Damy Margaret Thatcher w końcu przeszło do historii. Jednak, jak dokładnie ten konflikt wyglądał?

Wielki Filtr - Życie w Kosmosie

Gorti • 2020-09-15, 18:20
7
Mieszkańcy Ziemi od lat wypatrują na niebie śladów istnienia kosmicznych cywilizacji. Jak na razie napotykają jednak na ciszę, zastanawiając się nad różnymi hipotezami wyjaśniającymi brak widocznych śladów istot z kosmosu. Jedna z nich zakłada, że musi istnieć tzw. „Wielki Filtr”, który zapobiega osiągnięciu przez życie zaawansowanego etapu rozwoju.

Pociągiem pod WAWEL ? !

tujanek • 2020-09-14, 14:25
7
Czym była Kocmyrzówka? Dlaczego biegła pod Wawel? No i co z niej pozostało? W tym video poszukamy w Krakowie śladów po linii kolejowej nr 111 łączącej Kocmyrzów ze stacją Kraków Główny

Trochę Matrixa

KaprysLosu • 2020-09-13, 15:56
10
Oczywiście dla luźnej rozkminy, ale jak w filmie przedstawione, skoro prawdopodobnie będziemy w przyszłości mogli tego dokonać, to niby czemu już wcześniej mielibyśmy tego nie zrobić? Zwłaszcza znając naszą naturę :)


X