8

Pokazanie jak wyglądało życie w latach 50tych XXwieku gdzie czarnoskórzy nie mieli zadnych praw oraz transformacja rasowa po śmierci Emmetta Tilla.
Materiał jest w klimacie sadola dlatego proszę o nie przenoszenie do dokumentów.
2


Na pewno słyszeliście o bombardowaniach na Hiroszimę i Nagasaki. Jednak nie były to największe bombardowania atomowe w historii. Największą moc miała Car Bomba, o której więcej dowiecie się w tym filmie!

Kosmiczne Zagadki iPTF14hls i SCP 06F6

Gorti • 2019-12-02, 18:11
10
Kosmos prawdopodobnie nigdy nie przestanie nas zadziwiać. Co i rusz astronomowie odkrywają w kosmosie kolejne niezwykłe planety, gwiazdy czy galaktyki. Co jakiś czas odkrywane są również obiekty, których właściwości wprawiają astronomów w zdumienie. Zerknijmy na ciekawe przypadki iPTF14hls oraz SCP 06F6.

Historia Coca Coli

qwazik • 2019-12-01, 23:39
3
Tematem nowego odcinka jest Historia Coca Coli. Co Coca Cola zawdzięcza swojemu autorowi ? W jaki sposób podbiła świat? Kto wymyślił jej logo? I jaka jest jej dalsza historia? O tym wszystkim w najnowszym odcinku! Zapraszam!
12

Chcielibyście wiedzieć, jak wygląda sterownia czwartego bloku energetycznego? Teraz jest to możliwe! Za 3300 hrywien, czyli około 550 złotych, możecie zajrzeć do sterowni i w wiele innych miejsc.
Oto krótka relacja z wycieczki po Czarnobylskiej Elektrowni Atomowej.
Materiał został zrealizowany dzięki wsparciu moich patronów.

PS: Nasz przewodnik miał czasem problem, ze znalezieniem odpowiednich słów. Dlatego też, w filmie, umieściłem uproszczone napisy.


Muzyka:
https://www.epidemicsound.com
The Weight of My Tears - Cobby Costa
Other Images - Lalo Brickman
No More Drama - Eric Feinberg

Tajemnica Shemsu Hor ze Starożytnego Egiptu

Gorti • 2019-11-28, 19:21
1
Egipcjanie podkreślali, że przed pierwszym faraonem krajem tym władali bogowie. Po bogach władzę miała sprawować zagadkowa grupa osób znana jako Shemsu Hor. Zastanówmy się zatem nad tym kim mogli być owi tajemniczy Shemsu Hor.

3


Dla Europy wojna skończyła się w maju 1945 roku, dla całego świata we wrześniu tego samego roku. Jednak cały świat nie oznacza wszystkich! W dzisiejszym odcinku opowiemy Wam historię japońskiego żołnierza, który kontynuował walkę jeszcze przez 29 lat i ostatecznie poddał się w 1974 roku!
X