18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
5
Choć Polska jest krajem z bogatą historią i kulturą oraz wieloma osiągnięciami, to wciąż spotyka się negatywne stereotypy i uprzedzenia wobec Polaków, a te często zakorzenione są wypowiedziach znanych postaci, które nieprzychylne były naszemu narodow

Czy KRWAWA MARY naprawdę istniała?

Zakrzaku • 2023-03-19, 11:06
4
Krwawa Mery, znana również jako Maria Tudor, była jedną z najbardziej kontrowersyjnych królowych w historii świata. Jej dziedzictwo to nie tylko korona, ale także krwawe represje, które doprowadziły ją do posiadania przydomka KRWAWA.


2
W cenie zawarte zostało luksusowe zakwaterowanie dla 150 gości, możliwość ustawienia własnych znaków drogowych i ustanowienia nowej waluty. Wśród dodatkowych atrakcji znalazły się: zwiedzanie piwnic winnych i degustacja trunków należących do władz księstwa, możliwość jazdy na nartach czy snowboardzie.

2
Na moim kanale, właśnie pojawiło się comiesięczne podsumowanie wiadomości kryminalnych. W lutym działo się wyjątkowo dużo złych rzeczy, jednak jak zawsze, największy content zapewniła... Polska policja. Zachęcam do oglądania. :)

X