18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Doktor Linda Hoffman

jinn • 2021-06-27, 10:20
Przedwczoraj mój kolega zauważył coś brunatnego rozmazanego na ścianie budynku, w którym mieszka. Wezwał właściciela i ten po badaniu organoleptycznym stwierdził, że jest to gówno. Przejrzeli zapis z monitoringu, na którym widać nową mieszkankę w/w budynku, która wychodzi z domu z gównem w ręce, rozmazuje je na ścianie po czym wraca do domu. Po krótkim dochodzeniu kolega doszedł to tego, że jest to lekarka, która właśnie zaczyna pracę w naszym szpitalu we Wschowie. A tą lekarka jest pan/pani Linda Hoffman. k***a szok.



https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24523395,doktor-linda-wrocila-w-gorzowie-strach-przed-lekarka-o-ktorej.html

marcino_zly

2021-06-27, 21:52
mygyry napisał/a:

Skoro ktoś zmienia płeć to ma z głową, smarowanie gównem to po prostu progres, niech się nazwie lewicowym performerem i po problemie, może trzaskowski przyzna jeszcze jakiś grant.



Tak czy inaczej niech z gprawda znika ten temat.
j***ne żydostwo.

Waradin

2021-06-27, 22:50
Coo znów ona? Kilka lat temu czytalem artykul o tym lekarzu a teraz okazuje sie ze dalej pracuje w zawodzie? Tylko kiedys nie bawila sie kałem. Pogorszyło się????

dOpieca

2022-08-14, 23:57
zajeb ja przy samym wejsciu , po oku widac ze jest jedbnieta. Tez mam podobnie ale sie pilnuje