18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dokarmianie dzikich zwierząt

phrontch • 2018-05-04, 13:57
bywa ryzykowne.


nwonigers

2018-05-04, 14:12
mogla im kopnac te zarcie. korzystajac z okazji po 30 dniach banicji za wyrazenie swojego niezadowolenia, ktore wyniknelo z nagminnego dodawania na te strone tresci, ktore nijak sie maja do jej profilu chcialem tylko powiedziec ze serdeczny ch*j w dupe temu sk***ysynowi, ktory mi go dal.

Noside

2018-05-04, 14:21
Takim ch*jom odpowiedzialność zbiorowa - kilka strzałów w klatkę na ślepo, a jedzenie zabrać, widocznie z przejedzenia im odbija.

bodzio204

2018-05-04, 14:37
Bardzo dziwie sie ludziom że takim śmieciom pomagają. Taki śmieć nigdy nie wyrazi wdzięczności za ta pomoc, a conajwyżej odpłaci sie jakimś pobiciem, gwałtem, kradzieżą, albo zabójstwem. Mam po sąsiedku takich dziadów, którzy żerują na ludzkiej naiwności i wyspecjalizowali sie na cwaniactwie. Sąsiadka dała im zabitą kure na święta, a oni że nie umieją oskubać, więc wzięła, oskubała, wypatroszyła i dała. Wystaczyło do garnka i ugotować, ale nawet o "dziękuję" nie było mowy. Nauczyli sie tego że ludzie są naiwni i wszystko dadzą, więc nawet przestali zabiegać o byt - ludzie sami przyniosą, nakarmią, opłacą. To jest generowanie patologii.

~Velture

2018-05-04, 15:39
@up
Ale ty wiesz, że to nagranie z więzienia a nie k***a z pomocy dla powodzian?

GlassEdi

2018-05-04, 15:58
Autorze, proszę o nie obrażanie zwierząt!

bloodwar

2018-05-04, 18:30
Ciekawe jaki ten patus miał dalszy plan na rozwój tej sytuacji - nawet jakby w pobliżu nie było innych strażników (ba - nawet jakby w całym więzieniu nie było już strażników!) to co, miał zamiar trzymać ją tak za włosy aż umrze z głodu?

MadDave

2018-05-04, 18:48
@up. Widać współpracowali z kolegą z celi. Gdy jeden ją złapał za włosy to drugi chciał złapać za rękę i być może przyciągnąć. Widzieli że ma przy sobie broń i obstawiam że to był powód ataku- chcieli zdobyć klamkę i wzniecić jakiś bunt. Oni są dość prymitywni i chyba nie wiedzą że zostali by nakarmieni ołowiem po same uszy.
Oni wykorzystają każdą okazję żeby zrobić zadymę. Albo po prostu chcieli ją ośmieszyć.

Słyszałem że np kiedyś kuto strażników igłami zakażonymi aids albo innym syfem tak dla rozrywki. Albo w akcie jakieś własnej zemsty. Według mnie skazanych za przestępstwa cięższe niż nie płacenie alimentów albo odprowadzenie podatku tylko np gwałt, wymuszenia i morderstwa lub ich próby powinno się trzymać w izolatkach 2x2 i karmić jak zwierzęta - czyli jadło z taczki podawane szuflą przed ryj na oko. Jak nie starczy dla wszystkich to trudno. Nie trzeba było rozrabiać.

Budrys2000

2018-05-04, 19:09
Śmieci powinno sie utylizować.
Gdyby w Polsce była kara śmierci, aplikowałbym na kata.

MadDave

2018-05-04, 19:31
@up w Polsce nie będzie kary śmierci ponieważ obecni sprawujący władzę i ich koledzy mogli by być pierwszymi do jej odbycia. A z punktu widzenia takiej władzy - obywatel nieuzbrojony jak i brak tej formy wyroku jest wygodne i na rękę. Ale ja tutaj o polytykierni wypowiadać się nie chce bo się nie znam.

Pitok

2018-05-04, 19:41
Nie dac im żreć przez tydzień to się może nuczą. Albo sami siebie wpie**olą nawzajem.

Wiewór

2018-05-04, 20:11
Trzeba wywiesić kartkę - nie dokarmiać zwierząt.

edek.bajzel

2018-05-04, 20:53
trzy fazy na płot i niech wyciąga łapy

parolpl

2018-05-04, 21:38
@ MadDave
Te igły były zatrute głownie bakteriami, bo mieszali je np. z własną kupą. Chociaż jak ktoś miał hiva to niewykluczone, że też zakażał igły. W sumie nadal można takie coś natrafić.

Co do "strażniczki"; aby przeciwdziałać takim akcjami zalecane jest posiadanie krótkich włosów, bo równie dobrze mogliby mieć ostre narzędzie i jej poderznąć gardło (dla przyjemności).

Po syfie nie wygląda to na więzienie, chyba, że to jakąś Brazylia.

phrontch

2018-05-05, 01:44
Tak, to jest Brazylia