18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dobrze zachowany ośrodek

nightwood • 2020-08-30, 12:56
Już dawno nie odwiedziłem tak dobrze zachowanego, nieczynnego obiektu. Jadąc tam nie do końca wiedziałem, czy dobrze zlokalizowałem jego położenie przed wyjazdem. Gdzieś w necie rzucił mi się film z tego ośrodka i postanowiłem do niego dotrzeć. No i się udało :) .

Kiedyś był dobrze prosperującym ośrodkiem wypoczynkowym w Bieszczadach. Na tą chwilę od kilku lat jest zamknięty i popada w ruinę. W ośrodku znajdowała się między innymi, sauna, kawiarnia, bilard, sala konferencyjna, sala gimnastyczna, blisko 200 miejsc noclegowych i ogromny kryty basen. Na terenie stoi też kilka, w tym momencie mocno zarośniętych domków, które kiedyś można było wynająć. Wspomniane domki były zamknięte tak jak i niektóre pomieszczenia w ośrodku. Sfotografowałem tylko te, do których udało się swobodnie wejść.

Tak się złożyło, że bardzo blisko tego ośrodka był darmowy parking. Można było tam spokojnie zaparkować kampera, którym podróżowałem wspólnie z dziewczyną. Przez chwilę się nawet zastanawialiśmy, czy by nie nocować po prostu w tym ośrodku skoro tam takie luksusy :) . Jedynie czego tam brakowało to wody, bo prąd normalnie tam jeszcze był. Ostatecznie postanowiliśmy nocować w domku na kółkach.

Więcej zdjęć z tego ośrodka na moim blogu https://www.szaryburek.pl/?p=2668
Instagram https://www.instagram.com/szary.burek/




















Mom and Death

2020-08-30, 18:14
Ciekawe czemu jeszcze tam nie ma jakiegoś squatu.

orpradek

2020-08-30, 20:54
ktoś podpowie gdzie to się znajduję ?

35i

2020-09-01, 19:06
Jakiś filmik z noclegu w camperze?

andrzejrobert75

2020-09-03, 17:41
Mom and Death napisał/a:

Ciekawe czemu jeszcze tam nie ma jakiegoś squatu.



Pewnie slaby zasięg i insta i fb nie działa.

dadar123

2020-09-04, 00:29
Okolice Dwernika, Zatwarnicy?

Itsoktobewhite

2020-09-14, 11:20
Jest prąd to tylko kopac tam jakies krypto