18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Dobrze w domu być z mamą...

~Angel • 2018-06-13, 10:06
o ty mały k***iu, już 10 a ty tylko dwa iPhone złożyłaś


Kamilarz

2018-06-14, 00:10
wasyl88 napisał/a:

Odkąd zostałem ojcem to mega wk***a łapie jak takie coś widzę :evil:


A ja jutro zostanę ojcem, mnie też to wk***ia

czachson

2018-06-14, 00:21
W głębi duszy czekam na filmik z LiveLeak jak ojciec dziecka rozprawia się z matką po obejrzeniu filmiku :psycho:

Mom and Death

2018-06-14, 00:47
Cytat:

ogladam jak sie w manaus zabijaja ale tego nie moge ogladac ....nie moge ...nie potrafie



Nie pie**ol, klaunie, obejrzałeś całe.

Zlewek

2018-06-14, 02:05
bartoszbarto napisał/a:

Straszne, tyle cierpienia i bólu od osoby która powinna być najbliższa sercu. Kiszka trochę że na tym świecie dzieją się takie rzeczy. Możemy się tylko pomodlić za ofiary przemocy i za napastników żeby się opamiętali i zmienili swoje postępowanie. Pozdrawiam!



To ja się pomodlę za tego kotka którego pewien pudel j***ł w dupę na poczekalni :D

Pan_Diabeł

2018-06-14, 02:20
uho82 napisał/a:

kroić po kawałku taką k***ę i każdym plasterkiem posypać solą na świeżą ranę.



Nie sądzisz że już swoje dostała?


Argeusz napisał/a:

k***a przygarnąłbym taką azjatycką dziewczynkę. Szkoda mi jej.



Ja też. Szczególnie że już jest związana ;-)

Heydash

2018-06-14, 06:05
no k***a mi też jej żal mimo że to dziewczynka i nie jest zwierzęciem, aż się sam sobie dziwie.

adamus0684

2018-06-14, 07:43
Ale nie rozumiem, po co ta histeria ? Przecież to już od małego szkolenie do BDSM. No spójrzcie na wiązanie - idealnie, wdg instrukcji. Nie będzie potem taka sztywna.

rawpanic

2018-06-14, 09:35
k***a mac takie filmy nie powinny tutaj byc...

fajnie jak amerykanin sie wyjebie na deskorolce, albo czarni sie bija, ale takie cos jest poprostu smutne...

Kubasu

2018-06-14, 15:22
bartoszbarto napisał/a:

Straszne, tyle cierpienia i bólu od osoby która powinna być najbliższa sercu. Kiszka trochę że na tym świecie dzieją się takie rzeczy. Możemy się tylko pomodlić za ofiary przemocy i za napastników żeby się opamiętali i zmienili swoje postępowanie. Pozdrawiam!



k***a, następny myśli, że modlitwą coś zdziała. Jak kto umie to szukać tej szmaty po IP

piotrekt1976

2018-06-14, 15:44
Chetnie bym w takich przypadkach zajmowal sie karaniem takich ludzi ktorzy w ten sposob katuja swoje dzieci.
Jakim trzeba byc smieciem zeby w ten sposob wyzywac sie na wlasnym dziecku... Malo co mnie rusza, ale w mlodosci tez bylem bity czesto gesto za nic, ale jak uroslem duzy i silny to najpierw tak wpie**olilem ojczymowi ze sie zeszczal i zesral a pozniej pokazalem kobiecie ktora osmielala sie nazywac moja matka jak to jest dostawac wpie**ol ot tak... k***a mam dziecko i w zyciu mi nawet do glowy by nie przyszlo zeby podniesc na nie reke a takim k***om jak ta "mamusia" bym te lapska ucinal za takie znecanie. Echh k***a , dzien zj***ny ....