18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dobry zwyrol

~Angel • 2018-01-26, 12:35








Cytat:

19-letni rosyjski uczeń Artem Iskhakov zadźgał swoją byłą dziewczynę Tatiane Strakhov a następnie uprawiał seks ze zwłokami. Wszystko opisał na portalu społecznościowym.

Daily Mail poinformowało, że Artem Iskhakov powiedział rodzicom Tatiany Strakhov iż zazdrość i ​​obsesja seksualna na punkcie ich córki doprowadziła go do jej zabicia. Później w poście przeprosił za popełnienie okrutnego morderstwa.

Rosyjscy studenci mieszkali nadal razem rozpadzie ich związku. Według policji Iskhakov był zazdrosny o związek jego dziewiętnastoletniej byłej dziewczyny z innym mężczyzną. Strakhova, która uczęszczała do prestiżowej Wyższej Szkoły Ekonomii na Moskiewskim Narodowym Uniwersytecie Badawczym, była w związku z człowiekiem o imieniu Igor ze St Petersburga.

Iskhakov, student elitarnego Uniwersytetu Baumana, napisał, że jego działania były "straszne - ale zrobiłem to, co chciałem".

W poście, nastolatek podobno przyznał, że "zmęczył się słuchaniem jej objaśnień, dlaczego nie chce ze mną pić - i widząc, jak flirtuje z moim przyjacielem".

Opisując, jak ją zabił, napisał: "Wróciła do domu, siedziałem w kuchni, poszła do swojego pokoju."

"Uderzyłem ją w twarz, upadła na podłogę, uderzyłem ją jeszcze kilka razy, krew zaczęła wypływać z jej ust, a ona poprosiła, żebym odszedł."

"Nie odszedłem, LOL, zacząłem ją dusić, w pewnym momencie wyraźnie straciła przytomność, ale serce nadal biło, a ja postanowiłem ją przelecieć zanim zrobi się zimna Po skończeniu zorientowałem się, że serce wciąż bije - dodał nastolatek, według brytyjskiego dziennika.

Powiedział też, że poderżnął jej gardło, próbowałc udusić a następnie "dźgnął ją dwa razy między żebra po lewej stronie", aż serce przestało bić, gdy krew płynęła z jej gardła. "Następnie znowu ją zerżnąłem i postanowiłem to opisać" - napisał.

Wspomniał w poście, że w pewnym momencie wypchał jej usta rajstopami, ponieważ nie mógł znieść widoku krwi. Chciał także powstrzymać dziwne dźwięki, które wydawało jej ciało.

Zgodnie z opisem Arrem, zrobił sobie przerwę na kanapki i uciął sobie drzemkę a po przebudzeniu ponownie uprawiał sex ze zwłokami swojej byłej dziewczyny.
"Jest tak zimna, jak jej uczucia do mnie", napisał później w wiadomości, ale wkrótce uświadomił sobie, co zrobił i powiedział, że "się wstydzi" i dodał: "Przebacz mi, że zabrałem wam jedyne dziecko. W tej chwili uświadomiłem sobie, co zrobiłem, czuję zimno, a moje dłonie zaczęły się trząść jeszcze bardziej.

Powiedział im także, że czuje się oburzony tym, że uprawiał seks ze zwłokami Tatiany, mówiąc: "Teraz nie mogę nic zrobić poza zabiciem siebie, zrujnowałem szczęście kilku ludzi, i na co? W końcu jest tylko jedna pustka to pochłonie mnie.

"Czego się obróciłem?" Przepraszam, nie mogę odpokutować za moje grzechy, pójdę pocałować Tanyę (Tatianę) na jej zimne czoło i przygotuję się (na moją śmierć), leży tam martwa i zimna bez ruchomych palców - żegnaj, dobranoc słodka księżniczko. "

Zakończył stanowisko, w którym powiedział rodzicom, że "nie ma dla niego powrotu" i poprosił, aby pamiętali o nim "coś dobrego".


KillerLaugh

2018-01-26, 12:43
Tatiana wygląda jak jej oprawca z peruką.

Wiewór

2018-01-26, 12:53
Tak jak w USA wszystkie jest największe tak w Rosji wszytko jest najbardziej popie**olone.

pazuzu

2018-01-26, 13:05
Widać za dużo sadistica się naoglądał :amused:

Sz...........la

2018-01-26, 13:05
zawsze mnie zastanawia, jak ludzie mogą mieć taki syf w domu. :roll:

janlew

2018-01-26, 13:12
Cytat:

"Iskhakov, student elitarnego Uniwersytetu Baumana"


No i wszystko jasne, dobrze że jej nie zeżarł jak Kajetan Poznański, albo macy nie upiekł.

Adolf

2018-01-26, 13:37
janlew napisał/a:


No i wszystko jasne, dobrze że jej nie zeżarł jak Kajetan Poznański, albo macy nie upiekł.



Przecież wszyscy wiemy że mace piecze się z krwi chrześcijańskich dzieci turlanych w beczkach nabitych gwoździami. A ona nie dość że była za stara, to jeszcze pewnie nie wierząca :-/

głest

2018-01-26, 14:19
Angel napisał/a:



Cytat: [...]



Pozdrowienia dla wujka translatora, to po pierwsze... :ok:

Po drugie, pewna dygresja... tak sobie wymyśliłem kiedyś, że jeśli wszystkich dookoła będę traktował jako niezrównoważonych i psychopatycznych sk***ysynów, uchronię swoich bliskich przed nimi samymi i potencjalnym niebezpieczeństwem z zewnątrz... I coraz częściej się utwierdzam, że mam rację. Sam nie jestem normalny (bo czymże jest norma jak nie pewnym zbiorem zasad, ogólnie przyjętych dyrektyw - uśrednionych do ogółu), w związku z czym jest mi łatwiej funkcjonować w tym porąbanym społeczeństwie.

Pozdrawiam rodziców bohatera artykułu - dochowali się potomka, z którego mogą być dumni. Wszystkiego najgorszego mu życzę w innym życiu - na szczęście sam zadbał, aby jego zj***ne geny się nie powielały :wisielec:

kokos_123

2018-01-26, 14:28
rozstali się a nadal z nim mieszkała, wut ?

~Velture

2018-01-26, 14:41
Zadźgać laskę i r*chać zimnego trupa...
Może jestem poj***ny ale wolałbym r*chać ciepłą laskę a dopiero później ją zabić :krejzi:

~Angel

2018-01-26, 14:56
głest napisał/a:



Pozdrowienia dla wujka translatora, to po pierwsze... :ok:



Nie znam rosyjskiego, hiszpańskiego, portugalskiego więc trzeba się posiłkować translatorem. Starałem się poprawiać tekst aby był czytelny i do zrozumienia. Jeżeli pojawiły się jakieś perełki w tekście to napisz co sugerujesz poprawić a to poprawię.

Tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi. ;-)

głest

2018-01-26, 15:01
Angel napisał/a:



Nie znam rosyjskiego, hiszpańskiego, portugalskiego więc trzeba się posiłkować translatorem. Starałem się poprawiać tekst aby był czytelny i do zrozumienia. Jeżeli pojawiły się jakieś perełki w tekście to napisz co sugerujesz poprawić a to poprawię.

Tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi. ;-)




Bynajmniej to nie był zarzut :wodka:


Adolf

2018-01-26, 15:13
Velture napisał/a:

Zadźgać laskę i r*chać zimnego trupa...
Może jestem poj***ny ale wolałbym r*chać ciepłą laskę a dopiero później ją zabić :krejzi:



Jestem pewien że jak ją r*chał była jeszcze ciepła :amused:

spinaczel

2018-01-26, 15:25
som jakieś cycki tey laski?

Piotru70

2018-01-26, 15:25
Abraxus napisał/a:

Tak jak w USA wszystkie jest największe tak w Rosji wszytko jest najbardziej popie**olone.



Translator google źle z niemieckiego ci przetłumaczył.