topic

Dobry zwyrol

~Angel • 2018-01-26, 12:35
Cytat:

19-letni rosyjski uczeń Artem Iskhakov zadźgał swoją byłą dziewczynę Tatiane Strakhov a następnie uprawiał seks ze zwłokami. Wszystko opisał na portalu społecznościowym.

Daily Mail poinformowało, że Artem Iskhakov powiedział rodzicom Tatiany Strakhov iż zazdrość i ​​obsesja seksualna na punkcie ich córki doprowadziła go do jej zabicia. Później w poście przeprosił za popełnienie okrutnego morderstwa.

Rosyjscy studenci mieszkali nadal razem rozpadzie ich związku. Według policji Iskhakov był zazdrosny o związek jego dziewiętnastoletniej byłej dziewczyny z innym mężczyzną. Strakhova, która uczęszczała do prestiżowej Wyższej Szkoły Ekonomii na Moskiewskim Narodowym Uniwersytecie Badawczym, była w związku z człowiekiem o imieniu Igor ze St Petersburga.

Iskhakov, student elitarnego Uniwersytetu Baumana, napisał, że jego działania były "straszne - ale zrobiłem to, co chciałem".

W poście, nastolatek podobno przyznał, że "zmęczył się słuchaniem jej objaśnień, dlaczego nie chce ze mną pić - i widząc, jak flirtuje z moim przyjacielem".

Opisując, jak ją zabił, napisał: "Wróciła do domu, siedziałem w kuchni, poszła do swojego pokoju."

"Uderzyłem ją w twarz, upadła na podłogę, uderzyłem ją jeszcze kilka razy, krew zaczęła wypływać z jej ust, a ona poprosiła, żebym odszedł."

"Nie odszedłem, LOL, zacząłem ją dusić, w pewnym momencie wyraźnie straciła przytomność, ale serce nadal biło, a ja postanowiłem ją przelecieć zanim zrobi się zimna Po skończeniu zorientowałem się, że serce wciąż bije - dodał nastolatek, według brytyjskiego dziennika.

Powiedział też, że poderżnął jej gardło, próbowałc udusić a następnie "dźgnął ją dwa razy między żebra po lewej stronie", aż serce przestało bić, gdy krew płynęła z jej gardła. "Następnie znowu ją zerżnąłem i postanowiłem to opisać" - napisał.

Wspomniał w poście, że w pewnym momencie wypchał jej usta rajstopami, ponieważ nie mógł znieść widoku krwi. Chciał także powstrzymać dziwne dźwięki, które wydawało jej ciało.

Zgodnie z opisem Arrem, zrobił sobie przerwę na kanapki i uciął sobie drzemkę a po przebudzeniu ponownie uprawiał sex ze zwłokami swojej byłej dziewczyny.
"Jest tak zimna, jak jej uczucia do mnie", napisał później w wiadomości, ale wkrótce uświadomił sobie, co zrobił i powiedział, że "się wstydzi" i dodał: "Przebacz mi, że zabrałem wam jedyne dziecko. W tej chwili uświadomiłem sobie, co zrobiłem, czuję zimno, a moje dłonie zaczęły się trząść jeszcze bardziej.

Powiedział im także, że czuje się oburzony tym, że uprawiał seks ze zwłokami Tatiany, mówiąc: "Teraz nie mogę nic zrobić poza zabiciem siebie, zrujnowałem szczęście kilku ludzi, i na co? W końcu jest tylko jedna pustka to pochłonie mnie.

"Czego się obróciłem?" Przepraszam, nie mogę odpokutować za moje grzechy, pójdę pocałować Tanyę (Tatianę) na jej zimne czoło i przygotuję się (na moją śmierć), leży tam martwa i zimna bez ruchomych palców - żegnaj, dobranoc słodka księżniczko. "

Zakończył stanowisko, w którym powiedział rodzicom, że "nie ma dla niego powrotu" i poprosił, aby pamiętali o nim "coś dobrego".


Lysack

2018-01-27, 01:12
Po tytule i pierwszych zdjęciach myślałem, że to trans. Kolejne zdjęcia mnie w tym upewniły.

A tu się okazuje, że to dwie różne osoby...

Afro666

2018-01-27, 07:32
powinien powiedziec ze to prank !! :D
It`s a prank BRO ;]

Belial

2018-03-24, 23:46
Życie... pisze najlepsze scenariusze.

chromosomX

2021-01-25, 18:04
kokos_123 napisał/a:

rozstali się a nadal z nim mieszkała, wut ?Tak, bo zdecydowali ze beda mieli przyjacielskie relacje. Ale laska robila wszystko zeby na kazdym kroku go ponizac "tak tylko ci przypominam, ze nie jestem twoja". Flirtowala ze starszymi, nawet z przyjacielem swojego zabojcy,wiec w sumie chlopak mogl sie wkurzyc. Ale to nie zmienia faktu, ze jednak zabil

Rebeliant

2021-01-28, 23:24
Dobry kacap to matrwy kacap. A tutaj k***a kombo! Piwa skrzynka to za mało!

Czarny666

2021-02-02, 00:18
janlew napisał/a:

No i wszystko jasne, dobrze że jej nie zeżarł jak Kajetan Poznański, albo macy nie upiekł.Ten tego

:-|