18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dobry zwyrol

~Angel • 2018-01-26, 12:35








Cytat:

19-letni rosyjski uczeń Artem Iskhakov zadźgał swoją byłą dziewczynę Tatiane Strakhov a następnie uprawiał seks ze zwłokami. Wszystko opisał na portalu społecznościowym.

Daily Mail poinformowało, że Artem Iskhakov powiedział rodzicom Tatiany Strakhov iż zazdrość i ​​obsesja seksualna na punkcie ich córki doprowadziła go do jej zabicia. Później w poście przeprosił za popełnienie okrutnego morderstwa.

Rosyjscy studenci mieszkali nadal razem rozpadzie ich związku. Według policji Iskhakov był zazdrosny o związek jego dziewiętnastoletniej byłej dziewczyny z innym mężczyzną. Strakhova, która uczęszczała do prestiżowej Wyższej Szkoły Ekonomii na Moskiewskim Narodowym Uniwersytecie Badawczym, była w związku z człowiekiem o imieniu Igor ze St Petersburga.

Iskhakov, student elitarnego Uniwersytetu Baumana, napisał, że jego działania były "straszne - ale zrobiłem to, co chciałem".

W poście, nastolatek podobno przyznał, że "zmęczył się słuchaniem jej objaśnień, dlaczego nie chce ze mną pić - i widząc, jak flirtuje z moim przyjacielem".

Opisując, jak ją zabił, napisał: "Wróciła do domu, siedziałem w kuchni, poszła do swojego pokoju."

"Uderzyłem ją w twarz, upadła na podłogę, uderzyłem ją jeszcze kilka razy, krew zaczęła wypływać z jej ust, a ona poprosiła, żebym odszedł."

"Nie odszedłem, LOL, zacząłem ją dusić, w pewnym momencie wyraźnie straciła przytomność, ale serce nadal biło, a ja postanowiłem ją przelecieć zanim zrobi się zimna Po skończeniu zorientowałem się, że serce wciąż bije - dodał nastolatek, według brytyjskiego dziennika.

Powiedział też, że poderżnął jej gardło, próbowałc udusić a następnie "dźgnął ją dwa razy między żebra po lewej stronie", aż serce przestało bić, gdy krew płynęła z jej gardła. "Następnie znowu ją zerżnąłem i postanowiłem to opisać" - napisał.

Wspomniał w poście, że w pewnym momencie wypchał jej usta rajstopami, ponieważ nie mógł znieść widoku krwi. Chciał także powstrzymać dziwne dźwięki, które wydawało jej ciało.

Zgodnie z opisem Arrem, zrobił sobie przerwę na kanapki i uciął sobie drzemkę a po przebudzeniu ponownie uprawiał sex ze zwłokami swojej byłej dziewczyny.
"Jest tak zimna, jak jej uczucia do mnie", napisał później w wiadomości, ale wkrótce uświadomił sobie, co zrobił i powiedział, że "się wstydzi" i dodał: "Przebacz mi, że zabrałem wam jedyne dziecko. W tej chwili uświadomiłem sobie, co zrobiłem, czuję zimno, a moje dłonie zaczęły się trząść jeszcze bardziej.

Powiedział im także, że czuje się oburzony tym, że uprawiał seks ze zwłokami Tatiany, mówiąc: "Teraz nie mogę nic zrobić poza zabiciem siebie, zrujnowałem szczęście kilku ludzi, i na co? W końcu jest tylko jedna pustka to pochłonie mnie.

"Czego się obróciłem?" Przepraszam, nie mogę odpokutować za moje grzechy, pójdę pocałować Tanyę (Tatianę) na jej zimne czoło i przygotuję się (na moją śmierć), leży tam martwa i zimna bez ruchomych palców - żegnaj, dobranoc słodka księżniczko. "

Zakończył stanowisko, w którym powiedział rodzicom, że "nie ma dla niego powrotu" i poprosił, aby pamiętali o nim "coś dobrego".


do...........ka

2018-01-26, 15:27
"Dobranoc słodka księżniczko"
Romantyk :oops:

Gellu

2018-01-26, 15:27
Zrobił, co zrobił. Ale w sumie przeprosił, to ja bym mu odpuścił.

MadDave

2018-01-26, 15:29
Koleś wygląda jak typowa sfrustrowana życiowa p*zda która nie wie nawet czego chce- być może dziewczyna szybko się na nim poznała i nie chciała się r*chać z kimś tak emocjonalnie rozchwianym. Kolo w akcie desperacji gdy nie udało się jej upić i wyr*chać przeszedł do planu b.
Gardzę takimi osobnikami. Dobrze że się zaj***ł bo świadomość że takie stworzenie oddycha tym samym powietrzem co normalni ludzie to jest zgroza. Laski szkoda ale chyba wiedziała z kim się zadaje.

Mors_Nigra

2018-01-26, 16:21
Haha dobry wariat, swój chłop, zimne piwo dla niego!

maddog77

2018-01-26, 16:35
Zj***na emop*zda w rurkach.

Sonal

2018-01-26, 16:50
Jak widzę tatuaże - to już wiem, że mam do czynienia z 100% patologią.
Więc ta opisana sytuacja mnie nie dziwi widzą ich pobazgrane ciała.

karakal

2018-01-26, 17:05
:lol: Żywa by mu nie dała, co por*chał to jego :lol:

mikEWrona

2018-01-26, 19:14
nie czaje tego... to cos niby "powieszone" wyglada jak ten typ co ją zaj***l... niby zaj***ł laske a wiśi jakiś pojeb z ku*asem bez cycków?

haber6666

2018-01-26, 20:18
jej insta

https://www.instagram.com/inthecarbehind/

Typowa kasiasta p*zda z dobrego domu. Uduchowiona, zatroskana, nieszczęśliwa itd. Żyje z dnia na dzień, jara fajki, pije alkohol, ma nowego iphona, r*cha się kiedy chce i z kim chce. Szuka sobie na siłę problemów, internet i portale społecznościowe w nim zawarte dyktują jej warunki, istnieje dla nich, na pokaz. Starzy wszystko finansują i każdy jest zadowolony. j***ć ją i cały jej świat. Nie żal mi.

Kosmodysk

2018-01-26, 20:19
Blat na ścianie w kuchni to tylko w Rosji, tak jak dywany.

WoleMerce

2018-01-26, 20:54
Na fejsie nic ciekawego nie ma.

elfis

2018-01-26, 21:03
Dwudziestopierwszowieczni romeo i julia

wortor

2018-01-26, 22:52
Ma ktoś więcej fotek? Fajna sucz

vedkonner

2018-01-27, 00:18
Zaj***li Gonciarza?