18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Dobry ziomek policjant pomaga opuścić szybkę

~Sunday • 2018-11-07, 09:57


Zatrzymanie za brak zapiętych pasów (nie dajcie się zmylić - cwaniaczki odpowiednio przycieły nagranie).

mlecz1323

2018-11-07, 20:54
dobrze zrrobili, a jakby poszkodowani okazaliby sie terrorystami to co ?

hellbwoi

2018-11-07, 21:03
@up to by ci wj***li swojego terorystycznego ch*ja w dupe jak lubisz... a gdyby tu bylo przedszkole w przyszloszci? innocent until proven guilty

ellsworth

2018-11-07, 21:14
Ja pie**olę, co za chory kraj. Jeszcze tam kierowcę, to ch*j, ale co im baba winna? Ona jest tylko pasażerem, nie odpowiada w żaden sposób za pojazd. Może nawet nie mieć uprawnien do kierowania nim a ci rzucają ja na glebę, ręce jej wykręcaja, w trójkę wloką po ziemi. Poj***ni ludzie.

McMenel

2018-11-07, 21:16
wojownik070707 napisał/a:

hellbwoi,

przecież on go k***a nie glebował za niezapięcie pasów, tylko za stawianie oporu i nie słuchaniu jego poleceń. Do 3:30 stoi przy jego aucie i prawdopodobnie prosi go o uchylenie szyby (ch*j go wie, o czym gadali, ale tak wnioskuję). Jest to jakaś różnica dla Ciebie?
Policjanci postąpili jak najbardziej okej, zwłaszcza, że rzecz działa się w Stanach.



Skoro sprawa dzieje się w USA to jest tu kilka problemów.
1. Jeżeli faktycznie mięli zapięte pasy to kontrola była nielegalna. Wg prawa USA Policja może jedynie wylegitymować kierowcę jedynie wtedy gdy popełnił przestępstwo bądź jest podejrzany o popełnienie przestępstwa. Ot tak na widzimisię nie mogą prosić o dokumenty.
2. Na filmiku nie widzimy początku rozmowy więc trudno powiedzieć lecz tu też sytuacja jest niejednoznaczna jeżeli zatrzymany nie zgadza się na udostępnienie papierów i ma mocne podstawy do tego aby podejrzewać iż policjant nie postępuje zgodnie z przepisami ma prawo odmówić ich okazania. Taka sprawa może skończyć się w sądzie skazaniem policjanta bądź departamentu na całkiem sporą karę finansową.
3. Problem pasażerki ... Tu widzimy jak nie stawia czynnego oporu nie wdaje się w niepotrzebną dyskusję oraz nie zachodzi w jej przypadku do popełnienia bądź podejrzenia popełnienia przestępstwa. Zauważmy iż rozkaz o wyjściu z auta policjanci wydają do kierowcy nie do pasażerki. Więc de facto jest aresztowana za nic. A to może także skończyć się na procesie i sporej karze finansowej dla policji.

Ba sama pasażerka nie musiała pokazywać nawet dokumentów w myśl prawa USA. Ogólnie najlepszym wyjściem w USA na Policje jest poznanie swoich praw. Takich jak potrzeba wyartykułowanie przestępstwa bądź podejrzenia przestępstwa przed wylegitymowaniem. 5 poprawka do konstytucji czyli morda w kubeł. Nie odpowiadać na pytania, ŻADNE. Policja w każdym państwie chce wyników i jako tacy rzucają różne " przynęty " aby złapać delikwenta na czymkolwiek. Słynne " wszystko co powiesz może być i będzie wykorzystane przed sądem" zaczyna się od pierwszej interakcji z policjantem.
Szkoda iż w Polsce nie ma tak chroniącego obywatela prawa.

CarloZ

2018-11-07, 21:40
SsijMiKij napisał/a:


"puknij" się w ten pusty ceramiczny łeb aby się rozsypał, przecież widać wyraźnie jak jeden z policjantów szarpie szybę do siebie i to jest moment w którym pęka



Znawca z koziego zadu ... obejrzyj sobie jak działa ta policyjna pałka teleskopowa i potem jedź swoje farmazony ...



McMenel napisał/a:



Skoro sprawa dzieje się w USA to jest tu kilka problemów.
1. Jeżeli faktycznie mięli zapięte pasy to kontrola była nielegalna. Wg prawa USA Policja może jedynie wylegitymować kierowcę jedynie wtedy gdy popełnił przestępstwo bądź jest podejrzany o popełnienie przestępstwa. Ot tak na widzimisię nie mogą prosić o dokumenty.
2. Na filmiku nie widzimy początku rozmowy więc trudno powiedzieć lecz tu też sytuacja jest niejednoznaczna jeżeli zatrzymany nie zgadza się na udostępnienie papierów i ma mocne podstawy do tego aby podejrzewać iż policjant nie postępuje zgodnie z przepisami ma prawo odmówić ich okazania. Taka sprawa może skończyć się w sądzie skazaniem policjanta bądź departamentu na całkiem sporą karę finansową.

Hahaha no farmazony pierwszej wody. Byłes kiedys w USA czy tylko masz kolegę, ktory zna kogoś kto był? Ty myślisz ze policja ma wszędzie kamery po to aby wstawiac filmiki na Youtube? Jak policja w USA cie zatrzymuje to MUSISZ PODPORZADKOWAC SIE WYDAWANYM POLECENIOM. Jak jestes wzywany kilka razy i pie**olisz bez sensu jak na załączonych obrazkach, to gleba i nie ma o czym gadac.
3. Problem pasażerki ... Tu widzimy jak nie stawia czynnego oporu nie wdaje się w niepotrzebną dyskusję oraz nie zachodzi w jej przypadku do popełnienia bądź podejrzenia popełnienia przestępstwa. Zauważmy iż rozkaz o wyjściu z auta policjanci wydają do kierowcy nie do pasażerki. Więc de facto jest aresztowana za nic. A to może także skończyć się na procesie i sporej karze finansowej dla policji.

Ba sama pasażerka nie musiała pokazywać nawet dokumentów w myśl prawa USA. Ogólnie najlepszym wyjściem w USA na Policje jest poznanie swoich praw. Takich jak potrzeba wyartykułowanie przestępstwa bądź podejrzenia przestępstwa przed wylegitymowaniem. 5 poprawka do konstytucji czyli morda w kubeł. Nie odpowiadać na pytania, ŻADNE. Policja w każdym państwie chce wyników i jako tacy rzucają różne " przynęty " aby złapać delikwenta na czymkolwiek. Słynne " wszystko co powiesz może być i będzie wykorzystane przed sądem" zaczyna się od pierwszej interakcji z policjantem.
Szkoda iż w Polsce nie ma tak chroniącego obywatela prawa.


edek.bajzel

2018-11-07, 23:03
nic nie zmieni mojej własnej opini o ,,policjantach,, z USA
to totalne zjeby, nadgoliwcy, mający niskie mniemanie o sobie, duchowe blachary, leczący kompleksy agresją
co z tego że na ulicach nie zawsze jest bezpiecznie, bo jeśli się boisz to zostań strażnikiem miejskim
nie potrafisz zapanować nad sobą, to się lecz u psychiatry
nie masz empatii, to się k***o nie nadajesz
te pojeby są równie głupie, jak re ruskie mendy po przekroczeniu granicy
z których każdy bierze w paszczu od Polaka

raistpol

2018-11-07, 23:39
@up

czekaj, czy ty dwoma przecinkami cytujesz?

ja pie**olę....

hellbwoi

2018-11-07, 23:59
McMenel napisał/a:



Skoro sprawa dzieje się w USA to jest tu kilka problemów.
1. Jeżeli faktycznie mięli zapięte pasy...



Dzięki za podjęcie się walki z wiatrakami (czyt. debilami) i wyjaśnienie niektórych aspektów

pozatym koleś mówi, zanim jeszcze wybili szybę, że przez cały ten czas nie zapytali go ani o prawo jazdy ani o dokumenty wozu, więc po co kazali mu wychodzić... parka ma całe 12 min ze swojej kamery ale za poleceniam prawnika nie chcą ujawniać aż do procesu, który się jeszcze nie odbył, jestem bardzo ciekaw jak skończy się ta sprawa.

CoJaTamKurwaWiem

2018-11-08, 04:39
hellbwoi napisał/a:

@up co rozumiem daje automatycznie policji prawo do wybicia ci szyby i wyj***nia z auta... w wielu stanach uchylenie szyby przy zatrzymaniu w odludnym miejscu jest procedurą całkowicie zgodną z prawem.

policjant nie poprosił go o prawo jazdy, a w zatrzymaniu wg policji chodziło wyłącznie o niezapięte pasy, więc, ciekawe jak ty chętnie byś wypie**alał na glębę przy powiedzmy braku włączonych świateł

nie bronię tej parki, ale też nie lubię kiedy policja nadużywa swojej władzy.



hellbwoi napisał/a:



Dzięki za podjęcie się walki z wiatrakami (czyt. debilami) i wyjaśnienie niektórych aspektów

pozatym koleś mówi, zanim jeszcze wybili szybę, że przez cały ten czas nie zapytali go ani o prawo jazdy ani o dokumenty wozu, więc po co kazali mu wychodzić... parka ma całe 12 min ze swojej kamery ale za poleceniam prawnika nie chcą ujawniać aż do procesu, który się jeszcze nie odbył, jestem bardzo ciekaw jak skończy się ta sprawa.


hellbwoi napisał/a:

ktoś tu jest leniwą pałą...

całość z kamer policji


Nie, to nie całość, leniwa pało.
Nie dość, że ch*ja wiesz, to jeszcze ch*ja z siebie sam robisz...


Szach-mat-k***a.

Policjant prosił 14 razy o prawo jazdy i ubezpieczenie, oraz 22 razy o opuszczenie szyby. Debile z auta (sp***oliny umysłowe z Kalifonii) nie pokazały całego nagrania, bo by się okazało jakie z nich ograniczone lewackie bydło. Za to policja miała jeszcze jednego asa rękawie :-P
BTW
Naklejki na tym samochodzie obrażają KAŻDEGO normalnego człowieka, jednak z jadącego samochodu nie da się ich przeczytać. To była rutynowa kontrola drogowa.



Gambi

2018-11-08, 04:44
Ohoho... ktoś tu zarobi kilka milionów na rozprawach.

mewfrix

2018-11-08, 10:22
jak ja uwielbiam ogladac jak lewak za duzo piepszy a pozniej go skladaja :D

Cyjanek661

2018-11-09, 01:44
Cytat:

@CarloZ przecież widać ,że szyba nie pękła wogólę a typ z pałka nawet nie zdążył uderzyć a szyby już nie było koleś ja poprostu wymałał cała