18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dobry thriller

Ko...........ta • 2016-01-15, 23:20
Mocny materiał. Jest morderstwo, znęcanie się nad ciałem, a na końcu szczera twarz wąsatego Janusza :D








.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Gdyby tak wrzucić naszych polityków do takiej maszynki...
Tylko żywych...

Cyrk

2016-01-15, 23:46
Genialny sposób na sp***olenie doskonałego mięsa. Jak ktoś nie wie na czym polega różnica pomiędzy pobitym, a normalnym mięsem to niech sobie porówna kurczaka z TESCO z kurczakiem prosto od producenta...

beeveer

2016-01-15, 23:58
w sklepie musieli być zdumieni, jak stary tyle dildosów kupował

Ko...........ta

2016-01-15, 23:59
Cyrk napisał/a:

Genialny sposób na sp***olenie doskonałego mięsa. Jak ktoś nie wie na czym polega różnica pomiędzy pobitym, a normalnym mięsem to niech sobie porówna kurczaka z TESCO z kurczakiem prosto od producenta...



Mógłbyś rozszerzyć swój wywód?
Fakt, że ta kaczka po skubaniu wygląda jakby dorwały się do niej ciapate z Kolonii, ale a pro po mięsa - jest aż tak duża różnica?

Lolium

2016-01-16, 00:07
Śmiem twierdzić, że rzeczony drób to kaczka, a nie kurczak (raczej kura), a takowa powinna nieco "skruszeć". Ten patent wydaje się być akuratny w przygotowaniu rzeczonej do dalszej obróbki.

uho82

2016-01-16, 00:18
Lolium szkoda słów. To jest gęś. Autorze czy jakby Cie tam nazwać, raz w życiu weź się i oskub taką gęś to stwierdzisz, że to zajebisty pomysł z tą maszynką.


amaimon

2016-01-16, 00:20
Kohorta napisał/a:

Gdyby tak wrzucić naszych polityków do takiej maszynki...
Tylko żywych...



To co? bo ch*jowstwo się wieki ładuje...

Cyrk

2016-01-16, 00:53
Kohorta napisał/a:



Mógłbyś rozszerzyć swój wywód?
Fakt, że ta kaczka po skubaniu wygląda jakby dorwały się do niej ciapate z Kolonii, ale a pro po mięsa - jest aż tak duża różnica?

Jasne, że mogę. Mięso jest po prostu pobite. Będzie miało ch*jowa nieregularną fakturę, pojawią się siniaki, bąble z krwią, jakieś wysięki i ch*j wie co jeszcze. Smak też będzie dużo gorszy.

Do jakiegoś analfabety powyżej: Przeczytaj jeszcze raz co napisałem, a potem zrozum, że podałem sposób na tanie zweryfikowanie na czym polega różnica, a nie, że to film o kurze panie k***a ekspert od drobiu...

Oponka

2016-01-16, 00:54
to moi drodzy jest KACZOGĘŚ (tak takie coś istnieje) i fakt: o ile skubanie takiej kaczogęsi to mordęga o tyle wprawna ręka wyrywa "pipcie" razem z puchem i piórami. w przypadku takiej maszynki: 1. pipcie trzeba i tak wyrywać z częścią puchu (widać na załączonym filmie) 2. skóra jest porwana i oderwana od mięsa, a mięso takiej jakości to ch*jstwo pierwszej wody

UBcjaPOLSKA

2016-01-16, 01:34
Zajebiste... :D
A Ty Cyrk k***a miałeś do czynienia z kurami/kaczkami? Ja tak. I dla Makłowskiego może była by różnica. Osobiście wolał bym wrzucić do takiej maszynki jak bym miał.

jonaona

2016-01-16, 01:34
Cyrk, nie będzie siniaków, ani bąbli z krwią ponieważ wcześniej krew została spuszczona, zapewne na czerninę, ale fakt mięso jest poobijane, choć nadal jadalne, a to dla Janusza jest najważniejsze

Cyrk

2016-01-16, 02:27
Bez kitu skąd wy się bierzecie?
Makłowicz to dość mierny kucharz, ale robi świetne programy. Ale jeżeli nie masz problemu z jedzeniem gównianego mięsa z marketu, to pewnie taka maszynka ci nie robi różnicy.
"k***a miałeś do czynienia z kurami/kaczkami? Ja tak." - panie i panowie mamy k***a eksperta. Po treści nie widać, ale "on tak"...

A spuszczałaś kiedyś krew z kaczki? Jak tak to doskonale wiesz, że do czysta spuścić się nie da przed oprawieniem. Ale serio, jak nie wierzysz to nie musisz - kup kurczaka z marketu (z 10PLNów) i drugiego z normalnej hodowli na normalnych ludzi (pewnie z 2 razy więcej). Jak nie zrozumiesz różnicy to niestety nikt ci tego nie będzie w stanie wytłumaczyć...

jbone

2016-01-16, 08:32
śmiesznie by było gdyby skubaczka wciągnęła janusza i zaczęła napie**alać tymi dildosami po pysku:)

MichaU

2016-01-16, 10:11
Dwa czeskie/słowackie janusze skubiące gęś jakąś maszynką, super thriller :v