18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dobry joint

~Sunday • 2019-04-23, 09:54

Mocno poklepało

russian-roulette

2019-04-23, 10:28
Ten debil na instagramie co chwilę wrzuca takie filmy. Typowy akermański jankes

DzidaZawodnik

2019-04-23, 10:37
Ma tak przejarany łeb, że zapomniał przełknać laksę kolegi zanim wziął bucha.

avalanch

2019-04-23, 14:30
russian-roulette napisał/a:

Ten debil na instagramie co chwilę wrzuca takie filmy. Typowy akermański jankes



Daj linka :D

petru23

2019-04-23, 14:53
A czy on nie powiedział, że to nie jest joint?

poligon6

2019-04-23, 15:10
Typowa jarajaca patologia. Ile człowiek słyszy jaka to trawka jest dobra bo nie powoduje patologii, człowiek nie jest agresywny albo nie leży zazygany jak świnia. A to ch*ja prawda. Taki sam syf jak wszystkie uzywki, gdzie trzeba znać umiar.

Farciak322

2019-04-23, 17:22
poligon6 napisał/a:

Typowa jarajaca patologia. Ile człowiek słyszy jaka to trawka jest dobra bo nie powoduje patologii, człowiek nie jest agresywny albo nie leży zazygany jak świnia. A to ch*ja prawda. Taki sam syf jak wszystkie uzywki, gdzie trzeba znać umiar.



Wracaj do swojej ciemnej nory z której wylazłeś skończony idioto

siarapfk

2019-04-23, 19:50
Trawa ma skutki uboczne i nie pie**ol, że jest inaczej

Farciak322

2019-04-23, 21:00
siarapfk napisał/a:

Trawa ma skutki uboczne i nie pie**ol, że jest inaczej



Wszystkie używki mają skutki uboczne. W przypadku marihuany to pobudzony apetyt, senność, osłabiona koordynacja ruchowa i ogólny spadek produktywności, ale nazywanie tego patologią, zwłaszcza że typ wie o tym tyle co ksiądz o małżeństwie jest po prostu śmieszne.

czopkaIwynże

2019-04-23, 21:05
Z rana jak sztosa jakiegos przyjmiesz to mozna sie pozygaz ale od kaslania a on to jakies paznockie jaral

poligon6

2019-04-24, 08:15
Farciak322 napisał/a:

Wszystkie używki mają skutki uboczne. W przypadku marihuany to pobudzony apetyt, senność, osłabiona koordynacja ruchowa i ogólny spadek produktywności, ale nazywanie tego patologią, zwłaszcza że typ wie o tym tyle co ksiądz o małżeństwie jest po prostu śmieszne.



Poczytaj dzieciaku cos w tym temacie a nie pie**olisz jakies bajki.

1Apatia.
2. Amotywacja.
3. Depresja.
4. Problemy z pamiecią.
5. Paranoja.
6. Może pobudzac rozwój chorób psychicznych np schizofrenia.

Wiec kup se Werdol i nie pie**ol, bo na idiote sam wychodzisz.

Paniczyk

2019-04-24, 12:36
k***a, ludzie... Słyszycie co on powiedział? "That's not fcking joint!". Podali mu szluga zamiast blanta. Miałbym prawdopodobnie dokładnie taką samą reakcję będąc pod wpływem alkoholu gdyby mi podłożył ktoś taką świnię.

DzidaZawodnik

2019-04-24, 14:53
Paniczyk napisał/a:

k***a, ludzie... Słyszycie co on powiedział? "That's not fcking joint!". Podali mu szluga zamiast blanta. Miałbym prawdopodobnie dokładnie taką samą reakcję będąc pod wpływem alkoholu gdyby mi podłożył ktoś taką świnię.



A jakby powiedział, że to dingdongi z dupy Obamy, to też byś uwierzył? :ja_pie**ole:

k***a to jest fejkowy filmik, co już zasugerowałem w otwierającym komentarzu. Gdybyś jednak ni ch*ja rozumiał, to ta internetowa prostytutka ma pełną p*zdę jakiegoś płynu, który ma imitować żygusie, co by ludzie myśleli, że taki jaracz na potęgę jak on żyga po wszystkim co nie ma THC.

JK_STG

2019-04-25, 23:27
Jakiś filmik, przeróbka z tym dźwiękiem który wydaje? Ktoś, coś?