18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Dobry... ja po pożyczkę

Pantilion • 2020-09-19, 06:21
Panie tu się pracuje :-D


chocho

2020-09-19, 08:17
To szef wpadł na kontrolę.

AN...........or

2020-09-19, 11:49
oczywiście szmata bawi się telefonem zamiast pracować .. jak nie cierpię takich pracowników, niech wsadzi go sobie w cipę, włączy wibracje i wybrandzluje się

gelo1238

2020-09-19, 12:29
ANALizator napisał/a:

oczywiście szmata bawi się telefonem zamiast pracować .. jak nie cierpię takich pracowników, niech wsadzi go sobie w cipę, włączy wibracje i wybrandzluje się



przeciez jej wolno swoje zrobila a reszte zrobia inni jak zawsze

wojtas09999

2020-09-19, 12:29
Nie panuje nad moca to nie powinnien jezdzic

Rozjebie

2020-09-19, 12:58
ANALizator napisał/a:

oczywiście szmata bawi się telefonem zamiast pracować .. jak nie cierpię takich pracowników, niech wsadzi go sobie w cipę, włączy wibracje i wybrandzluje się



Pewnie jesteś jedna z tych wszy, która podpie**ala innych u kierownika.
Albo na truskawkach w Holandii, zamiast robić normę jak wszyscy, to robisz 2x więcej, żeby pokazać jaki z ciebie dobry murzyn

Justynka99

2020-09-19, 13:09
ANALizator napisał/a:

oczywiście szmata bawi się telefonem zamiast pracować .. jak nie cierpię takich pracowników, niech wsadzi go sobie w cipę, włączy wibracje i wybrandzluje się



W biurach telefon to narzędzie pracy. Np. w wielu bankach oczekuje się od pracownika, że jak nie ma chwilowo nikogo przed biurko, to ma brać telefon i dzwonić do klientów z super promocją, albo jakąś akcją informacyjną. To, że u Ciebie na truskawkach jest inaczej, to nie znaczy, że wszędzie.

Jagang

2020-09-19, 21:47
ANALizator napisał/a:

oczywiście szmata bawi się telefonem zamiast pracować .. jak nie cierpię takich pracowników, niech wsadzi go sobie w cipę, włączy wibracje i wybrandzluje się



W jaki sposób ma pracować, jeśli nie ma klientów? Jak ja gardzę takimi debilami, którzy za największą wartość uważają bezcelowy zapie**ol. Nie masz nic do roboty? To udawaj, że coś robisz, nawet jeżeli taka "praca" nie przyniesie żadnych zysków, byle tylko sp***olony szef widział.