18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dobrobyt w Turcji

~Angel • 2019-08-23, 15:19
Mają tak dobrze, że dzieci z nieba spadają.


mygyry

2019-08-23, 21:15
Przykre w ch*j

jadowita20

2019-08-23, 22:08
chyba se mleczaki wybił xD

Dzisiaj

2019-08-23, 23:03
nie zal mi motop*zdy ani debila robiocego trika i ladujacego gdzies pod kolami tira. Nie zal mi zjeba, ktory sluchajac na sluchawkach jakiegos zj***nego reto czy innego gowna i wchodzi pod pociag... zal mi takiego malego gowniaka :/ :(

Loaloa

2019-08-23, 23:05
Ale zajebioza, pjerdolnął, jak dzik w sosnę. Angel hultaju, nie mogę przestać się śmiać.

fisielowykubek

2019-08-24, 00:53
Czy Wy jesteście normalni ? Dzieci nie macie czy nie wychodzicie z piwnicy ? Siedzę na tej stronie X lat ale kiedyś powinien przyjść taki moment gdy człowiek przestaje się śmiać ze wszystkiego i zaczyna dochodzić do pewnych refleksji. Śmierć dziecka to nie jest temat do śmiechu. Żałosne.

Loaloa

2019-08-24, 01:42
@up
Najmocniej przepraszam szanownego pana, że śmieszy mnie śmierć jakiegoś przypadkowego bachora skądśtam nagrana i wrzucona na sadola ku mej uciesze. Aby w przyszłości uniknąć podobnego faux pas (fo-pa) ośmielam się prosić szanownego pana o podanie wieku, od którego śmierć jednostki ludzkiej jest śmieszna.

razak

2019-08-24, 01:44
w którym momencie człowiek zdaje sobie sprawe, że coś z nim nie tak. Małe dziecko wypada z któregoś piętra i kompletnie nie robi to na mnie wrażenia. Wypadłby mały piesek to byłoby mi zwyczajnie przykro. Jak bardzo wk***ia rasa ludzka, że cierpienie człowieka jest dla mnie łagodniejsze niż cierpienie zwierząt. W którym momencie ten świat zwariował. Oczyma wyobraźni zataczam się w otchłani refleksji i staram sie przeanalizować w którym momencie człowiek popełnił błąd, żee


żartowałem k***a jestem napie**olony przeglądam sadola w ch*ju mam to ciapate dziecko i w ch*ju miałbym co kolwiek gdyby mi sie ukazało na sadolu od 2giej w nocy wypadające z okna ide spać bo już pie**ole.

AbuyinDjadirIbnOmarK

2019-08-24, 14:29
fisielowykubek napisał/a:

Czy Wy jesteście normalni ? Dzieci nie macie czy nie wychodzicie z piwnicy ? Siedzę na tej stronie X lat ale kiedyś powinien przyjść taki moment gdy człowiek przestaje się śmiać ze wszystkiego i zaczyna dochodzić do pewnych refleksji. Śmierć dziecka to nie jest temat do śmiechu. Żałosne.


głupoty gadasz krzywda ludzkiej rasy jest zawsze zabawna a wiek nie ma znaczenia


Jagang

2019-08-24, 18:12
Turcja nie uznała rozbiorów wyłącznie po to, aby wk***ić Rosję. Tak naprawdę mieli Polskę w piździe. Ale dalej róbcie sobie dobrze tym, jak bardzo Turcy nas kochają XD

ellsworth

2019-08-24, 19:54
Ja pie**olę! Zamiast reanimować to 10 dzwoni. Na ch*j? Jeden wystarczy. A dziad jeszcze się za macankę wziął póki ciepłe.

nwtinamou

2019-08-25, 19:43
AbuyinDjadirIbnOmarK napisał/a:

głupoty gadasz krzywda ludzkiej rasy jest zawsze zabawna a wiek nie ma znaczenia



Jednak jesteś ludzką sp***oliną.

Kcpz21

2022-10-04, 14:04
Nikt nie chce pomóc ale jak już jest ktoś kto zaczyna to wtedy wszyscy podchodzą xD kocham homo sapiens