18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dobra zabawa dla całej rodziny

mnowak790 • 2020-05-28, 23:36
Prawdopodobnie ciężarówka nie miała tak dobrych hamulców jak szeryf w osobówce.





Potem zdziwienie

maksymilian45

2020-05-28, 23:40
jeszcze nagrali to. Mam nadzieje ze ich to obciążyło.

Pralpunkt

2020-05-28, 23:49
k***a ojciec zabrane prawko i prawa rodzicielskie

Arturroant

2020-05-28, 23:50
Szkoda że z pacjenta naleśnika nie zrobił. A jak już mprxezyl z osobówki wykastrować dla przykładu.

Dziad_Inżynier

2020-05-28, 23:50
Szeryf? "Skręć w lewo" - widać, że jest skrzyżowanie, strefa wyłączona z ruchu, a szoszon wali w osobówkę. Ja tu widzę dałna w tirze, który próbuje wyprzedzić na podwójnej. A nawet jeśli osobówka była szeryfem, to duży miał dość czasu, żeby zwiększyć odległość i nie przyj***ć. Tak czy inaczej zostanie dojechany.

jajkob

2020-05-28, 23:58
Tirem przyj***ł w dupsko czyli jego wina. Bez względu na okoliczności. A ta k***a to pajac jak ich dużo u nas w kraju. Kierowca ciężarówki powinien wysiąść i naj***ć temu pajacowi żeby się nauczył jak jeździć. I później rosną patole bo ojciec uczy patologicznego zachowania. I ma za swoje. Chcial być cwany i teraz lamęt i płacz bo ojciec jest pajacem.

burn1878

2020-05-29, 00:14
I ten głos 10 latka JAK CIE DORWE

Jokerd

2020-05-29, 00:20
pieknie k***a! idealny film do poduchy.
dobranoc!

nwonigers

2020-05-29, 00:32
burn1878 napisał/a:

I ten głos 10 latka JAK CIE DORWE



dokladnie. tam juz nie ma czego ratowac. cala rodzina do utylizacji.

eryk-antykleryk

2020-05-29, 00:40
Chyba na początku filmu "tatuś" chciał coś ukryć puszczając tą debilną muzykę. Widać po minie tego gnoja że kierowca osobówki robił sobie żarty z TIRa. Skończyli jak widać

magnus.mental

2020-05-29, 00:52
Dobrze im k***a tak.

Miód dla moich oczu. Za 5 razem ogląda się jeszcze lepeij

ruffin-89

2020-05-29, 00:58
jajkob napisał/a:

Tirem przyj***ł w dupsko czyli jego wina. Bez względu na okoliczności.



Pieprzysz głupoty, sam byłem świadkiem, jak typ mając zielone światło depnął po hamulcach (nikt mu nie wybiegł, nie zajechał drogi itd. po prostu popatrzył na sygnalizator dla innego pasa ruchu) a kierowca jadący za nim nie wyhamował i najechał na niego. Zarówno policja na miejscu zdarzenia jak i potem sąd, orzekły że winny jest kierowca, który bezpodstawnie hamował, a nie ten który najechał od tyłu.

nwonigers

2020-05-29, 01:04
ruffin-89 napisał/a:

Pieprzysz głupoty, sam byłem świadkiem, jak typ mając zielone światło depnął po hamulcach (nikt mu nie wybiegł, nie zajechał drogi itd. po prostu popatrzył na sygnalizator dla innego pasa ruchu) a kierowca jadący za nim nie wyhamował i najechał na niego. Zarówno policja na miejscu zdarzenia jak i potem sąd, orzekły że winny jest kierowca, który bezpodstawnie hamował, a nie ten który najechał od tyłu.



jak sie ma dowody to spoko, a jesli droga jest pusta i slowo przeciwko slowu to przepisy nie pomoga.

MrGizzy

2020-05-29, 01:13
to sie sprawe do sądu kieruje i lache się kładzie. Co ja zrobie ze w polsce samobójców tyle

jajkob

2020-05-29, 01:16
ruffin-89 napisał/a:

Pieprzysz głupoty, sam byłem świadkiem, jak typ mając zielone światło depnął po hamulcach (nikt mu nie wybiegł, nie zajechał drogi itd. po prostu popatrzył na sygnalizator dla innego pasa ruchu) a kierowca jadący za nim nie wyhamował i najechał na niego. Zarówno policja na miejscu zdarzenia jak i potem sąd, orzekły że winny jest kierowca, który bezpodstawnie hamował, a nie ten który najechał od tyłu.



Masz rację.