18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Dobra zabawa dla całej rodziny

mnowak790 • 2020-05-28, 23:36
Prawdopodobnie ciężarówka nie miała tak dobrych hamulców jak szeryf w osobówce.





Potem zdziwienie

St...........on

2020-05-29, 17:51
nwonigers napisał/a:

dokladnie. tam juz nie ma czego ratowac. cala rodzina do utylizacji.



Zdziwił byś się czego może dokonać kabel od żelazka, rzemyk, pas, ew trzepaczka do dywanów. :amused:

buhahapl

2020-05-29, 20:32
Pralpunkt napisał/a:

k***a ojciec zabrane prawko i prawa rodzicielskie



Najgorsze że przekazał już dzieciom swoje sp***olone geny.

Pawlogen

2020-05-29, 23:13
No debil w sceniku norma

Wiewór

2020-05-30, 01:06
Ja tu widzę dwóch kierowców idiotów jeden frustrat z osobówki i jeden z tira który nie chce odpuścić tylko za wszelką cene próbuje wyprzedzić samemu lamiac przepisy

vass

2020-05-30, 02:09
Za słabo przyj***ł, powinien mocniej i centralnie przeczołgać debila po asfalcie.

PartizantPń

2020-05-30, 16:48
Ja właśnie w swojej ciężarówce mam po to kamerkę. Jak mi ktoś po chamsku chce wyhamować na autostradzie przed nosem, to ja nie będę ryzykował rozwalenia ładunku za który będę musiał zapłacić, a potem taki frajer pojedzie sobie dalej. Bije w plecy minimalnie hamując a policji pokazuje nagranie.

sk911

2020-05-31, 01:03
Tam się robił pas do skrętu w lewo, kierowca ciężarówki postanowił na niego wjechać, a debil z osobówki mu zajechał drogę



https://www.google.pl/maps/@51.0344898,17.1067045,3a,75y,244.28h,73.12t/data=!3m6!1e1!3m4!1sK1Tbr_cDcORgZpCKOYEIug!2e0!7i13312!8i6656?hl=pl tutaj miejsce zdarzenia

dominator76

2020-05-31, 14:59
Pralpunkt napisał/a:

k***a ojciec zabrane prawko i prawa rodzicielskie


a czemu ojciec?

mazga50

2020-05-31, 17:32
nono12 napisał/a:

Mózgowe. Niedojebie. Niedoj***nie raczej trzeba stwierdzić w kierowcy osobówki. Kto normalny jedzie z taką prędkością, żeby duży w ogóle myślał żeby mnie wyprzedzić? To się nazywa niedoj***nie. Jakiś Janusz chciał coś udowodnić, to udowodnił rodzinie że jest zjebem.



A ciebie to już całkiem poj***ło? To nie jest autostrada, a sk***iel matkojebca z ciężarówki jedzie środkiem po podwójnej ciągłej. Po tym jak na skrzyżowaniu osobowy chce przed nim uciec, ten mu się wpie**ala w tył. Kretynowi się coś poj***ło i doszedł do wniosku w tej swojej tępej łepetynie, że duży może więcej i jest panem szos. Otóż nie jest, a po tym co odpie**olił to pazury bym mu uciął, żeby już nigdy nie usiadł za kółkiem. Nie zdziwiłbym się, gdyby był naj***ny albo naćpany (albo 2w1).
To jest potencjalny zabójca, posługujący się ciężarówką jak bronią.

sk911 napisał/a:

Tam się robił pas do skrętu w lewo, kierowca ciężarówki postanowił na niego wjechać, a debil z osobówki mu zajechał drogę



Co ty pie**olisz? Osobówka cały czas jest na prawym pasie, a kretyn mu się wj***ł w bok, gdy osobówka zwalniała przed skrzyżowaniem, bo zjeżdżał w prawo. Zobacz film od początku.

ky272

2020-05-31, 19:05
I bardzo dobrze :)

kulawiec

2020-05-31, 19:33
Kierowcy osobówki spuścić wpie**ol deską. Kierowcę tira zamknąć na pół roku w jakimś zakładzie karnym w celi z pedałami. Sprawiedliwości musi być.

tysiącpincet

2020-05-31, 23:27
jakie to wspaniałe ! parę już takich filmików widziałem ze złośliwym przyśpieszaniem jak tir chce wyprzedzić ale jeszcze nie z takim zakończeniem ! :D

Centurionero

2020-06-01, 00:11
nono12 napisał/a:

Mózgowe. Niedojebie. Niedoj***nie raczej trzeba stwierdzić w kierowcy osobówki. Kto normalny jedzie z taką prędkością, żeby duży w ogóle myślał żeby mnie wyprzedzić? To się nazywa niedoj***nie. Jakiś Janusz chciał coś udowodnić, to udowodnił rodzinie że jest zjebem.



Domagam się ukarania autora tego komentarza, ponieważ jawnie mnie obraża, wyzywając mnie od "niedojebów". Komentarz podszydy nienawiścią karanay jest chyba W5?

Poza tym chciałbym zaznaczyć, że kolega popiera przepisy ruchu drogowego obowiązujące w czasach feudalnej polski. Nie każdy jeździ po ulicach jak we wsi. Trzeba mieć muzg!

:-D

23456789

2020-06-01, 11:10
Powinni mu dodać usiłowanie morderstwa na własnym dziecku.

Ja...........ro

2020-06-02, 00:06
nono12 napisał/a:

Mózgowe. Niedojebie. Niedoj***nie raczej trzeba stwierdzić w kierowcy osobówki. Kto normalny jedzie z taką prędkością, żeby duży w ogóle myślał żeby mnie wyprzedzić? To się nazywa niedoj***nie. Jakiś Janusz chciał coś udowodnić, to udowodnił rodzinie że jest zjebem.


Nie wiem, moze niedojeb ktory dyma tirem 100 mimo ograniczenia do 60? Co to k***a za argument, ze duzy musi wylrzedzac? Jak mam te nieprzyjemnosc jezdzic po Polsce to niestety, ale fakty sa dwa: ograniczenia niewspolmierne do jakosci dróg (za niskie ograniczenia predkosci) i mentalnosc janusza, ze trzeba zapie**alać. Wk***ia mnie to jednoczesnie jako kierowce jak i obywatela bo ograniczenie 60kmh poza miastem to k***a najczęściej jakaś porażka. I co, jedziesz przepisowo to cie k***a trąbią, mrygaja albo tiry pobieraja. Tak, idzie sie wk***ic ale prawo jest jasne - na drodze ktora jechali powinni jechac MAX 60kmh a wszyscy dymaja conajmniej 90