18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Websterthe1

2021-11-19, 22:09
Stany to dziki kraj. Chwała Bogu, że w Polsce nie ma takiego dostępu do broni palnej, bo jakieś pojeby strzelałyby do kobiet na czarnych protestach. Tylko za to, że namalowały coś sprejem pod kościołem.

mygyry

2021-11-19, 22:17
Odrobina pozytywnych wieści z USA
Nastolatek, który zastrzelił dwóch atakujących go członków Antify uniewinniony
Zakończył się bardzo głośny proces Kyle'a Rittenhouse'a, nastolatka który zastrzelił dwóch członków Antify i zranił trzeciego. Ława przysięgłych po długich naradach uznała, że nie jest winny żadnego ze stawianych mu zarzutów.




17-letni wtedy Rittenhouse mieszkał wtedy w pobliskim, ale położonym już w stanie Illinois miasteczku Antioch, ale w trakcie procesu wyszło na jaw, że w Kenoshy mieszkał jego ojciec. Jako jeden z wielu ochotników pojawił się więc w tym mieście aby pilnować domów i firm przed wściekłym tłumem. Wziął ze sobą apteczkę i świadczył pomoc poszkodowanym, czyścił też wraz z innymi grafitti i gasił wzniecone przez BLM pożary.
Jakiś czas potem został zaatakowany przez sympatyka Antify Josepha Rosenbauma, który spędził ponad dekadę w więzieniu za gwałt na dziecku i był poszukiwany listem gończym w związku z zarzutami przemocy domowej. Kiedy chciał odebrać mu broń, Rittenhouse wystrzelił do niego, zabijając go na miejscu. Następnie podczas ucieczki przed wściekłym tłumem zastrzelił 26-letniego Anthoniego Hubnera, który uderzył go deskorolką i który miał na koncie wyroki za próbę uduszenia własnego brata. Następnie postrzelił w ramię 28-letniego Gaige'a Grosskreutza po tym, gdy ten wycelował w niego swój pistolet. Grosskreutz także miał bogatą kartotekę kryminalną, od włamań i przemocy domowej po prowadzenie pod wpływem alkoholu.

Jak czytam kogo zastrzelił, to powinni młodego jeszcze odznaczyć.

CewaGno

2021-11-19, 22:18
Websterthe1 napisał/a:

Stany to dziki kraj. Chwała Bogu, że w Polsce nie ma takiego dostępu do broni palnej, bo jakieś pojeby strzelałyby do kobiet na czarnych protestach. Tylko za to, że namalowały coś sprejem pod kościołem.



Ty Debilu.

Jesse.Pinkman

2021-11-19, 22:28
Odj***ł gwałciciela dziecka i dusiciela własnego brata? Zuch chłopak.

Websterthe1

2021-11-19, 22:38
CewaGno napisał/a:

Ty Debilu.



Debilami, to są ci, którzy z mordercy robią bohatera.

svenio

2021-11-19, 22:43
Swietna robota walić komunistów i ich pomit czytaj Ty j...wnuku bandyty z ub sb nkwd czy innej chołoty

mygyry

2021-11-19, 22:43
Websterthe1 napisał/a:

Debilami, to są ci, którzy z mordercy robią bohatera.



To przeczytaj kogo zabił.

Medal się mu należy a tych zjebów z Antify nie powinno się w ogóle kwalifikować jako ludzi.

Pralpunkt

2021-11-19, 22:47
Super News
Jak czytam kogo odj***l to aż się cieszę że mu kibicowałem
Jego Zdrowie
Jest powód żeby się dzis naj***ć

Prof._Kot_Budd

2021-11-19, 22:47
Websterthe1 napisał/a:

Debilami, to są ci, którzy z mordercy robią bohatera.



hmm... troll czy kretyn ? Nprawdę ciężko ocenić, hmm...

kickyourheadoff

2021-11-19, 22:54
Ile zjadł nerwów ile się rodzina wykosztowała tego nikt nie wie

dr_dex

2021-11-19, 22:59
Jaki kolor skory nosili ci, ktorych odj***l ?

ps: pytam, bo nie wiem czy koles kwalifikuje sie na jeden medal czy medal + santo subito :kawa:

Ukesu

2021-11-19, 23:02
Websterthe1 napisał/a:

Stany to dziki kraj. Chwała Bogu, że w Polsce nie ma takiego dostępu do broni palnej, bo jakieś pojeby strzelałyby do kobiet na czarnych protestach. Tylko za to, że namalowały coś sprejem pod kościołem.



Rzadko odpowiadam na komentarze, ale... :

Ssij lewakom pałę. takich npców jak ty powinni utylizować, zero autentycznego myślenia tylko podążanie jak leming za tym co media gadają. 35 lat na karku a w głowie pustka.

CoJaTamKurwaWiem

2021-11-19, 23:03
dr_dex napisał/a:

Jaki kolor skory nosili ci, ktorych odj***l ?
ps: pytam, bo nie wiem czy koles kwalifikuje sie na jeden medal czy medal + santo subito



Wszyscy byli białymi śmieciami, ale i tak Kyle został już okrzyknięty rasistą :facepalm: Ci debile nie mają za grosz rozumu.