18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sstoumer

2021-11-20, 02:03
Websterthe1 napisał/a:

Stany to dziki kraj. Chwała Bogu, że w Polsce nie ma takiego dostępu do broni palnej, bo jakieś pojeby strzelałyby do kobiet na czarnych protestach. Tylko za to, że namalowały coś sprejem pod kościołem.


to czemu jest łatwo dostępna broń czarnoprochowa a też jest zabójcza nie jakoś nie ma zabójstw z niej??

Angeusz

2021-11-20, 02:37
Jak pewnie wielu z was, ja również śledziłem te sprawę od pierwszego dnia. Pięknie jest usłyszeć ten wyrok. Wspaniały dzień !

Annnnnaaa

2021-11-20, 08:02
Ta lysa mende bardziej nosiło z nienawiści niż mlodeo

notak

2021-11-20, 08:05
dobra informacja, kibicowałem mu

Halman

2021-11-20, 09:40
nie wszystkim spodobał się werdykt... :wyj***ne:

Córka_Spawacza

2021-11-20, 09:47
Halman napisał/a:

nie wszystkim spodobał się werdykt...



Panie Halman - widok leżącego murzyna to widok piękny - taki do kawusi z rana :D

Husarz12

2021-11-20, 10:26
Websterthe1 napisał/a:

Stany to dziki kraj. Chwała Bogu, że w Polsce nie ma takiego dostępu do broni palnej, bo jakieś pojeby strzelałyby do kobiet na czarnych protestach. Tylko za to, że namalowały coś sprejem pod kościołem.



Wszystko się zgadza, poza tym że Bóg nie istnieje

;-)

Jotek

2021-11-20, 11:53
:) . miejsce asfaltu jest na ziemii :)

mit2

2021-11-20, 12:57
To się lewaczki-robaczki nieźle obsrały zapewne :D

bubuatq

2021-11-20, 19:18
Tak jest idą podpalić twój dom czy biznes masz prawo do obrony.

Wiewór

2021-11-20, 20:44
Przecież to USA a nie jakaś k***a Polska. Było jasne że go uniewinnia.
Ten proces to była jedna wielka lipa. Zrobili pokazowke żeby małpy z blm uspokoić.

Folur

2021-11-20, 20:47
Websterthe1 napisał/a:

Stany to dziki kraj. Chwała Bogu, że w Polsce nie ma takiego dostępu do broni palnej, bo jakieś pojeby strzelałyby do kobiet na czarnych protestach. Tylko za to, że namalowały coś sprejem pod kościołem.



Niby nie ma dostępu do broni, ale pobiciem mi wielokrotnie grożono. Pracuję w markecie.

mit2 napisał/a:

To się lewaczki-robaczki nieźle obsrały zapewne



to uważasz że spoko jest jak taki "prawak" grozi komuś pobiciem w pracy bo jest gejem i się ośmiela pokazywac publicznie?

Strielok1

2021-11-20, 21:45
Folur napisał/a:

Niby nie ma dostępu do broni, ale pobiciem mi wielokrotnie grożono. Pracuję w markecie.
to uważasz że spoko jest jak taki "prawak" grozi komuś pobiciem w pracy bo jest gejem i się ośmiela pokazywac publicznie?



A ci to za różnica prawak czy lewar? Te śmieci i ich kochasie z blm byli tam żeby niszczyć dorobek normalnych ludzi, powinien ich wszystkich odstrzelić, tak samo przyklasnę jak ktoś zutylizuje sebe w bluzie z kotwicą (której znaczenia nawet nie zna, tyle ma wspólnego z prawicą) który kogoś pobił czy okradł. Tylko w Twoim przypadku skończyło się na groźbach z tego co rozumiem? I zgłosiłeś to ochronie sklepu? A kiedy to nic nie dało to policji...

Folur

2021-11-20, 21:53
Strielok1 napisał/a:

A ci to za różnica prawak czy lewar?



A taka, że jeszcze nie widziałem żeby gej atakował geja i groził mu pobiciem bo jest gejem...

Strielok1

2021-11-20, 22:09
Ale to teraz chodzi ci o to że wszyscy geje to lewicowcy? Czy że wszyscy lewicowcy to geje? Bo nie ogarniam? Wiesz, większość społeczeństwa ma w dupie kto z kim śpi, czy jaką ma bluzę. Chcą pracować, utrzymać rodziny, część chce się rozwijać i mieć coś więcej z życia. I to z kim śpisz obchodzi ich mniej niż roczna suma opadów w Gwinei Równikowej. Skąd wiesz że ten który Ci groził to prawicowiec? A nie zwykły patus? I skąd wiedział że jesteś gejem? Informujesz o tym każdego klienta?