18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dobra rada na przetrwanie...

~DMT • 2017-10-14, 15:17
...to martwego punktu unikanie... :ciasteczkowy: Od 0:25


pakicito

2017-10-14, 15:20
rowerzystów powinno się szkolić o tym, że kierowca ciężarówki ich nie widzi, szczególnie przy skręcie w prawo;
jazda rowerem na sam dowód może doprowadzić do śmierci

nowynick

2017-10-14, 17:57
pakicito napisał/a:

rowerzystów powinno się szkolić o tym, że kierowca ciężarówki ich nie widzi, szczególnie przy skręcie w prawo;
jazda rowerem na sam dowód może doprowadzić do śmierci


to sie ch*j ma do prawa jazdy czy innych uprawnien. Nie myslisz? Nie jedz! Ostatnio mnie jakas p*zda zaczela spychac autobusem z jezdni pokazujac ze rowerem to po chodniku. Zatrzymalem k***iszona,poczekalismy na policje, policja zaproponowala skromne 500 zł albo zatrzymanie pani prawka: :D Sorry to ze jezdze w strefe platna w Warszawie rowerem to nie znaczy ze ma mnie k***a zabic!

chocho

2017-10-14, 20:06
Martwy punkt - to już wiem skąd ta nazwa.

ksirion

2017-10-14, 21:04
pakicito napisał/a:

rowerzystów powinno się szkolić o tym, że kierowca ciężarówki ich nie widzi, szczególnie przy skręcie w prawo;
jazda rowerem na sam dowód może doprowadzić do śmierci


Rowerzystów powinno się szkolić w tym, że trzeba obserwować uważnie pojazdy. Kierowca ciężarówki wyraźnie sygnalizował ZAMIAR skrętu, czyli zrobił to, do czego właśnie kierunkowskaz służy.

adriancium

2017-10-14, 21:09
Ciekawy sposób „wbicia do głowy” zasad martwego punktu

krecikprecik

2017-10-14, 21:22
@nowynick

Wyrazie kolega napisał że kierowca w tym wypadku NIE WIDZI czy to rowerzysty, czy to przechodnia, skutera, hulajnogi. Wg Ciebie powinien za każdym razem wychodzić z ciężarówki i robić obchód? Po drugie kierunkowskaz miał, rowerzysta nie patrzył, a jako że uczestniczy w ruchu drogowym, myślenie dotyczy też jego. Myślicie że po ch*ja były te wszystkie karty rowerowe i nauki znaków w pedałówie? O swoje bezpieczeństwo powinniśmy dbać przede wszystkim sami.

krzysztof3011

2017-10-14, 22:00
W tym przypadku rowerzysta jest niewinny, ale ogólnie, to rowerzystów powinno się prześladować.

ellsworth

2017-10-14, 23:35
krecikprecik napisał/a:

@nowynick

Wyrazie kolega napisał że kierowca w tym wypadku NIE WIDZI czy to rowerzysty, czy to przechodnia, skutera, hulajnogi. Wg Ciebie powinien za każdym razem wychodzić z ciężarówki i robić obchód? Po drugie kierunkowskaz miał, rowerzysta nie patrzył, a jako że uczestniczy w ruchu drogowym, myślenie dotyczy też jego. Myślicie że po ch*ja były te wszystkie karty rowerowe i nauki znaków w pedałówie? O swoje bezpieczeństwo powinniśmy dbać przede wszystkim sami.


Taki pojazd po prostu nie powinien być dopuszczony do ruchu, skoro jeździ się nim na ślepo. Poza tym są specjalne lusterka, które pozwalają zobaczyć co się dzieje przy boku kabiny od strony pasażera, no ale jak woli oszczędzić parę złotych to posiedzi sobie parę lat w więzieniu.

wyrwany16

2017-10-15, 09:03
@ellsworth
Niestety kolego, ale z tymi lusterkami aż tak różowo nie jest. starają się dać jak najwięcej, ale martwych punktów nie da się tak łatwo wyeliminować. Wyobraź sobie, ze projektanci i producenci pracują od kilkudziesięciu lat by pozbyć się tego, ale jeśli nawalisz lusterek na każdą stronę, to nagle nie zobaczysz świata za lusterkami i tworzą sie kolejne martwe punkty.

dashadow

2017-10-15, 10:23
rowerzysta troche przygłup, ale ciekawi mnie to podejscie, ze jak kierowca czegos nie widzi to moze jechac i nie jego wina... hm..... zlot januszy odpowiedzialności? :)

ganji

2017-10-15, 14:27
Cud fatima : Było - ni ma :D

zdun

2017-10-16, 08:40
hokus pokus czary mary bvł rowerzysta i go nie ma.
ale mi sie zrymowało zajebiście.