18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dobra, patrzcie teraz na to!

Don_Beck • 2020-01-18, 14:58

Nie wiem czy o to mu chodziło, wyszło całkiem dobrze

Wiewór

2020-01-18, 15:03
Totalnie murzyni maja tyle samo IQ co inne rasy

Tom9310

2020-01-18, 16:28
Eee zaskoczył mnie. Pewnie to wszystko było zaplanowane :-D

Je...........ik

2020-01-18, 16:34
Wiewór napisał/a:

Totalnie murzyni maja tyle samo IQ co inne rasy



Zapniales dodac na koncu. : co inne rasy służących

bercisko

2020-01-18, 16:40
Wiewór napisał/a:

Totalnie murzyni maja tyle samo IQ co inne rasy



Gość ma iloraz onteligencji odwrotnie proporcjonalny do kwadratu masy podpiździa wieloryba na podłodze

pi...........ie

2020-01-18, 17:07
Wolałbym wypie**olić się jak ten typ niż wpaść w piździsko tego kaszalota

radek225

2020-01-18, 17:42
Jerzy_Owsik napisał/a:

Zapniales dodac na koncu. : co inne rasy służących


1


bercisko napisał/a:

Gość ma iloraz onteligencji odwrotnie proporcjonalny do kwadratu masy podpiździa wieloryba na podłodze



j***ni rasiści. Nie widzicie, że to impreza lekarzy, fizyków, inżynierów, programistów, chemików molekularnych i naukowców pracujących nad najnowszą generacją leków na raka? Mężczyzna wykonujący skok w zeszłym roku testował na myszach lek, który za 10 lat będzie leczył wszystkie rodzaje nowotworów, jak polopiryna leczy przeziębienie. Kobieta na podłodze opracowała prototyp mikroprocesora kwantowego, który będzie tak prosty w produkcji, jak teraz produkcja Pentiuma III. A to, że chcą się po pracy rozerwać to ch*j wam do tego! A wy co w swoim życiu osiągnęliście? Tylko siedzicie i chlejecie, a oni walczą o lepsze jutro.

roman970227

2020-01-18, 18:15
I niech mi ktoś pie**oli, że murzyny mają i są równi białym.. To mu przyjebie. Skaczą na siebie jak małpy {nie obrazajac małp} i mają z tego ucieche. Na pole zapie**alać a nie.

Budrys2000

2020-01-18, 18:49
Co to za urządzenie co leży na podłodze? :roll:

Je...........ik

2020-01-18, 20:00
radek225 napisał/a:

1
j***ni rasiści. Nie widzicie, że to impreza lekarzy, fizyków, inżynierów, programistów, chemików molekularnych i naukowców pracujących nad najnowszą generacją leków na raka? Mężczyzna wykonujący skok w zeszłym roku testował na myszach lek, który za 10 lat będzie leczył wszystkie rodzaje nowotworów, jak polopiryna leczy przeziębienie. Kobieta na podłodze opracowała prototyp mikroprocesora kwantowego, który będzie tak prosty w produkcji, jak teraz produkcja Pentiuma III. A to, że chcą się po pracy rozerwać to ch*j wam do tego! A wy co w swoim życiu osiągnęliście? Tylko siedzicie i chlejecie, a oni walczą o lepsze jutro.



k***a nie próbował bym na Twoim miejscu nasladowac poligona6 bo k***a do piet mu nie dorastasz

brylant1412

2020-01-19, 07:39
normalnie Black & White na koniec

DRIZZLERE17

2020-01-19, 11:07
Wiewór napisał/a:

Totalnie murzyni maja tyle samo IQ co inne rasy



PSÓW

ePeeL

2020-01-19, 12:14
Wiecie co? k***a zdziwicie się, ale to co on próbował zrobić nazywa się "daggering" (z ang. sztyletowanie). Taniec (jeśli w ogóle można to tak nazwać) pochodzi z jamajki, odłam dancehall'u. Opcje są dwie:
1. Chłop skacze na krocze baby, która ma rozłożone nogi i dyma ją przez ciuchy.
2. Baba z rozwartymi nogami skacze na chłopa i dyma go przez ciuchy.
Podsumowując: zwierzęce gody w wykonaniu ludzi. Wiem o tym, bo raz na uczelni, kiedy miałem napie**alać do kolokwium zacząłem przeglądać YouTube i tam to w jakiś sposób znalazłem, nawet nie pamiętam jaki. U wujka Google sprawdziłem co to za rodzaj "tańca". a potem wpisałem to w YouTube. Oczy krwawią, ale w sumie uśmiałem się w ch*j i to nie raz.

Jeśli komuś się chce to niech obejrzy cały, a jeśłi nie to najlepszy moment (moim zdaniem) to 4:30. Płakałem ze śmiechu jak to pierwszy raz zobaczyłem.
Ewidentny dowód, dlaczego ludzie nie stawiają znaku równości między białymi, a czarnymi.

radek225

2020-01-19, 20:58
Jerzy_Owsik napisał/a:

k***a nie próbował bym na Twoim miejscu nasladowac poligona6 bo k***a do piet mu nie dorastasz



Naśladować tego zjeba? Chyba się z ch*jem na łby pozamieniał.