18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dobra cofka

CrazyEdek • 2022-02-16, 10:33
Wpadło mu się.


Juzwa

2022-02-16, 10:40
Szkoda, że się ch*j nie utopił. Trzeba być niezłym debilem, żeby wjeżdżać ciężkim pojazdem na takie podłoże. Można zaglądnąć pod spód tam gdzie się kończą te płyty i zobaczyć jaka jest ich grubość, czy wytrzymają. Ale to trzeba mieć 2 zwoje mózgowe więcej od małpy.

Payan

2022-02-16, 11:09
Juzwa napisał/a:

Szkoda, że się ch*j nie utopił. Trzeba być niezłym debilem, żeby wjeżdżać ciężkim pojazdem na takie podłoże. Można zaglądnąć pod spód tam gdzie się kończą te płyty i zobaczyć jaka jest ich grubość, czy wytrzymają. Ale to trzeba mieć 2 zwoje mózgowe więcej od małpy.



Czego oczekujesz od CHińczyków, oni nie myślą.

Juzwa

2022-02-16, 12:23
@up Już od jakiegoś czasu oczekuję od nich tylko efektownych rozbryzgów na asfalcie. :-)

htp

2022-02-16, 12:28
Pajan napisał/a:

Czego oczekujesz od CHińczyków, oni nie myślą.



A zalew produktów z Chin, to z bezmyślności?

nowynick

2022-02-16, 12:36
htp napisał/a:

A zalew produktów z Chin, to z bezmyślności?



nie no przeniesienie tam całej europejskiej produkcji i rozwinięcie ich gospodarki do pozycji światowego hegemona było całkiem przemyślane...

bercisko

2022-02-16, 12:52
Firma "Xe Bai Ga" - nasz ryż jest zawsze domyty :-)




Manolito666

2022-02-16, 12:55
htp napisał/a:

A zalew produktów z Chin, to z bezmyślności?



Byłem pary razy w Chinach. W znakomitej większości są to pracowici debile. W przeciwieństwie do czarnych, którzy... Idź pan w ch*j.

visual

2022-02-16, 13:12
lol chyba żartujecie, wina leży tylko i wyłącznie po stronie tego kto zabudował kanał i w żadnym stopniu go nie zabezpieczył. Gdybyśmy mieli myśleć o każdej jednej pie**ole na drodze i tym czy dana płyta wytrzyma pod naszym pojazdem to by było 100x tyle wypadkow co teraz. Kierowca nie jest niczemu winien

Juzwa

2022-02-16, 13:37
@up A to jest w ogóle jakaś droga czy wybetonowane miejsce przed domami? Po ch*j tam wjechał? Bo się zmieścił? Nie chciało się chinolowi przenieść woreczków to wjechał. ch*j z nim. Jak ma szefa despotę, to wyląduje w obozie edukacyjnym jakich tam nie brakuje.

htp

2022-02-16, 13:54
nowynick napisał/a:

nie no przeniesienie tam całej europejskiej produkcji i rozwinięcie ich gospodarki do pozycji światowego hegemona było całkiem przemyślane...



A to było wynikiem sprytu i myślenia Chińczyków, czy genialnym pomysłem Europejczyków, chcących obniżyć koszty produkcji?
Spora też część eksportu z Chin nie pochodzi z przeniesionych tam fabryk, ale jest ich własną inicjatywą. Nauczyli na kupować tanio, dużo i kiepskiej jakości.

mi...........pl

2022-02-16, 19:20
Chodnik z kupy

UrlichUrwich

2022-02-16, 20:21
40 worków po minimum 20kg. Plus motorek i Pan Skośny. Tona minimum a płytki grubości tektury. Fizyka zadziała, nawet jak się jej nie uczysz!.