18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Do skutku

~Velture • 2018-09-22, 08:48
Determinacja to podstawa ;-)


tuktuk

2018-09-22, 13:11
Śmiejcie się z niego i ze mnie ile chcecie, ale ja go szanuję. W sumie gówno trick zrobił, ale jednak.

OsiedleSebixowa

2018-09-22, 18:43
Żałosne, to już nie determinacja tylko jakaś desperacja. W końcu udało mu się zrobić śmieszną nikomu niepotrzebną dziecinną sztuczkę ale nie zmienia to faktu że wcześniej tyle razy się nieudacznie wywalił z rowerka i jedynie co wzbudza to litość.

Mors_Nigra

2018-09-22, 19:31
@OsiedleSebixowa nie myli się i nie wywraca TYLKO ten co nic nie robi. Twój komentarz więcej mówi o tobie, niż o gościu z filmiku.

OsiedleSebixowa

2018-09-22, 21:14
Mors_Nigra napisał/a:

@OsiedleSebixowa nie myli się i nie wywraca TYLKO ten co nic nie robi. Twój komentarz więcej mówi o tobie, niż o gościu z filmiku.



Jak już coś robić to trzeba coś pożytecznego, próbować do skutku to można z determinacją szukać leku na raka, otwierać biznes, budować budowle albo inne szlachetne rzeczy a nie jak jakiś pajac w cyrku robić nikomu niepotrzebne wygibasy na rowerze, zaliczyć paręnaście żałosnych wywrotek ku uciesze widzów a potem nieudacznie i ledwo z fartem zrobić w końcu cyrkową sztuczkę. Do cyrku niech jedzie jak taki z niego cyrkowiec, jeszcze niech na jednej nodze poskacze i parę fikołków zrobi skoro ma parcie na robienie show dla najmniej wymagających widzów z płytkim poczuciem humoru.

Heniut86

2018-09-23, 09:44
@up Zamknij p*zdę marudny palancie.

DoubleBorger

2018-09-23, 10:21
Materiał raczej nie na ten portal, chociaż oglądanie czyjejś determinacji z finalnym sukcesem zawsze jest przyjemne, chyba, że ktoś chce przer*chać Ci dziewczynę, wtedy już niekoniecznie.

OsiedleSebixowa

2018-09-23, 13:01
Heniut86 p*zdę to ty masz wymoczkowaty śmieciu, a palanta to szukaj u siebie w rodzinie obesrany przygłupie.

bananowyludzik

2018-09-24, 17:21
to jest material najwyzej na kwejka