18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Do programu kosmicznego jeszcze trochę brakuje

Henboh • 2021-03-16, 15:58
ale ćwiczenie trwają

ropol

2021-03-16, 21:54
Jestem z Łodzi i fakt to miejsce jest bardzo ch*jowo oznakowane. Jak ktoś nie jest z tego miasta to istnieje duże prawdopodobieństwo, że w porę nie zareaguje na tą zj***ną wysepkę.

Dupaapud

2021-03-16, 23:10
Zenonn napisał/a:

Golf 5 czy tam 6 za 20k pln. Ale musicie być niedoj***ni, żeby myśleć tymi kategoriami.



Przeciętny użytkownik sadola to alkoholik rolnik z wschodniej części kraju, z wykształceniem podstawowym. Nie znający podstaw gramatyki ani matematyki.

Dziękuję.

Takafura

2021-03-16, 23:19
Dupaapud napisał/a:

Przeciętny użytkownik sadola to alkoholik rolnik z wschodniej części kraju, z wykształceniem podstawowym. Nie znający podstaw gramatyki ani matematyki.
Dziękuję.


Leśnik, prawie abstynent, inż.
A z podstawami gramatyki i matematyki to trafiłeś ;)


tytek

2021-03-16, 23:38
To MK5 GTI warte troszke więcej niż te magiczne 20k. Silniki 2.0 TFSI to porażka i już ludzie wsadzają stare 1.8T.

dzabdzab

2021-03-17, 01:51
TRQPL napisał/a:

Ps tak to miejsce wygląda w dzień:



Prawie, bo na filmie widać, że C-11 ktoś już złożył ;)

St...........sz

2021-03-17, 15:55
Lepiej ch*jem mieszać ciasto niż wyjechać golfem w miasto 8-)

ssilar

2021-03-18, 10:37
komentarz autora lotu na yt:

O kurde ale że na StopCham wlecę to się nie spodziewałem :D
Gwoli wyjaśnienia: pierwszy raz byłem w Łodzi, nie znam tamtej drogi. Byłem zmęczony po kilku godzinach jazdy i nie zachowałem odpowiedniej uwagi. Straty w aucie na ten moment: 3 opony (ocalał lewy tył), 3 felgi do prostowania (też ocalał lewy tył) i urwana miska olejowa. Silnik pracuje dobrze, zawieszenie też. Przy dobrych wiatrach w piątek stanie na koła. Jakieś pytania czy coś to w odpowiedziach zapraszam.