18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Do not text and drive

TT4 • 2018-03-26, 14:06
You're gonna kill somebody... :-|


nowynick

2018-03-26, 14:11
O ja pie**olę :megalol: :piwo:

@Autor wiesz ile wysiłku musiałem włożyć żeby nie wybuchnąć śmiechem na całe biuro? Made my day

janlew

2018-03-26, 14:36
Do not drive and record people, who text and drive.

SaveTheTrees

2018-03-26, 15:41
No i dojechali na główną. Szkoda, że nie na harda.

czarnyblack

2018-03-26, 15:53
Ja jebie prawdziwe to jak ch*j. Po wybuchu poduszki powietrznej w srodku unosilo by sie od pylu. No, ale prosta rozrywka dla prostych debili. Jak widac wiekszosc uwierzyla.

doredo

2018-03-26, 16:20
@up oh ty ekspercie, jesteś taki męski i domyślny, filmów pewnie w ogóle nie oglądasz. Tylko hard sie liczy

Dzisiaj

2018-03-26, 16:46
@doredo

czarnyblack moze miec racje... wiadomo, ze na sadolu zarejestrowani sa tylko experci :) no ale moge powiedziec, ze dojechalem do rozbitego samochodu zony chyba z pol godziny po kolizji. W srodku nadal unosilo się pełno pyłu a zona myślała, ze samochod sie pali.

Filmik moze być fejkiem, jesli prawdziwy to experci niech się wypowiedzą - może tam poduszki nabijane są innym gównem niż w Europie i dlatego brak pyłu. Jeśli tym samym to dlaczego jest taka dobra widoczność - to pytanie zostawiam ekspertom.

Fejk czy nie - dobry filmik. Czesto zdarza się, ze ktos pilnuje innych na drodze i tym samym nie patrzy gdzie jedzie. Czasem ktos sie skupia na lusterku i obserwuje ch*ja co jedzie z tyłu na dlugich czy coś innego a po kilku chwilach przypie**ala w samochod przed sobą...

doredo

2018-03-26, 17:05
Dzisiaj, Może mieć racje, prawdopodobnie nawet ją ma. Jego komentarz jest jednak na tyle przesycony arogancją, że musiałem go wyśmiać ;) z tych "prostych debili" płynie wszak właśnie jego debilizm i prostota

radek225

2018-03-26, 17:06
czarnyblack napisał/a:

Ja jebie prawdziwe to jak ch*j. Po wybuchu poduszki powietrznej w srodku unosilo by sie od pylu. No, ale prosta rozrywka dla prostych debili. Jak widac wiekszosc uwierzyla.





Ziomuś, składaj CV do tego Pana - praca w jego gabinecie dla Ciebie gwarantowana.

A tak BTW jedno i drugie siebie warte. Za trzymanie telefonu w łapie w trakcie prowadzenia policja powinna łapy upie**alać. Kierując masz skupić się na prowadzeniu auta, a nie na czymś innym. Najbardziej rozpie**alają mnie ci, co mają auta za kilkaset koła, a prowadząc gadają przez telefon. Jeździłem nie raz takim autem, i po sparowaniu z zestawem BT, które takie auto ma w standardzie, mając łapy na kierownicy gada się dużo wygodniej, niż jakbyś siedział w salonie swego domu z telefonem przy uchu.

edek.bajzel

2018-03-26, 19:53
pierwszy raz widzę gdy Putin ciesząc się, popuścił w slipy

trebeter

2018-03-26, 20:16
daliście się na fake jak dzieci

widać co jest z przodu, pusto
zatrzymanie jest nagłe więc wchodzi w grę tylko czołówka

marcinsud

2018-03-26, 22:20
@radek225 dacia za 40 klocków ma radio z bluetooth i przyciskami na kierownicy :)
Nie wiem czy poza Ładą ktoś produkuje auta bez tego szajsu.