18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

janlew

2017-04-28, 10:12
No i co takiego się stało? Pchlarze szczają gdzie popadnie, na chodniki, samochody, latarnie i to wszystko na oczach wszystkich. To dziecko niby nie może do kubeczka?

jimiq

2017-04-28, 10:15
kulturalna Karyna...

petru23

2017-04-28, 11:04
@up
ciołki jedne. Jakbyście mieli dzieci to wiedzielibyście, ze one często mówią, że chce im się sikać już w trakcie sikania. Albo że już teraz. Normala sytuacja.

szpajder, jebnij ty się w łeb

hellbwoi

2017-04-28, 11:18
Oj k***a, im po prostu nikt nie wytłumaczył jak działa darmowa dolewka w KFC.

pazuzu

2017-04-28, 11:19
Nosz k***a mać, siedzisz sobie przy stoliku wpieprzasz sobie burgera a obok Ciebie jakiś gówniarz sika do kubka, no ja pie**ole !!
Trochę k***a kultury !! może następnym razem postawi klocka bo tez mu się zachciało.

Maxi96

2017-04-28, 11:23
pazuzu napisał/a:

Nosz k***a mać, siedzisz sobie przy stoliku wpieprzasz sobie burgera a obok Ciebie jakiś gówniarz sika do kubka, no ja pie**ole !!
Trochę k***a kultury !! może następnym razem postawi klocka bo tez mu się zachciało.




W dzisiejszych czasach to jest nawet możliwe....
:lodowka:

buoba

2017-04-28, 11:24
Darmowa dolewka :mrgreen:

szpajder

2017-04-28, 12:07
petru23 napisał/a:

@up
ciołki jedne. Jakbyście mieli dzieci to wiedzielibyście, ze one często mówią, że chce im się sikać już w trakcie sikania. Albo że już teraz. Normala sytuacja.

szpajder, jebnij ty się w łeb

Jak nie umiesz wychować to sam się pie**olnij w łeb. Moje dzieci nie odpie**alają takich akcji. Jak mają potrzebę fizjologiczną to mi i żonie komunikują, a nie czekają do ostatniego momentu w którym już leci im po nogawkach.

samon

2017-04-28, 12:15
Gdyby ludzi wprowadzić do środowiska małp, a małpy do środowiska ludzi - na dłuższy czas, żeby pokolenie zdołało nabrać nawyków, to jestem pewny że połowa obecnych ludzi nie różniłaby się od obecnych małp, a połowa małp spokojnie przewyższyłaby ich kulturą i intelektem.

Od dawna jednostki ciężko pracowały nad rozwojem, myślały dając ludziom matematykę, fizykę, filozofię, budowle, wynalazki - ale to wszystko jak krew w piach.

Clarx

2017-04-28, 12:36
ludzie to zwierzęta

Aw3s0m3

2017-04-28, 13:32
Niestety ale takie wychowanie to patologia a nie wychowanie. A jak k***a szcza gdzie popadnie to chyba jest znak że nie trzeba było tak szybko rezygnować z pieluch.

tarcer123

2017-04-28, 13:38
Na bank potem to wychleje pazerna.

głodny_toster

2017-04-28, 14:21
janlew napisał/a:

No i co takiego się stało? Pchlarze szczają gdzie popadnie, na chodniki, samochody, latarnie i to wszystko na oczach wszystkich. To dziecko niby nie może do kubeczka?



Nie k***a. Bo z tego słyną biali ludzie, że w przeciwieństwie do pchlarzy, załatwiają się z kulturką w kiblu, a nie do butelki/puszki w centrum handlowym/ restauracji.