18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Do dupy z takim tańcem

phrontch • 2019-12-01, 08:02
Taniec niemieckich inżynierów

r061071

2019-12-01, 15:36
żmij napisał/a:

W obu Amerykach biali to nachodźcy, podobnie jak czarni. Czarni, podobnie jak ciapaci, u siebie są TYLKO I WYŁĄCZNIE co najmniej 4500 km na południe stąd.
Wyobraź sobie, tumanie, że za moich czasów uczono takich rzeczy w podstawówce.
Wiedziałbyś takie rzeczy, gdybyś chodził do szkoły. Poznałbyś także tajniki polskiej pisowni, żałosny głąbie.



po pierwsze czarnych przywiezli biali w łańcuchach nie z własnej woli po drugie moj polski jest na takim poziomie ze ty mała gnido nie masz o tym bladego pojecia po trzecie moj pies chce sie z tobą umówić na randke co ty na to suczko ?

żmij

2019-12-01, 15:53
r061071 napisał/a:

po pierwsze czarnych przywiezli biali w łańcuchach nie z własnej woli po drugie moj polski jest na takim poziomie ze ty mała gnido nie masz o tym bladego pojecia po trzecie moj pies chce sie z tobą umówić na randke co ty na to suczko ?


Faktycznie, prezentujesz polszczyznę na wyjątkowym poziomie. I nie mam tu na myśli, że na wybitnym. Widzę, że z całą resztą jest u ciebie identycznie. Żegnam, nie pozdrawiam.

r061071

2019-12-01, 16:38
żmij napisał/a:

Faktycznie, prezentujesz polszczyznę na wyjątkowym poziomie. I nie mam tu na myśli, że na wybitnym. Widzę, że z całą resztą jest u ciebie identycznie. Żegnam, nie pozdrawiam.


masz sczescie ze tez wychowałem sie na mieczu swietlnym pozdrawiam :mikolaj:

grauper

2019-12-01, 18:04
Co to za gówno ?

glesner1910

2019-12-02, 14:38
kaelem napisał/a:

Ojej, jakiś zbuntowany

Nienawidzisz nachodźców z Ameryki Łacińskiej, a w pokoju plakat z Messim wisi.



Pewnie nie jeden z nas nosi Jordany na stopach, ale jednocześnie chętnie by odstrzelił każdego brudasa.

Co ma do tego Messi?