18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dnia 4 czerwca

pu...........cz • 2014-06-04, 13:46
W mediach dzisiaj usłyszycie wiele "wspaniałych" faktów związanych z pierwszymi wyborami parlamentarnymi w Polsce z 1989 r.

A tutaj wersja Pawła Kukiza wyżej wymienionego faktu :wodka:


Azalians

2014-06-04, 14:01
Piękny utwór, o smutnej puencie...

WojtkU

2014-06-04, 14:39
Piwo leci, prawda i puenta smutna

WhitePride

2014-06-04, 14:41
Najgorsze jest to, że wszystko to zawarte w tym filmie to nie są żadne spiski, domysły ltp. To czysta prawda, o której nie wolno mówić...

fioletowyaligator

2014-06-04, 14:44
@WhitePride
Jak nie wolno skoro właśnie obejrzałeś o tym filmik?

Ptoon

2014-06-04, 14:50
Niektórzy powiedzą, że tak trzeba było, bo inaczej PRL by nie upadł inni, że to zdrada, bo może by upadł sam, a jak nie to i tak nie można było się układać z czerwonymi. Ja powiem tak, mam jakąś dozę wyrozumiałości dla tych co uczestniczyli w tych wydarzeniach w latach 89-91, bo mogło być różnie, nikt wtedy nie miał pewności co się stanie. My teraz jesteśmy mądrzejsi, bo oceniamy to z perspektywy, ale wtedy trzeba było ryzykować, improwizować, i reagować szybko. Wyszło jak wyszło.
Kurewstwem natomiast jest to że w późniejszych latach nie dokonano dekomunizacji i utrzymywano ten okrągło-stołowy status quo. Mazowiecki zakreślił grubą kreskę i ch*j tak już zostało. To wstyd dla tych co mieli zawsze dobre intencje i wstyd dla wszystkich Polaków.

1hehe

2014-06-04, 14:57
Wszyscy którzy głosowali na bandę złodziei, oglądają tv chłonąc to gówno, wyśmiewają nas którzy głośno mówimy o tym wielkim spisku którego jesteśmy świadkami - oświadczam gardzę wami ! Zycze wam zeby waszych synów ubierali w szkołach w sukienki po tym jak juz dostaną wpie**ol od muzułmanów których juz nie długo będzie tutaj w ch*j ! ''ale przeciez teraz jest dobrze'' Prawa wyborcze powinni ograniczać nie kobietom ale wszystkim kretynom którzy oglądają tych ludzi którzy manipulują wami az szok ! Maść prosze !

regenti88

2014-06-04, 15:05
Jasne k***a wszyscy jesteście tacy mądrzy. I co z tego że okrągły stół był jaki był? 90% z was żeby nie rok 89' by teraz k***a gryzła gruz a nie mądrzyła się na forach internetowych a w rzeczywistości nic nie robiła.
Jak wam się tak do ch*ja nie podoba to transparenty w rękę i zapie**alać na ulicę ! Co się dzieje na Ukrainie? Jak żyją Białorusini? Żeby nie ten cały okrągły stół na którym nas wszystkich jak tu wszyscy głośno pie**olicie sprzedali to marzylibyście o życiu w takim kraju w jakim teraz żyjemy.
Ja tam jestem zadowolony z tego jak jest. Jasne, że nie jest idealnie, a rząd nas dyma jak chce, ale jak widzę wschód gdzie ludzie leżą z kulami w łbach na ulicach (przewinął się tu ostatnio taki film) to ch*j mnie strzela jak czytam pseudo inteligentne komentarze ludzi, których średni wiek to 15 lat i gówno wiedzą o tym jak było a nawet jak jest teraz (tak ja też gówno wiem o tym jak było, ale przynajmniej nie pie**olę głupot).
Amen