18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Długi kawał

rikiddo • 2015-10-03, 13:40
Pewien bardzo bogaty nafciarz z Pensylwanii wszedł do pokoju swojego 12-letniego syna:
- Patrick, za tydzień wypadają twoje urodziny. Powiedz mi synku, co chciałbyś dostać w ten wyjątkowy dla ciebie dzień?
Syn leniwie odwrócił głowę od monitora, spojrzał ojcu prosto w oczy i stanowczym jak na swój wiek głosem odpowiedział:
- Niczego nie chcę dostać tato.
Ojca ogarnęła lekka konsternacja, toż to przecież nie przystoi aby jego syn czcił dzień swoich urodzin mając puste ręce:
- Ale jak to synku nic? Nie krępuj się, przecież wiesz, że zrobię i kupię dla ciebie wszystko. Wystarczy że powiesz
- Mam już wszystko tato
- Na pewno jest coś czego pragniesz Patrick. Nowego gokarta? Prywatny śmigłowiec, czy może limuzynę z szoferem? Jacht? A może kobiety...?
- Tato, przecież ja mam już to wszystko...
- Ale synu...!?
- Dobra tato, jest coś co chciałbym dostać. W dzień swoich urodzin chciałbym ujrzeć za oknem trzech ukrzyżowanych murzynów.
Ojciec nieco zmieszany pragnieniem swojego syna długo zastanawiał się co zrobić, ale miłość do pierworodnego była silniejsza niż jakiekolwiek moralne opory. I tak w dzień urodzin młodego Patricka obudziły promienie wschodzącego słońca. Chłopiec wstał, podszedł do okna jeszcze ziewając i zamarł - na podwórzu stały trzy krzyże a na każdym z nich wisiał murzyn. Dwóch zwiesiło już łby ale trzeci, środkowy jeszcze coś dyszał. Otworzywszy okno chłopak zawołał:
- Ej murzynu, co tam mamroczesz?
- grhgrhrhh
- Głośniej śmieciu, nie rozumiem!
- ghrhrh...
Chłopak się wk***ił, wyszedł na zewnątrz i oparł o krzyż drabinę. Wspiął się na sam szczyt, spojrzał w opadającą twarz murzyna i spytał:
- Co tam mamroczesz murzynu?
Na co murzyn ledwie dysząc wydając ostatnie tchnienia:
- Happy... Birthday... To... You...


Szukałem, nie znalazłem, mnie śmieszy Was nie musi drodzy czytelnicy. Życzę ch*jowego weekendu i takich prezentów z każdej okazji.

Kriski

2015-10-03, 13:48
Zacne, nie powiem.

BKKWK

2015-10-03, 13:51
I to jest, k***a warte Sadistica! To jest czarny humor!

mygyry

2015-10-03, 14:09
Czarna wersja Marilyn

en-em

2015-10-03, 14:44
Przyjemne w lekturze :D łap browara!

Goliard

2015-10-03, 14:56
Panie... Jakie tam moralne opory. Przecież to czarni wisieli.

idejakprzecinak

2015-10-03, 16:45
Koleś miał moralne opory przed ścinaniem drzew na te krzyże a nie przed ukrzyżowaniem asfalta :P

Nikczemny_Płód

2015-10-03, 17:42
Równie dobrze mogło wisieć trzech białasów rasisto.

Więc czemu akurat taką formę kawału wybrałeś?

Hekor

2015-10-03, 18:02
k***o_Ty_Cole_Lej napisał/a:

Równie dobrze mogło wisieć trzech białasów rasisto.

Więc czemu akurat taką formę kawału wybrałeś?



Bo widok trzech ukrzyżowanych murzynów jest bardziej satysfakcjonujący. Poza tym skoro taki murzyn ma przybite łapy do krzyża to nic nie zajebie :-D

kyrodian

2015-10-03, 18:33
Zacny kawał :-D wincyj

MightyPirate

2015-10-03, 20:01
Jeden z lepszych kawałów, piwerko! :D

SerekH

2015-10-03, 20:03
leci piwko chociaż pewnie już jakiś frajer do prokuratury zgłasza... ech