18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Dlaw sie moim chujem!

Jokerd • 2021-10-21, 09:38
Sadole, ktory to z was dzialal w mysl piosenki „gdzie jest k***a zbyszek”?

Sąd Okręgowy w Świdnicy wydał wyrok w sprawie Andrzeja U. Został on oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci swojej partnerki. Mężczyzna korzystając z faktu, że kobieta śpi pijana, postanowił odbyć z nią stosunek oralny. Jak donosi "Gazeta Wyborcza", badania wykazały, że miała 5,1 promila alkoholu w organizmie.

https://www.o2.pl/informacje/swidnica-udusil-partnerke-podczas-stosunku-oralnego-uslyszal-wyrok-6695966384638560a

Kris1981

2021-10-21, 14:31
Pewnie to była katoliczka i łajza z pis a h.j z nią i nimi

jozue

2021-10-21, 15:35
muj kolega r*cha babcie 60+ , i lubi właśnie dławić je ku*asem podczas seksum oglądał kiedyś dużo Maxa Hardcora i nie umie inaczej , mówie mu żeby nie robił tak bo udusi k***ę starom i pujdzie siedzieć ale on swoje i nie słucha się ,a potem pujdzie siedzieć i zrobią mu w pierdlu z dupy wiadro, martwię się u niego :( To muj nalepszy przyjaciel Łukaszek jest

sothis

2021-10-21, 15:38
Sikora123 napisał/a:

To już nie pyton tylko boa dusiciel.



:D bardzo trafne spostrzeżenie :D

Co do PO i PiS to wiadomo, że jedni i drudzy to zło, ale PiS to nie takie problematyczne szkodniki jak PO, tylko raczej klęska żywiołowa.

A tym, co ich boli dupa od polityki... Nie odpalajcie tv, ja nie mam i jakoś polityka mi się nie przejadła, bo mnie tym nie bombardują :)

Odilla

2021-10-21, 16:32
A te co ostatnio zabił 4latka na pasach dostał 12 lat po 4 wyjdzie. Jak żyć a tu prokurator chciał dożywocie śmiech na sali

swampman

2021-10-21, 16:40
Jokerd napisał/a:

k***a, czy juz nigdzie w necie nawet nie ma miejsca gdzie mozna sie uwolnic od tego politycznego przerzucania sie gownem?? Artykul o zadlawieniu ch*jem, a wy uskuteczniacie polityke? Ja pie**ole co za chore spoleczenstwo.. wyjdziesz do sklepy - puerdolenie o polityce, wlaczysz tv - wiadomo, wlaczysz internet, to samo. Do k***ej nedzy pozajebujcie sie w koncu nawzajem za poglady a nie ciagle skaczecie sobie do mord. Ja jebie k***a



ponad 50% jest uwolniona k***a bo im sie nie chce chodzic postawic X, wiec dlatego kazdy jest juz wk***iony i to lekko mowiac nie bezpodstawnie.
to nie koncert zyczen a komentarze to nie posty. nie chcesz tgeo doswiadczac nie wchodz w komenatze i nie wychodz z domu

Strielok1

2021-10-21, 18:42
swampman napisał/a:

ponad 50% jest uwolniona k***a bo im sie nie chce chodzic postawic X, wiec dlatego kazdy jest juz wk***iony i to lekko mowiac nie bezpodstawnie.
to nie koncert zyczen a komentarze to nie posty. nie chcesz tgeo doswiadczac nie wchodz w komenatze i nie wychodz z domu



Nie chce się? A może te 50% poprostu widzi że to tacy sami debile i złodzieje tylko w innych przebraniach? Jeden ch*j na kogo zagłosujesz będzie to samo.

Codex

2021-10-22, 11:25
sothis napisał/a:

Palenie trupów zjada energię a nie ja generuje.
I co do twojego manifestu o eliminacji alkoholików to jest całkowicie odrealniony. Do tego bez sensu i w sumie to zwyczajnie głupi, bo kto wtedy będzie głosował na PiS?



Nie bronię fenoli, rozumiem że ty nigdy nie spożywałes? I ciekawe co ty wniosłeś do społeczeństwa, bo pewnie bez cb by upadło

:lol: