18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dlaczego socjalizm wygląda atrakcyjnie?

arkan997 • 2018-02-26, 13:42
A nigdy nie działa?

Wiewór

2018-02-26, 13:47
Ło k***a. Tu będzie większe piekło niż po zrzucaniu przez kacapów białego fosforu na Aleppo.
Daję piwo bo ja to chcę na głównej. :amused:


jackalski

2018-02-26, 13:48
Co to za nowy specjalista od azbestów?
Lepszy niż Max, sprzedawca tureckich dywanów? ;)

~Velture

2018-02-26, 13:53
k***a odpalam film a tam jakiś podstarzały, łysiejący 50 letni typ co ledwo po polsku mówi a oprawki okularów to rodem z głębokich lat 80tych jak nie 70tych.
Kliknąłem w 8 minutę aby zobaczyć do czego ten debil zmierza i usłyszałem "napływ EMIGRANTÓW" i już wiem, że mam do czynienia z kretynem.

Przewijam dalej i sądząc, że to kretyn to nagle słyszę, że to pie**olony niedorozwój.
"większość studentów w Ameryce ma spore pożyczki bo to lekarz jest w stanie mieć pożyczkę ćwierć miliona dolarów czy czy czy czysta milionów dolarów"

Dziękuję, wyłączam, pie**olę.

Niech się plebs kłóci w komentarzach.

hellbwoi

2018-02-26, 14:17
Velture skąd ty masz internet w tej twojej jaskini... okularki to akurat kwestia mody i często choćbyś się zesrał inych nie kupisz, bo w optyku nima. Wysławia się lepiej niż niejeden Sebastian i Karyna... a merytorycznie, to akurat nie mam teraz czasu tego słuchać...

~Velture

2018-02-26, 15:45
hellbwoi napisał/a:

Velture skąd ty masz internet w tej twojej jaskini... okularki to akurat kwestia mody i często choćbyś się zesrał inych nie kupisz, bo w optyku nima. Wysławia się lepiej niż niejeden Sebastian i Karyna... a merytorycznie, to akurat nie mam teraz czasu tego słuchać...


Ledwo co gada po polsku a u dowolnego optyka masz setki oprawek do wyboru, do koloru. No chyba, że mieszkasz na jakimś zadupiu.

latino_lover

2018-02-26, 17:05
Kolejny kanał dla troglodytów i gimbusów. Gość nie wyjaśnia kompletnie nic poza tym, że wszystko z czym się nie zgadza nazywa debilnym, głupkowatym itd. Nie słyszałem, żeby mądrzy ludzie w taki sposób udowadniali swoje racje.
Nie mam za to wątpliwości, że znajdą się łby co podchwycą tę gadkę.

Zresztą, o czym ja mówię. Nie pamiętam czy kiedykolwiek przeczytałem lub usłyszałem w internecie lub na żywo mądrą wypowiedź przedstawiciela Polonii w USA.

~Velture

2018-02-27, 08:11
latino_lover napisał/a:

Kolejny kanał dla troglodytów i gimbusów. Gość nie wyjaśnia kompletnie nic poza tym, że wszystko z czym się nie zgadza nazywa debilnym, głupkowatym itd. Nie słyszałem, żeby mądrzy ludzie w taki sposób udowadniali swoje racje.
Nie mam za to wątpliwości, że znajdą się łby co podchwycą tę gadkę.

Zresztą, o czym ja mówię. Nie pamiętam czy kiedykolwiek przeczytałem lub usłyszałem w internecie lub na żywo mądrą wypowiedź przedstawiciela Polonii w USA.



Masz farta, że temat poleciał do "Polityka i religia" i 99,9% sadoli tam nie zagląda bo wielu wątpliwie heteroseksualnych by ci wyjechało z maksem max golonką
:wyj***ne: