18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

endriuu151

2018-06-27, 14:53
No właśnie dzięki nim mamy materiały od Stop Cham czy Polski Drogi także dziękujemy :D

InnyName

2018-06-27, 15:06
Jeszcze żadna p*zda nie napisała, że 8 piw i główna? Znudziło się popie**oleńcom czy jeszcze ze szkoły nie wróciły.

Tulkas

2018-06-27, 15:55
nie sądzę że ludzie są aż tak głupi trochę mi to fejkiem śmierdzi.

Justynka99

2018-06-27, 17:06
Tulkas napisał/a:

nie sądzę że ludzie są aż tak głupi trochę mi to fejkiem śmierdzi.


No myślę, że przepytują np. 500 osób i wybierają największych geniuszy.

Zaskoczyła mnie informacja o poślizgach. Przy poślizgu nadsterownym mnie uczono, żeby skontrować i lekko dodać gazu i faktycznie pod żadnym pozorem nie hamować.

wisnia20031988

2018-06-27, 21:22
Justynka99 napisał/a:



Zaskoczyła mnie informacja o poślizgach. Przy poślizgu nadsterownym mnie uczono, żeby skontrować i lekko dodać gazu i faktycznie pod żadnym pozorem nie hamować.



I masz rację, nie wiem co ten Czopik gada, ale gwałtowne zahamowanie spowoduje tylko dociążenie przedniej osi i obrót samochodu w zakręcie. Poza tym kontrolka od ABSu to raczej oznacza jego uszkodzenie a nie to, że zaczął działać. I abs to nie Anti Blocking System czy jak on tam to powiedział tylko Anti-lock Braking System.

TB303

2018-06-27, 22:06
InnyName napisał/a:

Jeszcze żadna p*zda nie napisała, że 8 piw i główna? Znudziło się popie**oleńcom czy jeszcze ze szkoły nie wróciły.


Nikt cię nie pytał :kawa:

raffal81

2018-06-28, 07:58
Jeżeli mówimy o kontrolce ABS, to dobrze koleś powiedział, jak gwałtownie będziesz hamować to zobaczysz że się zapali, zapala się w momencie kiedy zaczyna działać ABS.

Co do hamowania w momencie poślizgu nadsterownym, fakt powinno się lekko dodać gazu i skontrować, tylko że trzeba zrobić to umiejętnie, źle wykonana kontra może spowodować jeszcze większe zagrożenie, wszystko zależy jeszcze od prędkości z jaką jedziemy, ale mimo wszystko powinno się uczyć odpowiedniego odruchu kontry.

~Velture

2018-06-28, 08:19
raffal81 napisał/a:

Jeżeli mówimy o kontrolce ABS, to dobrze koleś powiedział, jak gwałtownie będziesz hamować to zobaczysz że się zapali, zapala się w momencie kiedy zaczyna działać ABS.


w jakim samochodzie zapala ci sie kontrolka abs podczas hamowania?

sumka

2018-06-28, 12:33
Kiedyś te zestawienia jakieś takie lepsze były, teraz ma się wrażenie że usilnie szukacie największych idiotów by ich pokazać co jest dosyć nudne, wolał bym by było bardziej na poważnie, konkretne pytania i odpowiedzi tak bym sam mógł sprawdzić ile pamiętam a ewentualnie coś takiego jako osobna kompilacja największy debili w kraju.

Go...........Fr

2018-06-29, 18:23
Jak pisać SMS'y w trakcie jazdy? xD Trzeba mieć Nokie 3310 i znać klawiaturę T9 na pamięć xD w razie wypadku może posłużyć jako CEGŁA :ok***a:

wisnia20031988

2018-06-29, 19:00
Erutlev napisał/a:


w jakim samochodzie zapala ci sie kontrolka abs podczas hamowania?



Też chciałbym wiedzieć. Zapala się kontrolka tc/esp/asr jak już (chyba nie wiem bo nie mam:))
A jeszcze a propos tych poślizgów gość mówi hamować i zdać się na abs i esp (chyba chciał to powiedzieć ale ja tam słyszę asp ale słuch już nie ten). Czyli jednym zdaniem hamować i zamknąć oczy i modlić się żeby samochód nie wleciał w rów, no debilizm. Jak oni tak uczą na tych kursach doszkalających to ja dziękuję wole sam próbować golfem pod tesco zimą...

raffal81

2018-06-30, 10:52
wisnia20031988 napisał/a:



Też chciałbym wiedzieć. Zapala się kontrolka tc/esp/asr jak już (chyba nie wiem bo nie mam:))
A jeszcze a propos tych poślizgów gość mówi hamować i zdać się na abs i esp (chyba chciał to powiedzieć ale ja tam słyszę asp ale słuch już nie ten). Czyli jednym zdaniem hamować i zamknąć oczy i modlić się żeby samochód nie wleciał w rów, no debilizm. Jak oni tak uczą na tych kursach doszkalających to ja dziękuję wole sam próbować golfem pod tesco zimą...




Ja pierdu, macie racje :D to nie kontrolka ABS, poeyebało mi się, to te inne świecące systemy, zwracam honor, wzrok już nie ten sam ;P