18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dlaczego od dziecka tak lubię horrory?

PiotreH • 2011-03-15, 19:58
Bo matka smarkała mi nad głową ...

asunkaa

2011-03-17, 15:52
Bardzo nie do tematu z tym cukrem... ale skusze sie odpisac :P osoby które mówiła/piszą w sposób "nie stać Cię na cukier to nie słodz"...

Nie chodzi tylko o słodzenie, kawy i herbaty... Wzrasta cena cukru, to zapewne wzrosną ceny, cukierków, czekolad i wszystkich produktów które zawierają cukier. W cukierniach, torty i ciasta podrożeją, aaa i miód naturalny podrożeje. W końcu pszczelarze używają cukru by dać im na zime pożywienie...

Teraz przestajemy słodzić, pozniej nie pieczemy ciast, nie robimy tortów, nie kupujemy batoników. Może powinniśmy w ogóle nie jeść i nie pić? Bo przecież, jak Cie nie stać to masz pecha... :|

dexter1

2011-03-17, 20:05
k***a do 9 sekundy myślałem, że się dusi i jebnie.

xSzymonxFlyinx

2011-03-19, 08:05
@bloodwar

Za żyda masz piwo :)

Wiesz jeszcze co do większych hurtowni to mogę się zgodzić, ale sklepu już nie podważysz, a przynajmniej nie dla mnie. Mój poczciwy ojczulo ma sklepik już ładnych parę lat i też to opowiadał mi jak pluje na władze i te ich podwyżki i obniżki już od kilku lat, no ale własnie on to taki jest, że i przysłowiowego chleba odstąpi, a wiesz kwestia plac to już co innego, chodziło mi o to, że nie hurtownie ani tym bardziej sklepy winne są podwyżce cen. ;)
A jak to na sadolu, może trochę nie do tematu, ale jest wątek to i suchar musi być:

Pyta facet ekspedientkę
-jest cukier w kostkach
-nie ma
-a jakieś inne tanie bombonierki dla teściowej?

Tak mi sie przypomniało, jak tak juz tyle o tym cukrze. Chyba z żartografii mistrza dowcipu.


MerowingQ

2011-03-19, 22:21
Pavulon napisał/a:

@up
Jesteś tego najlepszym przykładem.
Tylko ten gnojek z tego wyrośnie, a Ty już taki zostaniesz do końca zasmarkanego życia :)



Lubisz dzieci, tak?
Pewnie najbardziej chłopców wracających z podstawówki ślepą uliczką.

Novik

2011-03-30, 23:04
k***a ale suchar... wyjdz z tym gównem

alexxxj

2011-04-07, 14:29
wcześniej zrobił już furorę, a teraz... :amused:

Crusader

2021-08-15, 01:25
Przynajmniej wesoły bobas. :)