18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

dlaczego nie należy dokarmiać gołębi

nowynick • 2018-04-11, 12:11


animacja z podtekstem, jak kto na tyle zakuty, że nie zrozumiał to odsyłam do tagów...

hellbwoi

2018-04-11, 12:28
@up Znaczy też jesteś przeciw 500+ ?

eclipse2012

2018-04-11, 12:30
pijesz do mnie !!!!!!

jedno się nie zgadza
te 18

krzyks_07.0

2018-04-11, 12:31
Gołębie to są pie**olone skrzydlate szczury. Wk***ia mnie ich dokarmianie.

Jeżeli pijesz do socjalu w postaci 500+ to ja też nie popieram w tej formie. Odpis od podatku to mógłbym zrozumieć. Masz dzieci, inwestujesz odpisujesz. Inwestujesz przecież też w państwo. Jak nie to wyj***ć te ZUSy i KRUSy.

janlew

2018-04-11, 12:40
Rosół z gołębia jest spoko.

nowynick

2018-04-11, 13:12
:roll:

A żeby to tylko o 500+ chodziło...

Samotna matka z trójką dzieci, nigdy nie pracowała. 1500+ należy się jak psu micha plus pewnie ze 1500 od MOPS plus alimenty (nie znam kwoty, ale ściąga od trzech różnych źródeł :D ) i art. szkolne za darmo. Tyle, że dziewczyna żyje u bogatej siostry w osobnym 5 pokojowym mieszkaniu. Jest to fragment hotelu tak więc ogrzewanie gratis, jedyne wydatki to woda i prąd (chociaż zazwyczaj się nie rozlicza). Żyje jak j***nA KRÓLOWA mając na życie miesięcznie plu minus tyle co ja po studiach po odliczeniu kredytu hipotecznego i wszystkich opłat. Takich ludzi jest w Polsce masa

Znam gostka, który ma biznes (gastronomia mobilna), zapierdziela z tymi wózkami, jest w stanie wepchnąć taki (ok 100 kg) na pakę trucka po pochylni no i jest... na rencie (no żesz k***a mać, czyli on, zdrowy chłop żyje za to co ja wpłacam do budżetu i dorabia sobie w weekendy na piwerko). Przykład dwa, znajoma pracuje w szkole i rozlicza faktury wydane na pomoc dla najuboższych dzieci. To faktura za tornister z pieczątką wulkanizacji, to artykuły szkolne no już tak totalnie po bandzie jeśli chodzi o przeznaczenie (bardziej zabawki niż to co dziecku w szkole potrzebne). Przykład trzy (ta sama ww. szkoła) kobieta przyszła ze łzami w oczach, że ona by chętnie dziecku kupiła te artykuły, ale nie ma za co... założyła osobiście dyrektorka placówki i jeszcze zawiozła ją do sklepu - i to jest jedyny znany mi przypadek gdzie po kilku wyrywkowych kontrolach trzeźwości w tej rodzinie można by pomóc ALE warunek jeden, aktywne poszukiwanie pracy monitorowane przez MOPS.

~Velture

2018-04-11, 14:24
Ja pie**olę... Wy tu o 500+ pie**olicie a moje pierwsze skojarzenie to te cygany co w życiu ani 1 dnia pracą nie skalali a zapie**alają na socjalu aż miło bo nawet mieli własna kampanię reklamową aby ich nie szufladkować. ch*j, że statystycznie tylko 1% z nich ma pracę a 99% tego czegoś żyje za twoje, pana, pani, twoich rodziców, moje, nasze, wasze podatki.

No ale w sumie lepiej narzekać na Polaków, co biorą jakiś socjal i zwiększają przyrost naturalny, niż na tę szarańczę z nadmiarem melaniny w skórze co dla nich praca jest synonimem obrazy.

Lepiej sprowadzić do nas więcej brudu z Afryki, tak jak ci wszyscy nowocześni i postępowi ludzie mówią nam, że powinniśmy bo multikulti jest takie super. Przecież statystyki przestępczości oraz zatrudnienia wśród tych radosnych ubogacaczy kulturowych to jedna wielka ściema zrobiona przez spisek j***nych nacjonalistów r*chających się w dupy z księżami.

Zgadłem?


I żeby nie było to od razu mówię, że nie jestem za zasiłkami dla wszystkich. Patolę powinno się od razu odciąć od kraniku, dzieci im zabrać i te pieniądze przeznaczyć na dom dziecka czy inny dom rodzinny dla tych dzieci a patola gdzie seba w dresiku chla dzika w plastiku a karyna wali helene po kablach to niech zdychają.

Chodzi mi o normalne rodziny.

lm65

2018-04-11, 14:32
Barrdzo miły głos :)

Wiewór

2018-04-11, 15:49
Fantastyczny film

a2711817

2018-04-11, 18:36
KrystekMil napisał/a:

(...) Odpis od podatku to mógłbym zrozumieć. Masz dzieci, inwestujesz odpisujesz. Inwestujesz przecież też w państwo. Jak nie to wyj***ć te ZUSy i KRUSy.


Przecież tak jest, masz odpis w wysokości:
- 1112,04 zł na 1 i 2 dziecko,
- 2000,04 zł na 3 dziecko,
- 2700 zł na 4 i każde kolejne dziecko.
Więc jeśli masz 4 szkraby w domu i uczciwie pracujesz to rozliczając PITa możesz odliczyć od podatku prawie 7000 zł. Podatek płaci pracodawca w formie zaliczek, więc tę kasę dostaniesz przelewem w formie zwrotu. Taka "trzynastka". Zajebistość tego rozwiązania polega na tym, że musisz pracować i mieć podstawę do odliczenia podatku. Niepracująca patologia nie może z tego skorzystać.

przeme13

2018-04-11, 20:15
a2711817
Dostaniesz 18% od tego, ponieważ tyle wynosi podatek dochodowy.

doredo

2018-04-12, 00:30
Tu gołębie, w komentarzach +500 polityka, religia, prawo podatkowe. AHHH satistic. Można odetchnąć po cięzkim dniu :->

Jo...........23

2018-04-12, 02:00
A może to chodzi o naszych kochanych "sami wiecie kogo"? ;-)

Tak płaczecie za 500+, a spójrzmy:

Antypolskie pseudo muzeum polin - 300 milionów.
Zapowiedziana budowa muzeum chasydyzmu za nasze pieniądze.
Zapowiedziana budowa muzeum getta warszawskiego za nasze pieniądze.
(wpiszcie sobie kwotę sami skoro jedynie remont cmentarza żydowskiego to 100 milionów...).
Za ocalonych przez Polaków podczas II WŚw żydów, Polska płaci kolejne 250 milionów.
O emeryturach dla takich zbrodniarzy jak Salomon Morel, Wolińska - Fajga Mindla Danielak czy
Stefan MIchnik - Szechter, który ciągle żyje nie wspomnę.

No, dobra.
Jeszcze bezprawne roszczenia żydowskie wysokości 300 000 000 000 000$ (trzysta miliardów dolarów).
Czyli pięciokrotny budżet Państwa Polskiego.